Ερωτηματολόγιο διπλωματικής για τις ερωτικές σχέσεις

loona

Νεοφερμένος

Η loona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα και καλή χρονιά με υγεία! Θα ήμουν ευγνώμων σε όποιον/α έχει να αφιερώσει 20 λεπτά για να απαντήσει στο ερωτηματολόγιο της διπλωματικής μου ή να το κοινοποιήσει σε άτομα που πιστεύει ότι μπορεί να ενδιαφέρονται.

Σκοπός της έρευνας είναι να μελετήσει το πώς ο τρόπος που τα άτομα αντιλαμβάνονται τον εαυτό τους σχετίζεται με τον τρόπο που ερμηνεύουν και διαχειρίζονται δυσκολίες στις σταθερές ερωτικές τους σχέσεις.

https://forms.gle/RRnBy8aVi5NyuFfK6

Σας ευχαριστώ πολύ!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,501 μηνύματα.
το εκανα
ευγε...πολυ ωραια και δυσκολη δουλεια
στην σελιδα 4 δεν καταλαβα πολλα , προπο επαιξα.. αυτα τα πολλα ο/η με αποπροσανατολιζουν
 

loona

Νεοφερμένος

Η loona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
το εκανα
ευγε...πολυ ωραια και δυσκολη δουλεια
στην σελιδα 4 δεν καταλαβα πολλα , προπο επαιξα.. αυτα τα πολλα ο/η με αποπροσανατολιζουν
Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ! Η αλήθεια είναι ότι είναι δύσκολο και μεγάλο ερωτηματολόγιο, αλλά μου άρεσε το θέμα και δεν ήθελα να παραλείψω κάτι σημαντικό.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top