Ερωτηματολόγιο για τη χρήση των social media

xristina-ch

Νεοφερμένος

Η xristina-ch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπερίζω παιδιά!
Όποιος μπορεί ας μπει στο παρακάτω link να συμπληρώσει το ερωτηματολόγιο που αφορά τη χρήση των social media από εφήβους. Χρειάζομαι μαθητές ηλικίας 12- 17 ετών. Το δείγμα που πρέπει να συλλέξω είναι αρκετά μεγάλο για να τελειώσω την εργασία και βρίσκομαι σε αδιέξοδο τώρα ειδικά με την κατάσταση στα σχολεία (Α ρε Κούλη γκαντέμη!!). Κάθε βοήθεια είναι πολύτιμη. Μπορείτε να το προωθήσετε και σε παιδιά αυτών των ηλικιών που γνωρίζετε για να το συμπληρώσουν. Σας ευχαριστώ πολύ εκ των πρότερων!!!


ΥΓ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΕΝΑ ΚΟΡΑΣΙΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΠΤΥΧΙΟΟΟΟΟ
 

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά πτυχιακή χωρίς εξακρίβωση στοιχείων; Εδώ μέσα θα μπει ο κάθε 20αρης και θα το συμπληρώσει
 

xristina-ch

Νεοφερμένος

Η xristina-ch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

xristina-ch

Νεοφερμένος

Η xristina-ch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ο καθένας μπορεί να γράψει ψεύτικη ηλικία
Αρχικά, δεν έχω πολλές επιλογές αυτή τη στιγμή για να βρω δείγμα! Επίσης υπάρχουν ερωτήσεις και δείκτες αργότερα στην στατιστική ανάλυση που θα δείξουν αν οι απαντήσεις είναι έγκυρες και αξιόπιστες. Αν δω κουλά νούμερα δεν τα λαμβάνω υπόψιν.
 

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρχικά, δεν έχω πολλές επιλογές αυτή τη στιγμή για να βρω δείγμα! Επίσης υπάρχουν ερωτήσεις και δείκτες αργότερα στην στατιστική ανάλυση που θα δείξουν αν οι απαντήσεις είναι έγκυρες και αξιόπιστες. Αν δω κουλά νούμερα δεν τα λαμβάνω υπόψιν.
Οκ, δεν έχω επαρκείς γνώσεις για να ξέρω πως μπορείς να αποβάλλεις αυτούς τους συγχυτικους παράγοντες
 

xristina-ch

Νεοφερμένος

Η xristina-ch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Οκ, δεν έχω επαρκείς γνώσεις για να ξέρω πως μπορείς να αποβάλλεις αυτούς τους συγχυτικους παράγοντες
Μόλις πάρω το πρώτο δείγμα θα φανεί. Ελπίζω να πάνε όλα καλά. Δυστυχώς πάντα οι έρευνες έχουν και περιορισμούς.
 

xristina-ch

Νεοφερμένος

Η xristina-ch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ευχαριστώ όσους συμπλήρωσαν. Παιδιά και όσοι άλλοι είστε από 12- 17 ετών κάντε ένα κόπο 10 λεπτά να το συμπληρώσετε. Θα με βοηθήσετε πολύ!
 

Guest 451212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά πτυχιακή χωρίς εξακρίβωση στοιχείων; Εδώ μέσα θα μπει ο κάθε 20αρης και θα το συμπληρώσει
Πώς θα βγάλεις αντιπροσωπευτικό δείγμα με τόσο μεγάλο πληθυσμό; Και πιθανώς μη προσδιορίσιμο. Επίσης, το να κάνεις ευκαιριακή δειγματοληψία στερείται, παντελώς, επιστημονικού χαρακτήρα. Δεν μπορείς να εξάγεις συμπεράσματα έτσι. Τέλος, τόσες ερωτήσεις για ποιο λόγο; Εδώ γίνονται αναλύσεις για 5-6 μεταβλητές.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top