Ερωτηματολόγιο για πτυχιακή σχετικά με ΜΜΕ και χορτοφαγία (5-10 λεπτά)

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους! Χρειάζομαι συμμετέχοντες (δυστυχώς πάνω από 300) για το ερωτηματολόγιο της πτυχιακής εργασίας μου στα πλαίσια μεταπτυχιακού προγράμματος. Δεν παίρνει πάνω από 5-10 λεπτά, και θα με βοηθούσατε πολύ αν το κάνατε! Ευχαριστώ πάρα πολύ, να είστε καλά! :thanku::happy: https://uva.fra1.qualtrics.com/jfe/form/SV_6srTsIbcK3pZKAe
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,417 μηνύματα.
Εμενα δεν μου φορτωνει...ας προσπαθησει και καποιος αλλος να δουμε μηπως φταιει κατι στον δικο μου μπροουσερ.
 

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Εμενα δεν μου φορτωνει...ας προσπαθησει και καποιος αλλος να δουμε μηπως φταιει κατι στον δικο μου μπροουσερ.
Ωχ, με ανησυχεί αυτό:worry: Αν και έχω λάβει απαντήσεις ακόμη και τα τελευταία λεπτά... Δεν ξέρω αν βοηθάει η εκ νέου επικόλληση: https://uva.fra1.qualtrics.com/jfe/form/SV_6srTsIbcK3pZKAe
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,437 μηνύματα.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ! :happy:
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,588 μηνύματα.
Τέλος. Καλή τύχη!
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Το έκανα και εγώ :)
Αφού χρειάζεσαι τόσες πολλές συμμετοχές, ανέβασε το στο reddit ή και σε σχετικές ομάδες στο Facebook!
 

Μαθητής του 15

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μαθητής του 15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Το έκανα και εγώ :)
Αφού χρειάζεσαι τόσες πολλές συμμετοχές, ανέβασε το στο reddit ή και σε σχετικές ομάδες στο Facebook!

Οι 42χρόνοι προγραμματιστές θα το συμπληρώσουν όμως; (κανείς δεν θα πιάσει το αστείο)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,437 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Οι 42χρόνοι προγραμματιστές θα το συμπληρώσουν όμως; (κανείς δεν θα πιάσει το αστείο)
Αχαχαχαχ ε νομίζω ναι , ως κάτοικοι Ολλανδίας θα είναι και πιο προοδευτικοι :wheel:
Μάλλον όχι, γιατί θα είναι απασχολημένοι με το αν πρέπει να πάνε διακοπές με τη μάνα τους.
Κι εσυ πακ ?? :bye2:
 

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Το έκανα και εγώ :)
Αφού χρειάζεσαι τόσες πολλές συμμετοχές, ανέβασε το στο reddit ή και σε σχετικές ομάδες στο Facebook!
Το έκανα, και χάρις σε εσάς καθότι και χρήστες σε ορισμένα άλλα forums, στο reddit, και στο Facebook, έχω πλησιάσει αρκετά στον αριθμό που χρειάζομαι. Κάνω μια τελική ώθηση με την ελπίδα να τον φτάσω τις επόμενες ημέρες. Ευχαριστώ πολύ!:)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top