Ερωτηματολόγιο Ποιότητας Ζωής και Εργασιακής Εξουθένωσης

Yiannis98

Νεοφερμένος

Ο Yiannis98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλή σας μέρα! Ευελπιστώ το μήνυμα μου να σας βρίσκει όλους υγιείς και καλά. Είμαι τελειόφοιτος φοιτήτής ψυχολογίας του Ευρωπαϊκού Πανεπιστημίου Κύπρου. Θα εκτιμούσα βαθύτατα εάν αφιερώνατε λίγο από τον χρόνο σας και απαντούσατε στην έρευνα, που εκπονώ στα πλαίσια της πτυχιακής μου εργασίας, με θέμα "Ποιότητα Ζωής και Εργασιακή Εξουθένωση μεταξύ των Εκαπιδευτικών". Πρόκειται για ένα σύντομο ερωτηματολόγιο που θα σας δώσει την ευκαιρία να αναστοχαστείτε σχετικά με τον ευτό σας και τα συναισθηματά σας, αυτή την δύσκολη εποχή ενώ παράλληλα θα με βοηθησει και εμένα πάρα πολύ. Αφορά ΜΟΝΟ εκπαιδευτικούς πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης. Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες, διαφυλασόμενες με κάθε εχεμύθεια και θα χρησιμοποιηθούν για καθαρά ερευνητικούς/ακαδημαϊκoύς σκοπούς.

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προταίρων.

Καλή συνέχεια!

https://forms.gle/aQSCXjieTidyoXhL8
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Εμ δεν εισαι ακριβης στον τιτλο .
Ο σωστος θα ηταν

Ποιότητας Ζωής και Εργασιακής Εξουθένωσης υπό καθεστώς Κεραμέως​

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top