Ερμηνεία όνειρου

Τρελας123

Νεοφερμένος

Η Τρελας123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Είδα ονειρο ότι βρήκα με της αδερφές μου 1 μόλις νεογέννητο μωρό. Μέσα σε μια σακούλα (ανοιχτή ) ήταν γεμάτο από αίματα ( σαν να είχε γεννηθεί μόλις) και το κρατούσα εγώ αγκαλιά και κοιμόταν ήρεμα δεν έδειχνε πεθαμένο.
Το είχανε αφήσει στην πόρτα μας. Με ένα σημείωμα που έγραφε κάτι σαν νούμερα μετά ξύπνησα τι σημαίνει;
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Το αίμα σημαίνει ότι κάτι θα γίνει γρήγορα (είτε καλό είτε κακό). Το μωρό συνήθως σημαίνει οτι κατι καλό θα γίνει
 

nimbus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nimbus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Είδα ονειρο ότι βρήκα με της αδερφές μου 1 μόλις νεογέννητο μωρό. Μέσα σε μια σακούλα (ανοιχτή ) ήταν γεμάτο από αίματα ( σαν να είχε γεννηθεί μόλις) και το κρατούσα εγώ αγκαλιά και κοιμόταν ήρεμα δεν έδειχνε πεθαμένο.
Το είχανε αφήσει στην πόρτα μας. Με ένα σημείωμα που έγραφε κάτι σαν νούμερα μετά ξύπνησα τι σημαίνει;
Τα όνειρα δεν σημάινουν τίποτα στη πραγματική ζωή. Κάτι σχετικό θα είδες ή θα είχες σκεφτεί το μωρό και ο εγκέφαλος σου εμφάνισε αυτήν την εικόνα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top