Ερευνητική άσκηση φυσικής, πρέπει να την παραδώσω το ΣΚ help

Guest 291870

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μς έβαλαν ερευνητική άσκηση και δεν είμαι σε κάποια ομάδα όποιος μπορεί βοήθειαα
 

Συνημμένα

  • ypodigma (2).odt
    416.7 KB · Εμφανίσεις: 198

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Το αρχείο σου δεν διαβάζεται.

1673376671499.png
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.

Πράγματι, έτσι είναι αλλά νομίζω κατάλαβα τι θέλει να μας πει.
Να γίνει μια εργασία με θέμα "Μελέτη της ελεύθερης πτώσης για τον υπολογισμό της επιτάχυνσης της βαρύτητας με τη χρήση πειραματικής διάταξης", ακολουθόντας τη δομή (εισαγωγή, θεωρητικό υπόβαθρο κλπ) που έχει στο αρχείο αυτό, χρησιμοποιώντας τη βιβλιογραφία που δίνει (μιας και το filename είναι "υπόδειγμα").
  1. Βλάχος, Ι., Γραμματικάκης, Ι., Καραπαναγιώτης, Β., Κόκκοτας, Π., Περιστερόπουλος, Π. & Τιμόθεου, Γ. (2017). Φυσική Γενικής Παιδείας Αʹ Τάξης Γενικού Λυκείου. Αθήνα: Διόφαντος.
  2. Κόκκοτας, Π. (2017). Εργαστηριακός Οδηγός Φυσικής Γενικής Παιδείας Α’ τάξης Ενιαίου Λυκείου [e-book]. Ανακτήθηκε 8 Οκτωβρίου, 2018, από
 

Guest 291870

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πράγματι, έτσι είναι αλλά νομίζω κατάλαβα τι θέλει να μας πει.
Να γίνει μια εργασία με θέμα "Μελέτη της ελεύθερης πτώσης για τον υπολογισμό της επιτάχυνσης της βαρύτητας με τη χρήση πειραματικής διάταξης", ακολουθόντας τη δομή (εισαγωγή, θεωρητικό υπόβαθρο κλπ) που έχει στο αρχείο αυτό, χρησιμοποιώντας τη βιβλιογραφία που δίνει (μιας και το filename είναι "υπόδειγμα").
  1. Βλάχος, Ι., Γραμματικάκης, Ι., Καραπαναγιώτης, Β., Κόκκοτας, Π., Περιστερόπουλος, Π. & Τιμόθεου, Γ. (2017). Φυσική Γενικής Παιδείας Αʹ Τάξης Γενικού Λυκείου. Αθήνα: Διόφαντος.
  2. Κόκκοτας, Π. (2017). Εργαστηριακός Οδηγός Φυσικής Γενικής Παιδείας Α’ τάξης Ενιαίου Λυκείου [e-book]. Ανακτήθηκε 8 Οκτωβρίου, 2018, από
Ναι όντως αυτό είναι και στην ουσία τα "χχχχχχ" είναι τα κενά που πρέπει να συμπληρώσω αλλά εκεί έχω κολλήσει στην εισαγωγή...Μας έχει δώσει και κάποιες οδηγείες και μετρήσεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το αρχείο σου δεν διαβάζεται.

View attachment 112333
Άλλαξα το αρχείο μου σε docx πιστεύω ότι τώρα θα ανοίγει.
 

Συνημμένα

  • odigies.pdf
    411.5 KB · Εμφανίσεις: 81
  • data_ergasia (1).pdf
    43.4 KB · Εμφανίσεις: 66
  • ypodigma (2).docx
    414.7 KB · Εμφανίσεις: 49

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Ναι όντως αυτό είναι και στην ουσία τα "χχχχχχ" είναι τα κενά που πρέπει να συμπληρώσω αλλά εκεί έχω κολλήσει στην εισαγωγή...Μας έχει δώσει και κάποιες οδηγείες και μετρήσεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Άλλαξα το αρχείο μου σε docx πιστεύω ότι τώρα θα ανοίγει.
Για να καταλάβουμε. Τι ακριβώς χρειάζεσαι από κάποιον;
 

Guest 291870

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
Τα βασικά δλδ περίληψη, σκοπός και συμπέρασμα. Δεν μπορώ να κάνω δομή
Συγγνώμη αλλά εγώ ακόμα αδυνατώ να καταλάβω τι ζητάς. Στη περίληψη θα κανεις την περίληψη, στο σκοπό θα πεις ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ (λογικά εδώ θα πεις και τημ διαδικασία που ακολούθησες) και στο συμπέρασμα απλά θα κανεις ένα review του σκοπού και θα προσθέσεις στο τέλος και ένα συμπέρασμα.

Θες εξήγηση δομής ή εξήγηση εργασίας;;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top