Εργοθεραπεία και Χημεία;

brijs

Νεοφερμένος

Η brijs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλησπέρα. Είμαι φοιτήτρια Εργοθεραπείας και πραγματικά χαίρομαι που πέρασα σε αυτήν την σχολή αν και πρώτη μου επιλογή ήταν το χημικό! Έχετε να προτείνετε κάτι που να μπορώ να συνδυάσω τα δύο αυτά ενδιαφέροντα μου; Γιατί παρόλο που μ'αρέσει η εργοθεραπεία, το πάθος μου για την χημεία παραμένει...!
 

Panos_02

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Panos_02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Τσοτίλι (Κοζάνη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Καλησπέρα. Είμαι φοιτήτρια Εργοθεραπείας και πραγματικά χαίρομαι που πέρασα σε αυτήν την σχολή αν και πρώτη μου επιλογή ήταν το χημικό! Έχετε να προτείνετε κάτι που να μπορώ να συνδυάσω τα δύο αυτά ενδιαφέροντα μου; Γιατί παρόλο που μ'αρέσει η εργοθεραπεία, το πάθος μου για την χημεία παραμένει...!
ματαπτυχιακο??
 

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Καλησπέρα. Είμαι φοιτήτρια Εργοθεραπείας και πραγματικά χαίρομαι που πέρασα σε αυτήν την σχολή αν και πρώτη μου επιλογή ήταν το χημικό! Έχετε να προτείνετε κάτι που να μπορώ να συνδυάσω τα δύο αυτά ενδιαφέροντα μου; Γιατί παρόλο που μ'αρέσει η εργοθεραπεία, το πάθος μου για την χημεία παραμένει...!
Ίσως νευροψυχολογία;;
 

Mama kes

Νεοφερμένος

Η Mama kes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
brijs είσαι πρωτοετής εργοθεραπείας ;;;;;;;;;αν ναι θα σου στείλω πμ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top