Τεχνολογία - Εργασία τεχνολογίας Β' Γυμνασίου.

athinave

Νεοφερμένος

Η athinave αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά θα ήθελα κάποια βοήθεια ο γιος μου έχει μια εργασία στο μάθημα τις τεχνολογίας β ΄ γυμνασίου για τον διευθυντή τμήματος εκπαίδευσης υπαλλήλων [FONT=&quot](εταιρεία γαλακτοκομικών προϊόντων [/FONT]) μήπως θα μπορούσατε να με βοηθήσετε με κάποια εργασία δικια σας ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arti13

Νεοφερμένος

Ο arti13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
τρόποι αξιολόγησης εργαζομένου plz
:D :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ανεζία

Νεοφερμένος

Η Ανεζία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κάνω μία εργασία στη τεχνολογία για τα εργοστασία ανακύκλωσης, πρέπει να βρω το προσωπικό της εταιρείας. Αν κάνει κανείς καμιά παρόμοια εργασία ας βοηθήσει λίγο!!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανεζία

Νεοφερμένος

Η Ανεζία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κι εμείς έχουμε στη τεχνολογία εργοστάσιο ανακύκλωσης, αλλα έχουμε κόλλήσει λίγο στο προσωπικό. Εσείς που κανατε μία παρλομοια εγασία πόσο προσωπικό βάλατε και που ψάξατε για να το βρείτε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανεζία

Νεοφερμένος

Η Ανεζία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κανω στην τεχνολογία εγασία για τα εργοστάσια ανακύκλωσης, έχω κολλήσει στο προσωπικό. Μπορεί κανείς να βοηθήσει? Ξέρω τι προσωπικό χρειάζεται αλλα όχι πόσο.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Θα μπορούσε κάποιος-α να μου κάνει την εισαγωγή της γραπτής εργασίας με θέμα ''Γήπεδο''...

είναι ανάγκη..!!

ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Πιο συγκεκριμένα ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
η εισαγωγή πρέπει να λέει με ποια κριτήρια αποφασίσαμε να φτιάξουμε γήπεδο....
ελπίζω να σε κάλυψα.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zeitakos1998

Νεοφερμένος

Ο zeitakos1998 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά είμαι διευθυντής ασφάλειας στην β' γυμνασίου...
Δεν ξέρω τι να βάλω στα εξής στο βιογραφικό, pls help..!:/
Σχολικές γνώσεις
Τίτλοι σπουδών
Πτυχίο
Ξένες γλώσσες; <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Always Smile

Νεοφερμένος

Η Always Smile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γειά σας! Χρειάζομαι την βοηθειά σας! Με την ομάδα μου έχουμε επιλέξει να κάνουμε θερινό σινεμά και έχουμε αργήσει να την κάνουμε η αληθεια ειναι. Θα ήθελα να με βοηθησετε , οποιος μπορεί, που μπορώ να βρω πληροφορίες να την κοινωνική προσφορά του κινηματογράφου. Ακόμη εάν γνωρίζεται να μου πείτε πως γίνεται να φτιάξω ευκολα και γρήγορα καρέκλες σε μικρο μέγεθος. Ευχαρηστώ εκ των προτέρων!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Φέτος πάω Α' γυμνασίου αλλά αναρωτιέμαι για του χρόνου.Απ' ότι ξέρω η εργασία στην Β' γυμνασίου πρέπει να γίνεται ομαδατικά αλλά μία ομάδα μεχρι πόσα άτομα επιτρέπεται να αποτελείται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παιδια! Μπορειτε να με βοηθησετε με την σχεδιαση του εργοστασιου; Μας ειπε μονο οτι πρεπει να περιεχει 2 εισοδους και να εχει καθετο διαχωρισμο! Η εργασια ειναι για αυριο σας παρακαλω βοηθηστε με
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lianna Ser

Νεοφερμένος

Η Λιάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βροντάδος (Χίος). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παιδιάαα τι είδους εργασία πρέπει να κάνει ο γενικός διευθυντής Σοκολατοβιομηχανίας??
Βοηθήστεεε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παιδιάαα τι είδους εργασία πρέπει να κάνει ο γενικός διευθυντής Σοκολατοβιομηχανίας??
Βοηθήστεεε!!

και εμεις σε αυτο το σημειο ειμαστε! Και σοκολατοβιομηχανια παρακαλω! Εμ επειδη δεν εχω εγω τον ρολο! Αυιο εχουμε τεχνολογια και η γεν διευθυντρια ειναι φιλη μου! Θες να δω τι θα κανουμε αυριο και να σε πω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lianna Ser

Νεοφερμένος

Η Λιάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βροντάδος (Χίος). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ναι αν γινεταιι σε παρακαλωωω πολυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ναι αν γινεταιι σε παρακαλωωω πολυ :)

Εγινε! Θα σου πω αυριο! :);) θα μας μοιρασει ρολους ( στοχευω διευθυντης οικονομικων) και θα σε πληροφορισω! Μην αγχωνεσαι! Ολα καλα θα πανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lianna Ser

Νεοφερμένος

Η Λιάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βροντάδος (Χίος). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εγινε! Θα σου πω αυριο! :);) θα μας μοιρασει ρολους ( στοχευω διευθυντης οικονομικων) και θα σε πληροφορισω! Μην αγχωνεσαι! Ολα καλα θα πανε
Να σαι καλα...:)
Μεχριι τελη Φλεβαρη πρεπει να παραδωσωω την εργασιαα μου και οχι και τπτ αλλο ειμ γενικη διευθυντριαα και εχω ολη την ευθυνη πανω μου..
Θα μιλησουμε συντομαα :))
Και παλι ευχαριστωω..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Να σαι καλα...:)
Μεχριι τελη Φλεβαρη πρεπει να παραδωσωω την εργασιαα μου και οχι και τπτ αλλο ειμ γενικη διευθυντριαα και εχω ολη την ευθυνη πανω μου..
Θα μιλησουμε συντομαα :))
Και παλι ευχαριστωω..!

Λιαννα! Αργησα να σου απαντησω δεν καναμε μαθημα αλλα ρωτησα την φιλη μου κατι βασικα πραγματα.... Ρολους εχεις μοιρασει στα παιδια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lianna Ser

Νεοφερμένος

Η Λιάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βροντάδος (Χίος). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Δεν πειραζειι...:)
Ναι ειμαστεε στο σταδιοο για να φτιαξουμεε την εργασια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δεν πειραζειι...:)
Ναι ειμαστεε στο σταδιοο για να φτιαξουμεε την εργασια....

Και σου εχουν πεσει ολα μαζι.... Καταρχας ρωτησες τον/την καθηγητη/τρια σου αποριες; ή σας ειπε τι πρεπει να εχει η εργασια σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top