Τεχνολογία - Εργασία τεχνολογίας Β' Γυμνασίου.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ποιός μπορεί να με βοηθήσει για τα στάδια κατασκευής μιάς τηλεόρασης ή κάποιου άλλου οπτικοακουστικού μέσου τελευταίας τεχνολογίας ??? Με κάποιο link ή ακόμη καλύτερα, με μιά έτοιμη εργασία, για να πάρω ιδέες.
οι ετοιμες εργασιες απαγορευονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
με πρόλαβες
-----------------------------------------
Για την τηλεόραση μπορείς να βρεις πληροφορίες εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Ή εδω... Βασικα, αυτο το λινκ ειναι μονο για την ιστοεια της τηλεορασης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

derve25

Νεοφερμένος

Ο derve25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Θελω να βρω για βιομηχανια γαλακτομικων, οχι τιποτα σημαντικο, τα κτιρια του εργοστασιου θελω.Και το κακο ειναι πως πρεπει να την παραδωσω αυριο.Σας παρακαλω βοηθηστεμαι:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SARALIANA

Νεοφερμένος

Η SARALIANA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγω λεω να φτιαξεις ενα τυροκομειο ή ελαα ιοτροβειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Λίγο δύσκολα πράγματα δεν είναι αυτά;Ο άλλος θέλει να φτιάξει Βενζινάδικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinoula!

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
λοιπόν εγώ τελικά την έκανα την εργασία μου αλλα δεν έκανα για το λούνα παρκ επειδή είχα κολλήσει 4 ώρες στο πσ και δεν έβρισκα τπτ έτσι αποφάσισα να κάνω την εργασία για την φάγε...΄και πάλι όμοσ δεν βρίκα για όλα τα κεφάλαια και έτσι της την πήγα σχεδόν μιση... :((τι να κάνουμε... αμα βαριόμαστε έτσι είναι βασικά μας είχε πει από τον σεπτέμβριο να κάνουμε εργασία αλλα δεν... οπότε τα έδωσα όλα την τελευταία μέρα...) πάντως πιστεύω ότι η φάγε είναι ένα πολύ καλό θέμα γιατί σχεδόν όλες τις πληροφορίες τις έχει στην ιστοσελίδα της... (www.fage.gr για όσους ενδιαφέρονται...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΕΝΕΛΑΟΣ42755

Νεοφερμένος

Ο menelaos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σας παιδια.ψαχνω για την εργασια τεχνολογιας τι κανει ο γενικος διευθυντης σε μια γαλακτοβιομηχανια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Παιδιά ψάχνω πληροφορίες για εργοστήριο εμφιάλωσης (οποιαδήποτε μορφής).
Όποιος γνωρίζει κάτι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris96

Νεοφερμένος

Ο dimitris96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Λοιπόν μπορεί κάποιος να με πληροφορήσει σχετικά με τι προσωπικό απασχολεί ένα χρηματοπιστωτικό ίδρυμα (τράπεζα);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnthiCat

Νεοφερμένος

Η AnthiCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
:bye:
μας εβαλε ο καθηγητης να βρουμε 10 εταιριες κ πορους που βρισκεται μηχανηματα και τι τομεας ειναι
μπορειτε να με βοηθησετε;
τι εταιριες να βαλω;;;
αν μπορειτε γραψτε μονο εταιριες...5 ή 4...και θα προσπαθησω καιμ μονη μ
:thanks:
ΥΓ:ειν για αυριο...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anjeliqa

Νεοφερμένος

Η anjeliqa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εμεισ ειχαμε κανει γαλακτοβιομηχανια.........και σαν προτυπο ειχαμε τη νεστλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar 234

Νεοφερμένος

Η mar 234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ρε παιδιά τιποτα για διευθυντή εκπαιδευσης προσωπικου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinoula!

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παιδιά ακούστε στην αρχή ήθελα να κάνω για το allou fun park αλλά επειδή έψαχνά 4 ώρες και δεν βρήκα τίποτα ρώτησα μια φίλη μου που είναι σε άλλο τμήμα και μου είπε να χρησιμοποιήσω κάποια από τις διευθύνσεις που μας είχε δόσει η τεχνολόγος και τελικά μέσα σε 2 ώρες συγκέντρωσα όσες πληροφορίες χρειαζόμουν και τελίωσα την εργασία μου και της την εδωσα και ευτυχώς δεν μου αφαίρεσε μονάδες... :xixi:Τώρα το πρόβλημα είναι ότι πρέπει να παρουσιάσω την εργασία μου στην τάξη και... ναι δεν μπορώ... Αυτή μας είπε να την κάνουμε στο powerpoint και προσπάθησα όσο μπορούσα τελοσπάντων και έφτιαξα μια αμα την θέλει κανείς ας μου πει το e-mail του να του την στείλω είναι για την ΦΑΓΕ ααα και την βρήκα στο www.fage.gr αυτά παντως ευχαριστώ...:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LoCo0o0:-):-P:-0

Νεοφερμένος

Ο LoCo0o0:-):-P:-0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
να κανω μια ερωτηση τι ειναι καλυτερο και πιο ωραιο να εισαι διευθ.μαρκετιωνγκ διευθ. δημοσεων σχεσεων ή γενικος διευθ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinoula!

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
γεια σας παιδια.ψαχνω για την εργασια τεχνολογιας τι κανει ο γενικος διευθυντης σε μια γαλακτοβιομηχανια


λοιπόν ο γενικός διευθυντής σε μια γαλακτοβιομηχανία επιβλέπει και συντονίζει όλες τις δραστηριότητες στην βιομηχανία, ελέγχει την απόδοση του κάθε τμήματος της βιομηχανίας. Καθορίζει με τους συνεργάτες του την πορεία εργασίας. Αναθέτει αρμοδιότητες και οργανώνει σεμινάρια για το προσωπικό του. Αυτά ελπίζω να σε βοηθήσουν...
-----------------------------------------
ρε παιδιά τιποτα για διευθυντή εκπαιδευσης προσωπικου


λοιπόν νομίζω πως λέγεται σκέτο χωρίς το εκπαίδευσης αλλά τεσπα... Καταρτίζει πίνακες με ονόματα των μελών της ομάδας και με την θέση κάθε ενός, προετοιμάζει το διάγραμμα οργάνωσης του προσωπικού. Τηρεί απουσιολόγιο. Φροντίζει για τις προσλήψεις του προσωπικού, τηρεί και ενημερώνει κάρτα εργασίας των μελών της ομάδας του. Διατηρεί ατομικού φακέλους του προσωπικού. Καθορίζει τα καθήκοντα όλων των εργαζομένων στην ομάδα. Σχεδιάζει έντυπα και υποδείγματα εγγράφων. Αξιολογεί την απόδοση των μελώμν της ομάδος στην εταιρία και κάνει ανάλογες προτάσεις. Αυτά νομιζω δεν μου ερχονται άλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariloulou

Νεοφερμένος

Η mariloulou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά.Εμείς σαν εργασία έχουμε ξενοδοχείο και εγώ είμαι γενική διευθύντρια και δεν μπορώ να βρω τίποτα.Έχω ψάξει παντού.Αν μπορούσατε με να βοηθήσετε θα ήμουν ευγνόμων.Τέλος πάντων αν μπορείτε πείτε μου για το γενικό διευθυντή κάτι γιατί είναι περίεργος αυτός που έχουμε.Α, και ακόμα αν ξέρετε για τα ξενοδοχεία γενικά.. PLEASE HEEEEEEELLLLLLLLLPPPPPPPPPPPP!!!!!!!!!!!!!!!!!:(

-----------------------------------------
ΞΕΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ??? ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pavl0s

Νεοφερμένος

Ο Pavl0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
για τον ρολο του γενικου διευθυντη μπορεις να ανοιξεις το βιβλιο στην σελιδα 69
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skood

Νεοφερμένος

Η skood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
:D:P:nono::'(:jumpy::lol::iagree:
γεια σας παιδια!!χρειάζομαι πληροφορίες για τον διευθυντη μαρκετινκ (το ρολο του γενικα) και αν γίνετε και στη βιομηχανια παραγωγης σοκολάτας...ανν έχετε και φωτογραφίες που θα μπορούσα να βάλω στην εργασία μου θα με βοηθούσε πολυ.......είναι επίγων!!:thanks:
*** Εγώ χρειάζομαι τον διευθυντή έρευνας ανάπτυξης καμιά ιδέα κανείς;
-----------------------------------------
σασ παρακαλω θελω εργασια για τον δυευθυντη ερευνασ και αναπτυξησ(ποιεσ σπουδεσ χριαζεται,ποιεσ ειναι οι αρμοδιοτητεσ του σασ παρακαλς βοηθεια επηγοθσα.....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pavl0s

Νεοφερμένος

Ο Pavl0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
τι εργοστασιο φτιαχνετε? αμα μας πεις θα ειναι πιο ευκολο να σου πουμε ιδεες..

καλο θα ηταν να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top