Εργάνη - τεστ κορωνοϊού

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καλησπέρα θα ήθελα να με διαφωτίσετε για κάτι
Η μητέρα μου έκανε ραπιντ τεστ το οποίο δηλώθηκε μέσω gov
Ωστόσο στο ξενοδοχείο της ζήτησαν στα χαρτιά να φαινεται το όνομα του ξενοδοχείου
Και εγώ εδώ ρωτάω πρέπει να το δηλώσει στην εργανη ;
Και επιπλέον επειδή μπήκα να το δω έχει δυο τρόπους ο δεύτερος ο οποίος λέει για taxis net αλλά ο πρώτος πάλι ζητάει όνομα χρήστη και κωδικό όπως και για τα taxis net
Τι θα κάνω ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Καλησπέρα θα ήθελα να με διαφωτίσετε για κάτι
Η μητέρα μου έκανε ραπιντ τεστ το οποίο δηλώθηκε μέσω gov
Ωστόσο στο ξενοδοχείο της ζήτησαν στα χαρτιά να φαινεται το όνομα του ξενοδοχείου
Και εγώ εδώ ρωτάω πρέπει να το δηλώσει στην εργανη ;
Και επιπλέον επειδή μπήκα να το δω έχει δυο τρόπους ο δεύτερος ο οποίος λέει για taxis net αλλά ο πρώτος πάλι ζητάει όνομα χρήστη και κωδικό όπως και για τα taxis net
Τι θα κάνω ;
Το ξενοδοχειο λεει μπουρδες.
1) Ο εργαζομενος δεν εχει προσβαση στο εργανη , ειναι πλατφορμα εργοδοτων, αυτοι πρεπει να τυπωσουν λιστες.
2) Ο εργαζομενος δεν μπορει να επηρεάσει την βεβαιωση του ραπιντ τεστ ( οπως το εκανε στο σελφ τεστ) Τα δεδομενα εισαγονται απο το εργαστηριο που το κανει , η βεβαιωση γραφει μονο το ονομα του εργαστηριου και ο εργαζομενος μπορει μονο να το δει και να το τυπωσει.
 

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Το ξενοδοχειο λεει μπουρδες.
1) Ο εργαζομενος δεν εχει προσβαση στο εργανη , ειναι πλατφορμα εργοδοτων, αυτοι πρεπει να τυπωσουν λιστες.
2) Ο εργαζομενος δεν μπορει να επηρεάσει την βεβαιωση του ραπιντ τεστ ( οπως το εκανε στο σελφ τεστ) Τα δεδομενα εισαγονται απο το εργαστηριο που το κανει , η βεβαιωση γραφει μονο το ονομα του εργαστηριου και ο εργαζομενος μπορει μονο να το δει και να το τυπωσει.
Όποτε η μητέρα μου δεν έχει να κάνει τίποτα στο εργανη παρά μόνο το ξενοδοχείο ;
Ούτε το διαγνωστικό κέντρο δε θα μπορούσε να το δηλώσει στο εργανη ;
Επιπλέον από το ξενοδοχείο της έδωσαν το όνομα της εταιρείας για να το δηλώσει
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Όποτε η μητέρα μου δεν έχει να κάνει τίποτα στο εργανη παρά μόνο το ξενοδοχείο ;
Ούτε το διαγνωστικό κέντρο δε θα μπορούσε να το δηλώσει στο εργανη ;
Επιπλέον από το ξενοδοχείο της έδωσαν το όνομα της εταιρείας για να το δηλώσει
Η μητερα σου δεν εχει να κανει κατι.
Το διαγνωστικο εισαγει το Αμκα της μαμας και αυτοματα ενημερωνεται η εργανη.
Και αν το τεστ δεν υπαρχει και αν δεν ειναι στην ωρα του στελνει προστιμο στον εργοδοτη και τον εργαζομενο.
 

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Η μητερα σου δεν εχει να κανει κατι.
Το διαγνωστικο εισαγει το Αμκα της μαμας και αυτοματα ενημερωνεται η εργανη.
Και αν το τεστ δεν υπαρχει και αν δεν ειναι στην ωρα του στελνει προστιμο στον εργοδοτη και τον εργαζομενο.
Χιλιαευχαριστω!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top