Ερασιτεχνική ενασχόληση με αθλήματα

marimar!33

Νεοφερμένος

Η Mrs. Mars αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Θα το ψαξω. Παντως με βοηθησατε πολυ! :P Κι οτι νεο εχετε πειτε μου! Έτσι οπως ειναι τα πραγματα 1-2 φορες την εβδομαδα σαν το Φρεντο ειναι μια χαρα! Κι εγω για χαβαλε θελω! :clapup:

Λες ε Solmyr? Ειναι κι αυτο μια λυση...

Σας ευχαριστω ολους που απαντησατε !!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

bella92

Νεοφερμένος

Η bella92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
:hello::hello: hi!! :D

η ανοιξη ηρθε ( επιτελους :D) , ο καιρος και...η διαθεση εφτιαξε...και σκεφτομουν πως πρεπει να αρχισω λιγο να γυμναζομαι και να βγαινω γιατι οκ...αρκετα εμεινα μεσα ολο το χειμωνα :P. Πρεπει να χασουμε και κανα κιλο τωρα που ερχεται το καλοκαιρι :redface:
Οποτε το σκεφτηκα και κατεληξα πως το να παιζω βολει ειναι μια πολυ καλη ιδεα ( μιας και παντα μου αρεσε το συγκεκριμενο αθλημα), αφου ετσι και θα γυμνασω το σωμα μου και θα περναω ευχαριστα την ωρα μου. :)
Το θεμα ειναι οτι δεν ξερω αν υπαρχει τετοια δυνατοτητα εδω στη Λαρισα που ειμαι τωρα. Απο το λιγο που εψαξα στο google δεν βρηκα κατι για μας τις ενηλικες...μονο για παιδια ελεγε εως 14 ετων. Εγω ειμαι 20+ :redface:
Γνωριζει κανεις κατι? Μηπως μπορω να γραφτω πουθενα σε καποια ομαδα ισως ? :hmm:
Οποιος γνωριζει ας μου πει... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω ότι θα πρέπει να κοιτάξεις τα αθλητικά προγράμματα του Δήμου. Ακόμη και να μην έχουν τμήματα ενηλίκων στο βόλει, σίγουρα θα έχουν σε άλλα αθλήματα. Ρώτησε επίσης αν λειτουργεί το πρόγραμμα "Αθλητισμός και Γυναίκα". Μπορείς επίσης να ρωτήσεις στην Αθλητική ΄Ενωση Λάρισας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top