Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο)

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Παιδια τωρα οταν παω, μπορω να παω στο πανεπιστημιο να μου δωσουν κανα χαρτι οτι και καλα περασα εκει, για να βαλω το φοιτιτικο ιντερνετ και να ενεργοποιησω και την προσφορα του whats up κλπ? γενικα κατι που να δειχνει οτι ειμαι φοιτητης, οπως αυτην την βεβαιωση επιτυχιας που εδιναν περσυ?

Εγω πέρυσι θυμάμαι είχα βγάλει φωτογραφία την σελίδα του υπουργείου που έλεγε ότι πέρασα εκεί που πέρασα ,και μου έβαλαν κανονικά φοιτητικό :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Εγω πέρυσι θυμάμαι είχα βγάλει φωτογραφία την σελίδα του υπουργείου που έλεγε ότι πέρασα εκεί που πέρασα ,και μου έβαλαν κανονικά φοιτητικό :Ρ

χαχαχα καλο αυτο δεν το ειχα σκεφτει. θα το δοκιμασω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
χαχαχα καλο αυτο δεν το ειχα σκεφτει. θα το δοκιμασω :P

Αρχικά είχα στείλει βεβαίωση πρόσβασης,αλλά μου παν θέλει κάτι να πιστοποιοεί τη σχολή,οπότε έστειλα τη σελίδα κι όλα κομπλέ.
Επίσης όπως είπε η Black_Butterfly,ποτέ system("pause"); :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
δεν ξερω καατι τετοιο, σου βγαζουν βεβαιωση σπουδων αφοτου γινει η εγγραφη ομως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
δεν ξερω καατι τετοιο, σου βγαζουν βεβαιωση σπουδων αφοτου γινει η εγγραφη ομως

Ναι προφανώς το πιο σωστό είναι με βεβαίωση σπουδών...Πέρυσι όμως εγώ άρχισα μαθήματα Δεκέμβρη και γράφτηκα Γενάρη,οπότε :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Αρχικά είχα στείλει βεβαίωση πρόσβασης,αλλά μου παν θέλει κάτι να πιστοποιοεί τη σχολή,οπότε έστειλα τη σελίδα κι όλα κομπλέ.
Επίσης όπως είπε η Black_Butterfly,ποτέ system("pause"); :D

για τα linux? getch(); μωρε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
για τα linux? getch(); μωρε :P

αν θες να το τρέξεις σε shell στο linux δε χρειάζεσαι τίποτα

σορρυ δε κρατήθηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
αν θες να το τρέξεις σε shell στο linux δε χρειάζεσαι τίποτα

σορρυ δε κρατήθηκα

ε καλα στο linux στο terminal δεν θελει τιποτα ναι, αλλα αν θες να φτιαξεις ενα γενικο προγραμμα για να δουλευει και σε linux και windows, getch();
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
ε καλα στο linux στο terminal δεν θελει τιποτα ναι, αλλα αν θες να φτιαξεις ενα γενικο προγραμμα για να δουλευει και σε linux και windows, getch();

Στο ντεβσε κλείνει το παράθυρο απλά, δεν είναι ότι δε δουλεύει. :P Να βάλετε κοδμπλοκς που "παγώνει" το 'shell' για να μη κάνετε τέτοιες αλχημείες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Στο ντεβσε κλείνει το παράθυρο απλά, δεν είναι ότι δε δουλεύει. :P Να βάλετε κοδμπλοκς που "παγώνει" το 'shell' για να μη κάνετε τέτοιες αλχημείες :P

για να μην κλεινει το παραθυρο μιλαμε ναι. ε καλα θα μου το παρει λαθος δηλαδη το getch(); ? τοσο παραξενοι ειναι?:P καλα δεν θα βαζω τιποτα σε αυτα που τους δινω τοτε..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
αμα θες να κανεις μια εφαρμογη portable δεν ειναι αυτος ο τροπος :)
Με λιγα λογια η εφαρμογη θα γραφτει για να τρεχει μερικα κομματια της αναλογα σε τι λειτουργικο ειναι. Αν δεν κανω λαθος ετσι αντιμετοπιζονται απο τα C προγραμματα οι διαφορες που μπορει να υπαρχουν μεταξυ των OS.

Οπως και να εχει, θα γνωρισετε το τμημα και θα δειτε τις παραξενιες και τα καλουδια του.
Και μονο που ξερετε τι ειναι C ειναι αρκετο, μακαρι να ειχα τις γνωσεις σας οταν εμπαινα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Άβυσσος η ψυχή των διορθωτών. :P Τα προγράμματα σου θα πρέπει να τρέχουν σε linux, οπότε δε θα βάζεις τίποτα παραπάνω έτσι και αλλιώς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Κατεβαίνω Ηράκλειο για λίγες ημέρες. Πέμπτη θα είμαι εκεί !
Όποιος το ψήνει για κανένα καφεδάκι μου λέει μέχρι το βράδυ(Θα πάρω διπλό πλοίο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Μπήκε στο σαιτ του πανεπιστημίου, η εγκύκλιος του ΥΠΑΙΘ για τις εγγραφές.

Οι εγγραφές θα γίνονται: 15-26 Σεπτέμβριου, 10 -14
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Θα προτιμουσα εκει που εχουν τα Αγγλικα 1 να ειχαν βαλει τον Απειροστικο Λογισμο και αντιστροφα. Ετσι θα ειχαμε Τριτη και Πεμπτη κενες ενω τωρα πρεπει να πας για 2 ωρες...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Θα προτιμουσα εκει που εχουν τα Αγγλικα 1 να ειχαν βαλει τον Απειροστικο Λογισμο και αντιστροφα. Ετσι θα ειχαμε Τριτη και Πεμπτη κενες ενω τωρα πρεπει να πας για 2 ωρες...:/:

Όντως, τι φάουλ είναι αυτό ;
Άντε να τρέχουμε μεσημεριάτικο για ένα 2ωρο μόνο.
Ελπίζω να λέει τουλάχιστον ο καθηγητής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Ελα μωρε 2 ωρες και μετα στο κεντρο για καφεδακι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Θα προτιμουσα εκει που εχουν τα Αγγλικα 1 να ειχαν βαλει τον Απειροστικο Λογισμο και αντιστροφα. Ετσι θα ειχαμε Τριτη και Πεμπτη κενες ενω τωρα πρεπει να πας για 2 ωρες...:/:

Αυτό είναι καλό. Έχετε μια χαλαρή μέρα που μπορείτε να κάνετε πολλά πράγματα ή/και να μην πατε σχολή καθόλου. Το τραγικό είναι να έχεις ας πούμε 9-12 και 5-7. Εκεί καταστρέφεται η μέρα τελείως και πάντα όλως τυχαίως είναι και τα 2 σημαντικά μαθήματα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Αυτό είναι καλό. Έχετε μια χαλαρή μέρα που μπορείτε να κάνετε πολλά πράγματα ή/και να μην πατε σχολή καθόλου. Το τραγικό είναι να έχεις ας πούμε 9-12 και 5-7. Εκεί καταστρέφεται η μέρα τελείως και πάντα όλως τυχαίως είναι και τα 2 σημαντικά μαθήματα. :P

Ευτυχώς για το πρώτο έτος είναι σχετικά καλά, μόνο σε δύο ημέρες υπάρχει κενό στα μαθήματα μιας ώρας αλλά χαλαρά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top