Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο)

terrafaux

Νεοφερμένος

Ο terrafaux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
πρεπει να παραδωσω τα χαρτια για την δωρεαν σιτιση,εκει δεν πρεπει να τα παραδωσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ακριβως.
Στη φοιτητικη μεριμνα η οποια βρισκεται 8-10 μετρα αριστερα της κυριας εισοδου. Στην πορτα θα γραφει ακριβως μερες και ωρες που ειναι ανοοικτα ενα δεν γνωριζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

terrafaux

Νεοφερμένος

Ο terrafaux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
η πρωτη εισοδος ειναι στα πρωτα σκαλια ετσι?εκει που κανει το λεωφορειο την πρωτη σταση για το παν.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
οχι, τερμα πανω . Αυτη που λες ειναι η εισοδος με τα πολλα σκαλια που πας λεσχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Πανντως αν εχετε παραπονα απο Φυσικη 1 , σας προτεινω να ερθετε Θωρια υπολγισμου και θα νιωσετε καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Πανντως αν εχετε παραπονα απο Φυσικη 1 , σας προτεινω να ερθετε Θωρια υπολγισμου και θα νιωσετε καλυτερα

Άμα έρθουν ggeo, θα φύγουν από το τμήμα. :P

Εγώ σήμερα καταλάβαινα τι έλεγε πάντως! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kapo13

Νεοφερμένος

Ο kapo13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Σημερα εγινε λιγο πανικος στην φυσικη γιατι φερανε στην ωρα του δικου μας τμηματος το ΤΕΜ μαζι και το αμφιθεατρο δεν μας χωραει που δεν μας χωραει τιγκαρε και αναγκαστηκε να διωξει τα παιδια απο το τεμ....Ετσι οπως εχω δει τα μαθηματα η φυσικη μου φαινετε η πιο δυσκολη απο ολα αλλα θα δειξει.Ξερει κανεις κανα ενχειριδιο για C για ασχετους ομως :P ? Γιατι εγω ειμαι απο θετικη και απο προγραμματισμο δεν ξερω καποια βασικα πραγματα και μεσα στο μαθημα αμα δεν κατσεις και μπροστα δεν τον ακους τον καθηγητη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Άμα έρθουν ggeo, θα φύγουν από το τμήμα. :P

Εγώ σήμερα καταλάβαινα τι έλεγε πάντως! :worry:
Εγω παλι γεμισα μεγαλα ασυνδετα κομματια. Ειδικα δευτερη ωρα αυτα που ελεγε ηταν πιο κατανοητα αλλα προσωπικα δεν μπορω να τα συνδεω , κι αν το κανω δεν ειμαι σιγουρος γι αυτα.

Α ρε ggeo,αν δεν ησουν εσυ θα ηταν καλο εξαμηνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

terrafaux

Νεοφερμένος

Ο terrafaux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
παιδια ποσο χωρο στο δισκο εχουμε στα pc της σχολης?Σκεφτομαι να αρχισω να κατεβαζω μαζικα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
παιδια ποσο χωρο στο δισκο εχουμε στα pc της σχολης?Σκεφτομαι να αρχισω να κατεβαζω μαζικα:P

Μπα, κατι megabyte(15?) μόνο από ότι θυμαμαι, στο 2ο πδφ που θα έχεις δε θα μπορείς να μπεις στην περιοχή σου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Σημερα εγινε λιγο πανικος στην φυσικη γιατι φερανε στην ωρα του δικου μας τμηματος το ΤΕΜ μαζι και το αμφιθεατρο δεν μας χωραει που δεν μας χωραει τιγκαρε και αναγκαστηκε να διωξει τα παιδια απο το τεμ....Ετσι οπως εχω δει τα μαθηματα η φυσικη μου φαινετε η πιο δυσκολη απο ολα αλλα θα δειξει.Ξερει κανεις κανα ενχειριδιο για C για ασχετους ομως :P ? Γιατι εγω ειμαι απο θετικη και απο προγραμματισμο δεν ξερω καποια βασικα πραγματα και μεσα στο μαθημα αμα δεν κατσεις και μπροστα δεν τον ακους τον καθηγητη.

google: c for beginners ;)


Εγω παλι γεμισα μεγαλα ασυνδετα κομματια. Ειδικα δευτερη ωρα αυτα που ελεγε ηταν πιο κατανοητα αλλα προσωπικα δεν μπορω να τα συνδεω , κι αν το κανω δεν ειμαι σιγουρος γι αυτα.

Α ρε ggeo,αν δεν ησουν εσυ θα ηταν καλο εξαμηνο!

Δεν ΄είναι πολύ κατανοητος πάντα όντως, πάντως με google + σημειώσεις από αλλα πανεπιστήμια + ασκήσεις ξεκαθαρίζει λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

terrafaux

Νεοφερμένος

Ο terrafaux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
αλλα μπορουμε να βαλουμε usb ε?εχω ακουσει οτι η ταχυτητες ειναι πολυ καλες,ισχυει η οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
αλλα μπορουμε να βαλουμε usb ε?εχω ακουσει οτι η ταχυτητες ειναι πολυ καλες,ισχυει η οχι?

Ναι! Έχει καλή ταχύτητα, αν δεν είναι πολλά παιδάκια να κατεβάζουν/παίζουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

terrafaux

Νεοφερμένος

Ο terrafaux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
υπαρχει κανενα λεωφορειο που να περναει απο την εβανς η κοντα απο εκει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
υπαρχει κανενα λεωφορειο που να περναει απο την εβανς η κοντα απο εκει?
Όλα. :P Που ακριβώς θέλεις να πας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

terrafaux

Νεοφερμένος

Ο terrafaux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
α ωραια.Σε ενα μαγαζι να παρω ενα usb stick θελω...Τι ωρες ειναι προσβασιμοι οι υπολογιστες στην σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
α ωραια.Σε ενα μαγαζι να παρω ενα usb stick θελω...Τι ωρες ειναι προσβασιμοι οι υπολογιστες στην σχολη?

Έχω την αίσθηση ότι ειναι μέχρι τις 11 τις καθημερινές (Πτέρυγα Γ &Δ) και μέχρι τις 7 το Σαββατοκύριακο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
anastelletai h leitourgia tou P.K. thn erxomenh Trith 9 Oktwvriou 2012, e3'aitias twn sovarwn provlhmatwn pou antimetwpizei to Idruma.

Τέλεια. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ακομα καλυτερο θα ηταν:
Αναστελεται η λειτουργια την επομενη Τεταρτη..
Δεν πειραζει ομως και Τριτη μας κανει!

Υ.Γ: Προφανως οταν λεει αναστελεται η λειτουργια τοτε εννοει και οι καθηγητες, ετσι; Πολλακις εχχουν κανει σταση οι υπαλληλοι του πανεπιστημιου εξαιρουμενων των πανεπιστημιακων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ακομα καλυτερο θα ηταν:
Αναστελεται η λειτουργια την επομενη Τεταρτη..
Δεν πειραζει ομως και Τριτη μας κανει!

Υ.Γ: Προφανως οταν λεει αναστελεται η λειτουργια τοτε εννοει και οι καθηγητες, ετσι; Πολλακις εχχουν κανει σταση οι υπαλληλοι του πανεπιστημιου εξαιρουμενων των πανεπιστημιακων


Μάλλον και οι καθηγητές:

Εξ αιτίας των σοβαρών προβλημάτων που αντιμετωπίζει η λειτουργία του Πανεπιστημίου Κρήτης, αλλά και το προσωπικό του όλων των
κατηγοριών, η Σύγκλητος του Ιδρύματος κατά την 306η Τακτική Συνεδρίασή της στις 27-09-2012, αποφάσισε ομόφωνα να υπάρξει συμβολική
αναστολή της λειτουργίας του Πανεπιστημίου, την Τρίτη 9 Οκτωβρίου 2012 και παράλληλα να δοθεί συνέντευξη τύπου από τις Πρυτανικές
Αρχές του Πανεπιστημίου Κρήτης.
Ως εκ τούτου, οι Πρυτανικές Αρχές του Πανεπιστημίου Κρήτης σας προσκαλούν στη συνέντευξη τύπου που θα πραγματοποιηθεί στο Ρέθυμνο
την Τρίτη 9 Οκτωβρίου 2012 στις 11:00 π.μ. στο Αμφιθέατρο Δ7 της Πανεπιστημιούπολης Γάλλου στο Ρέθυμνο, με ταυτόχρονη σύνδεση μέσω
τηλεδιάσκεψης με την Αίθουσα της Συγκλήτου στο Κτήριο Διοίκησης στην Πανεπιστημιούπολη Βουτών στο Ηράκλειο και με την συμμετοχή των
μελών της ακαδημαϊκής κοινότητας.

Εκ μέρους των Πρυτανικών Αρχών
του Πανεπιστημίου Κρήτης

(Και γω αυτό είπα, χάθηκε να γίνει Τετάρτη! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top