Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,248 μηνύματα.
Όπως είπα προτιμώ να δουλέψω σε εταιρία. Η αλήθεια είναι ότι δεν με ενδθαφερει να γίνω ΛΟΓΙΣΤΉΣ. Επισης έχω ακούσει ότι είναι καλύτερα να σπουδάσεις κάτι Γενικό ( που στην προκειμένη περίπτωση είναι το οικονομικής επιστήμης ) και μετά εξειδικεύεται με μεταπτυχιακό. Το ΔΈΟΣ είναι <<ίδιο >>με το οικονομικής επιστήμης αλλα με διεθνή χαρακτήρα;


Σωστά το Δέος έχει μια διεθνή άποψη.Ομως το μηχανογραφικό δεν τελείωσε;
 

NIKwolfie

Νεοφερμένος

Ο NIKwolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εσυ τι θέλεις;Τι θες να ακολουθήσεις;
Ναι αλλά μέχρι αύριο μπορώ να διαγράψω σχολές..οπότε μπορώ να διαγράψω κάποιες για να μπω α κάποια άλλη που δεν είναι πρώτη
Σωστά το Δέος έχει μια διεθνή άποψη.Ομως το μηχανογραφικό δεν τελείωσε;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,248 μηνύματα.

NIKwolfie

Νεοφερμένος

Ο NIKwolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
οικονομικό σσας, αξιωματικών πυροσβεστικη, σχολη πυροσβεστων, ΔΕΤ, οικονομικής επιστήμης οπα, ΔΕΟΣ, χρηματοοικονομικής και τραπεζικής διοικητικής και ΛΟΧΡΗ..με αυτή την σειρά.. Έχω βγάλει 16901 μόρια
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,248 μηνύματα.
οικονομικό σσας, αξιωματικών πυροσβεστικη, σχολη πυροσβεστων, ΔΕΤ, οικονομικής επιστήμης οπα, ΔΕΟΣ, χρηματοοικονομικής και τραπεζικής διοικητικής και ΛΟΧΡΗ..με αυτή την σειρά.. Έχω βγάλει 16901 μόρια


Οικονομικό σσας
Οικονομική επιστήμης
Λοχρη
Τραπεζικής διοίκησης.
 

NIKwolfie

Νεοφερμένος

Ο NIKwolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,248 μηνύματα.

NIKwolfie

Νεοφερμένος

Ο NIKwolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ουσιαστικά αυτό που θέλω είναι η συμβουλή σας πάνω στο σε ποιο τμήμα να πάω καθως με ενδιαφέρουν κυρίως τα χρηματοοικονομικά και θέλω και ένα τμήμα που να έχει μια στοιχειώδη επαγγελματική αποκατάσταση ( καθώς δεν μπορούμε να ξέρουμε σίγουρα ). Για παράδειγμα αν μου πείτε να πάω στο ΛΟΧΡΗ διαγράφω τις πιο πάνω που πιάνω δηλαδη οικονομικό . ΔΕΟΣ και χρηματοοικονομικής και τραπεζικής διοικητικής
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,248 μηνύματα.
ουσιαστικά αυτό που θέλω είναι η συμβουλή σας πάνω στο σε ποιο τμήμα να πάω καθως με ενδιαφέρουν κυρίως τα χρηματοοικονομικά και θέλω και ένα τμήμα που να έχει μια στοιχειώδη επαγγελματική αποκατάσταση ( καθώς δεν μπορούμε να ξέρουμε σίγουρα ). Για παράδειγμα αν μου πείτε να πάω στο ΛΟΧΡΗ διαγράφω τις πιο πάνω που πιάνω δηλαδη οικονομικό . ΔΕΟΣ και χρηματοοικονομικής και τραπεζικής διοικητικής


Λοιπόν για έμενα κρατά το Λοχρη και το οικονομικό.
 

NIKwolfie

Νεοφερμένος

Ο NIKwolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Τι βάσεις είχαν τα τμήματα που έβαλες;

Δεν θυμάμαι ακριβώς .. πάντως το οικονομικό ΣΣΑΣ αξιωματικός πυροσβεστικής πυροσβεστικη και ΔΕΤ έχουν παραπάνω. ΑΝ υποθέσουμε ότι δεν τα πιάνω τα άλλα που έχω βάλει τα πιανω σίγουρα Γιατί έχουν σχετικά λίγα μόρια
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,248 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι ακριβώς .. πάντως το οικονομικό ΣΣΑΣ αξιωματικός πυροσβεστικής πυροσβεστικη και ΔΕΤ έχουν παραπάνω. ΑΝ υποθέσουμε ότι δεν τα πιάνω τα άλλα που έχω βάλει τα πιανω σίγουρα Γιατί έχουν σχετικά λίγα μόρια


Κράτα το Σσας,οικονομικό,Λοχρη και τραπεζική.
 

NIKwolfie

Νεοφερμένος

Ο NIKwolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Κράτα το Σσας,οικονομικό,Λοχρη και τραπεζική.


απλώς από οικονομικές Αφού με τα περσινά μόρια τις πιάνω αυτές που έβαλα ..οποια βάλω πρώτη σε αυτή θα πάω...Αρα σε ποια λες να πάω ..το ΔΈΟΣ Γιατί το απορρίπτεις ;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,248 μηνύματα.
απλώς από οικονομικές Αφού με τα περσινά μόρια τις πιάνω αυτές που έβαλα ..οποια βάλω πρώτη σε αυτή θα πάω...Αρα σε ποια λες να πάω ..το ΔΈΟΣ Γιατί το απορρίπτεις ;


Αν περνάς Λοχρη και οικονομικό δεν υπάρχει λόγος να πας Δέος.
 

NIKwolfie

Νεοφερμένος

Ο NIKwolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Αν περνάς Λοχρη και οικονομικό δεν υπάρχει λόγος να πας Δέος.

Αφού έχει διεθνή χαρακτήρα δεν είναι καλύτερο από την απλή οικονομική επιστήμη? Δεν μπορώ να εργαστώ ξέρω γω και σε Ευρωπαϊκούς φορείς ?
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,248 μηνύματα.
Αφού έχει διεθνή χαρακτήρα δεν είναι καλύτερο από την απλή οικονομική επιστήμη? Δεν μπορώ να εργαστώ ξέρω γω και σε Ευρωπαϊκούς φορείς ?


Με όλα τα τμήματα μπορείς να εργαστείς παντού!Για έμενα το καλύτερο είναι το οικονομικό.
 

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Αφού έχει διεθνή χαρακτήρα δεν είναι καλύτερο από την απλή οικονομική επιστήμη? Δεν μπορώ να εργαστώ ξέρω γω και σε Ευρωπαϊκούς φορείς ?


Εμένα γνώμη μου είναι να μη διαγράψεις πυροσβεστική. Φοβερή σχολή, καλή ποιότητα σπουδών και ωραίο επάγγελμα κατά τη γνώμη μου.
 

NIKwolfie

Νεοφερμένος

Ο NIKwolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν μου αρέσει..Την έβαλα μόνο για τον σίγουρο μισθό ..Και δεν ξέρω αν το έχω..αν μπω θα κυνηγήσω τις εσωτερικές για αξιωματικός και να είμαι σε γαφειο οχι έξω..Αλλά σήμερα που είδα ότι μου δίνεται η δυνατότητα να διαγράψω σχολές αποφάσισα να ασχοληθώ με την σειρά που έχω βάλει τις οικονομικές Γιατί αφού τις πιάνω συμφωνα με τις περσινές βάσεις οποια έβαλα πρώτα σε αυτή θα μπω..Για αυτό ζητάω την γνώμη σας..ποιες να διαγράψω για να μπω σε αυτή που θεωρειτε καλύτερη
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,248 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν μου αρέσει..Την έβαλα μόνο για τον σίγουρο μισθό ..Και δεν ξέρω αν το έχω..αν μπω θα κυνηγήσω τις εσωτερικές για αξιωματικός και να είμαι σε γαφειο οχι έξω..Αλλά σήμερα που είδα ότι μου δίνεται η δυνατότητα να διαγράψω σχολές αποφάσισα να ασχοληθώ με την σειρά που έχω βάλει τις οικονομικές Γιατί αφού τις πιάνω συμφωνα με τις περσινές βάσεις οποια έβαλα πρώτα σε αυτή θα μπω..Για αυτό ζητάω την γνώμη σας..ποιες να διαγράψω για να μπω σε αυτή που θεωρειτε καλύτερη


Αν δεν σου αρέσει η πυροσβεστική πήγαινε αύριο και σβηστή.Καινστα οικονομικά υπάρχουν πολλές ευκαιρίες.
 

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Γειααααα σας! Θα ήθελα τη βοήθεια σας! Έδωσα πέρυσι πανελλήνιες και πέρασα στο τμήμα διατροφής και διαιτολογίας του Α.Τ.Ε.Ι.Θ. . Έκανα κανονικά την εγγραφή μου όμως τελικά δεν πήγα γιατί αποφάσισα να ξαναδώσω φέτος γιατί δεν έπιασα την πρώτη μου επιλογή! Έτσι λοιπόν και με δεδομένο ότι και πάλι φέτος μάλλον δεν πιάνω τη σχολή που θέλω είμαι ανάμεσα στο περσινό τμήμα και στο χημικό ηρακλείου! Εσείς τη γνώμη έχετε? Και αν τελικά αποφασίσω να πάω στη διαιτολογία ξέρει κανείς τη διαδικασία? Μου είπαν ότι μπαίνω κανονικά στο δεύτερο έτος όμως τι γίνεται με τα προαπαιτούμενα μαθήματα και τα υποχρεωτικά? Μπορώ να παρακολουθήσω κανονικά αυτά του πρώτου έτους? Αν ξέρει κάποιος και μπορεί να βοηθήσει! Μίλησα και με τη γραμματεία αλλά δεν με βοήθησε και πολύ! Επίσης άλλη εναλλακτική που μου είπαν αν τελικά θέλω την διαιτολογία είναι να κάνω διαγραφή από το τμήμα και μετά ξανά εγγραφή αφού περάσω κανονικά ξανά! Είναι δυνατόν κάτι τέτοιο! Για να μην έχω αυτό το μπέρδεμα με τα μαθήματα!


Χημικό Ηρακλείου.
 

NIKwolfie

Νεοφερμένος

Ο NIKwolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Έχω ακούσει και για κάτι κατατακτήριες ή κάτι τέτοιο ..ΤΙ είναι αυτό ? μπορώ να περάσω πυρσβετικη να εξασφαλίσω τον μισθό και μετά να σπουδασω και οικονμικα και αν δεν μου αρέσει η πυροσβεστικη παραιτούμαι και ασζολουμαι με ΤΑ οικονομικά? Επίσης εω ακούσει ότι μπορώ να χρησιμοποιήσω ΤΟ οποίο πτυχίο Παρω μέσα στην πυροσβεστικη ΣΕ διάφορες υπηρεσίες
ισχύουν αυτά ?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top