Nikosagt

Νεοφερμένος

Ο Nikosagt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
γειαα!! λοιπον έχω σοτ μυαλό μου το οικονομικό στο ΣΣΑΣ ( ααααν καταφερω να πιασω αυτη την βαθμολογια)! θα θελα να ρωτησω ειναι καποιος απο εδω που να χει εμπειριες ο ιδιος η καποιος γνωστος του απο τν ζωη εκει μεσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Τις πρωτες μερες λιγο θα δυσκολευτεις που φευγεις απ το σπιτι σου. Κατα τ αλλα θα εισαι σαν φοιτητης. Σε λιγες μερες το συνηθιζεις τοσο που ουτε καν το σκεπτεσαι. Αλλωστε θα τα περασεις ουτως ή αλλως αν πας θητεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Εγώ θα έλεγα να πας φιλολογία αφού αυτό σ' αρέσει πραγματικά.Οι υπόλοιποι κοιτάνε απλά τα μόρια της κάθε σχολής.Σ' όλα τα επαγγέλματα υπάρχει κορεσμός..Στο δημόσιο βέβαια δύσκολο να διοριστείς αλλά αν το ψάξεις ιδιωτικά κάτι θα κάνεις.
Στο λέω γιατί με έπρηξαν να πάω Νομική ενώ αν η Ψυχολογία είχε περισσότερα μόρια δε θα τους ένοιαζε καθόλου.
Εσύ θα σπουδάσεις, όχι οι άλλοι. Να κάνεις αυτό που πραγματικά θέλεις και αν είναι το όνειρό σου να γίνεις καθηγήτρια θα το κυνηγήσεις και θα γίνει πραγματικότητα.
Το παν είναι να μην τα παρατάς. Είναι δύσκολα τα πράγματα στις μέρες μας. Πρέπει να το ψάξεις πολύ. Αν σ'αρέσει αυτό που κάνεις, θα μπεις στη διαδικασία να το ψάξεις και να προσπαθήσεις...Ευχαριστώ για την απάντησή σου! Να 'σαι καλά και εύχομαι καλή επιτυχία και σε σένα!

Ο,τι και αν επιλεξεις Bουλα, το σημαντικο ειναι να γνωριζεις που πας και τι θ αντιμετωπισεις εκει που πας. Εφοσον εσυ βλεπω οτι για καθε επιλογη τα γνωριζεις, τοτε δεν υπαρχει προβλημα.

Γνωρίζω πού πηγαίνω. Γνωρίζω ότι θα υπάρξουν πολλές δυσκολίες στην επαγγελματική αποκατάσταση. Αλλά..δεν φαντάζομαι τον εαυτό μου ψυχολόγο να βοηθάει ανθρώπους που έχουν προβλήματα τέτοιας φύσης, δεν με φαντάζομαι δικαστή να δικάζω ή δικηγόρο ( το τελευταίο σε καμία περίπτωση :P ) Με φαντάζομαι να βοηθάω παιδιά, να τους μεταφέρω με αγάπη τις γνώσεις μου, να τα στηρίζω, να τα διδάσκω όσο πιο καλά μπορώ....:) Μπορεί να είναι δύσκολο να το καταφέρω, αλλά ελπίζω όχι ακατόρθωτο! :) Ευχαριστώ για την απάντησή σου aladdin! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Xαιρομαι που διακρινω την αγαπη σου για τη διδασκαλια και τα παιδια, περα απο την αγαπη για τα φιλολογικα μαθηματα. Η κοινωνια μας χρειαζεται το δασκαλο-σε οποια βαθμιδα-οσο ποτε αλλοτε. Ευχομαι να διατηρησεις το παθος σου και οταν ερθει η ωρα να προσφερεις τα μεγιστα. Θα ναι και μια ψυχοθεραπεια για σενα και μαλιστα δωρεαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια ειμαι σε διλημμα! :worry:

Εβγαλα 17,818 μορια απο θεωρητικη κατευθυνση και με ενδιαφερει μονο ο Ψυχολογια.Με αυτα τα μορια φαινεται οτι περναω σιγουρα στο Τμημα της Κρητης και αν δεν ανεβουν πολυ οι βασεις και στης Αθηνας.Επιπλεον εχω το δικαιωμα μεταγραφης επειδη ανηκω σε πολυτεκνη οικογενεια.Το ζητημα ειναι οτι δεν ξερω τι να δηλωσω ως πρωτη επιλογη.Την Αθηνα η την Κρητη.Οι γονεις μου με συμβουλευουν να περασω Αθηνα μιας και θα ειναι μολις 2 ωρες μακρια(μενω στην Καλαματα). Απο την αλλη το τμημα της Κρητης ειναι μακραν καλυτερο και εκτος απ αυτο ειμαι σιγουρη οτι η ζωη στο Ρεθυμνο μου ταιριαζει πολυ περισσοτερο απ οτι αυτη της Αθηνας.Σε συζητησεις που κανω με τους γονεις μου φαινονται εντελως αντιθετοι με την ιδεα να περασω Κρητη.Και ολα αυτα μια εβδομαδα πριν την προθεσμια για την παραδοση του μηχανογραφικου δελτιου.

Ποια ειναι η γνωμη σας;
Τι θα κανατε στη θεση μου; :hmm:

Εγώ Αθήνα θα δήλωνα αν ήμουν στη θέση σου. ΄Οποτε και αν θες "καβαλάς" το ΚΤΕΛ και σε δύο ώρες είσαι στον τόπο σου. Στην ουσία ΚΑΙ μόνη σου θα είσαι για να ζήσεις τη φοιτητική ζωή ΚΑΙ αρκετά κοντά ώστε να μην αισθάνεσαι αποκομμένη από την οικογένειά σου. Για μένα αυτό θα έπαιζε σημαντικό ρόλο στην απόφασή μου και αν παρατηρήσεις όλα τα παιδιά δηλώνουν πρώτα τις σχολές που είναι κοντά στον τόπο τους και μετά τις πιο απομακρυσμένες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity_kn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η infinity_kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Χα, χα μα δεν ξέρεις γλυκιά μου ότι αυτή είναι πάγια τακτική των φροντιστηρίων? Μόλις δουν ότι κάποιος έχει τα μόρια για Ιατρική. Πολυτεχνείο, Νομική επιστρατεύουν όσα επιχειρήματα έχουν για να τους πείσουν να τα δηλώσουν μόνο και μόνο για να προβάλλουν το φροντιστήριό τους ότι και καλά είναι καλό αφού κατάφερε και έβαλε τους "χ" υποψήφιους σε πρωτοκλασάτες σχολές, αγνοώντας τις προσωπικές τους προτιμήσεις. ΄Εγινε χαμός σε θεωρητικό φροντιστήριο της Αθήνας που πίεζε φοβερά υποψήφια να δηλώσει Νομική ενώ το προσωπικό της όνειρο από παιδί ήταν να γίνει φιλόλογος. Για τις Νοσηλευτικές ΑΕΙ δεν νομίζω να δικαιούσαι μετεγγραφή επειδή δεν υπάρχει αντίστοιχο τμήμα σε κοντινό Πανεπιστήμιο της πόλης μόνιμης κατοικίας σου. Αυτό όμως μην σε προβληματίσει. Θα τα καταφέρεις όπως και τόσα άλλα παιδιά. Αν όμως τα μόριά σου δεν επαρκούν για ΑΕΙ τότε μετά τα δύο παραπάνω θα δηλώσεις τα οχτώ ΤΕΙ Νοσηλευτικής βάζοντας αρχικά το τμήμα του Ηρακλείου. Σε αυτήν την περίπτωση σε όποιο ΤΕΙ και να περάσεις , θα πάρεις μετεγγραφή για το ΤΕΙ Ηρακλείου που είναι κοντά στο σπίτι σου (είναι όλα αντίστοιχα μεταξύ τους). Καλή επιτυχία.
περναω νοσηλευτικη αει απλως είμαι λιγο πιο κατω από την βαση της αθηνας αρα πιο πιθανο να περασω σπαρτη όμως η θεια μου μενει αθηνα και ετσι δεν θα ειχα θεμα με τα εξοδα...στο κεσυπ μου ειπαν ότι μπορω να παρω μεταγραφη για αθηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikosagt

Νεοφερμένος

Ο Nikosagt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Τις πρωτες μερες λιγο θα δυσκολευτεις που φευγεις απ το σπιτι σου. Κατα τ αλλα θα εισαι σαν φοιτητης. Σε λιγες μερες το συνηθιζεις τοσο που ουτε καν το σκεπτεσαι. Αλλωστε θα τα περασεις ουτως ή αλλως αν πας θητεια.
Απλά θέλω να μαθω πανω κατω τι τρέχει γιατι ακούω διαφορα για αυτες τις σχολες αλλα οι περισσοτεροι λενε το μακρυ και το κοντο τους!βασικα δεν εχω τοσο μεγαλο θέμα να φύγω απο τν τοπο μου( βασικα ετσι το λεω τωρα αλλα θα δειξει :P) αρκει να την πιασω την σχολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Πολιτικών μηχανικών Βόλου, Ξάνθης ή Πάτρας; (ως δεύτερη επιλογή) Με ποια σειρά να τα δηλώσω,ποιο είναι το καλύτερο τμήμα; Του Βόλου είναι καλό; Ή να δήλωνα πρώτα πρωτα ΑΠΘ; Βοηθειαααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DruidAlex

Νεοφερμένος

Ο DruidAlex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
ειμαι πολυ μπερδεμενος...περναω εφαρμοσμενη πληροφορικη στο ΠΑΜΑΚ αλλα δεν ενθουσιαζομαι πολυ απο την πληροφορικη,τα οικονομικα μπορω να πω οτι μου κινουν λιγο το ενδιαφερον
αεππ εγραψα 12,8 και γενικως φετος δεν τον πολυκαταλαβαινα,λετε ειναι βλακεια να παω σε μια τετοια σχολη;
περναω μαλλον και τοπογραφων μηχανικων αλλα αυτο δεν με ενθουσιαζει,δηλαδη τι κανουν αυτοι τρεχουν ολημερις με αυτο το μαραφετι και κοιτανε και καταγραφουν;

edit
περναω και ξανθη μαλλον αλλα δεν πολυψηνομαι η πολη ειναι αθλια και η σχολη δεν με τρελενει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
καλησπέρα παιδιά Εχω ανάγκη απο συμβουλές και γνώμες σχετικα με το τι σχολες να δηλώσω.. Ολη τη χρονια ειχα το βλέμμα μου στραμμένο στο βιολογικο αλλα η βαθμολογία μου δεν ειναι αρκετή για να περασω (15997 στο 3ο και 15224 στο 2ο πεδιο). Ειλικρινά τωρα δεν εχω ιδέα τι να κανω. Ειμαι απογοητευμένη και νιωθω σαν μην με ενδιαφέρει καμια απολυτως σχολη. Το ενδεχόμενο να ξανα δώσω πανελληνιες δεν θελω να το σκεφτομαι καν μετα απο αυτη την απαίσια χρονιά που πέρασα.. Επισης οι επιλογες μου ειναι περιορισμένες και μαλλον θα μπορω να δηλώσω μονο σχολες στην αθηνα και στο ηρακλειο σε περίπτωση που δεν ισχύσουν οι μεταγραφές..
ευχαριστω εκ των προτέρων
Να ψάξεις τη σχολή βιοτεχνολογίας του γεωπονικού, που έχει ενδιαφέρον πρόγραμμα σπουδών και η βάση της πέρσι ήταν 14870 μόρια. :)
https://gbt.aua.gr/el/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

the_whateverist

Νεοφερμένος

Η the_whateverist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
καλησπερα παιδια ! στοχευα για βιολογικο αλλα με τα μορια που συγκεντρωσα φετοσ περναω σιγουρα στις παρακατω σχολες θεσσαλονικης :
γεωπονια ΑΠΘ
φυσικοθεραπειας τει
εφαρμοσμενης πληροφορικης ΠΑΜΑΚ

θα μπορουσατε να μου πειτε τη γνωμη σας για καθε σχολη αλλα και για την επαγγελματικη τους αποκατασατση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Ερώτηση προς όλους: επιλεγεις να σπουδάσεις αυτό που αγαπάς ή αυτο που θα σου αποφέρει ευκολότερη επαγγελματική αποκατάσταση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Ερώτηση προς όλους: επιλεγεις να σπουδάσεις αυτό που αγαπάς ή αυτο που θα σου αποφέρει ευκολότερη επαγγελματική αποκατάσταση;
αυτο που αγαπας βεβαια..
αν αγαπας κατι, θα εργαστεις σκληρα και θα πετυχεις..
πρεπει να επιλεξεις ενα επαγγελμα που σου αρεσει και το βλεπεις ως μεσο ευχαριστησης και οχι ως αγγαρεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamboxer

Νεοφερμένος

Η dreamboxer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΣΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ...!!!!!! ΚΑΙ μάλιστα από την σελίδα του ΟΑΕΔ..!!!!
https://epagelmata.oaed.gr/categories.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
Ερώτηση προς όλους: επιλεγεις να σπουδάσεις αυτό που αγαπάς ή αυτο που θα σου αποφέρει ευκολότερη επαγγελματική αποκατάσταση;

Ειναι γνωστο νομιζω πως πλεον κανενα επαγγελμα δεν σου εξασφαλιζει αμεση αποκατασταση. Σπουδασε τουλαχιστον κατι που σου αρεσει, μην πανε και χαμενα 4+ χρονια απο τη ζωη σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din@!!

Δραστήριο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
καλησπερα παιδια ! στοχευα για βιολογικο αλλα με τα μορια που συγκεντρωσα φετοσ περναω σιγουρα στις παρακατω σχολες θεσσαλονικης :
γεωπονια ΑΠΘ
φυσικοθεραπειας τει
εφαρμοσμενης πληροφορικης ΠΑΜΑΚ

θα μπορουσατε να μου πειτε τη γνωμη σας για καθε σχολη αλλα και για την επαγγελματικη τους αποκατασατση?
πιο κοντα σε αυτο που ήθελες αρχικά είναι σαφως τα πρώτα δυο, με διαφορετικες κατευθυνσεις βεβαια το καθενα... θα σ προτεινα το ΤΕΙ Φυσικοθεραπείας από άποψη επαγγελματικης αποκατάστασης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΣΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ...!!!!!! ΚΑΙ μάλιστα από την σελίδα του ΟΑΕΔ..!!!!
https://epagelmata.oaed.gr/categories.php

Όντως είναι πολύ βοηθητικό. Έμαθα επαγγέλματα που δεν τα γνωρίζω καν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Το ξέρω ότι δεν είναι σχετικές μεταξύ τους σχολές, αλλά θα 'θελα να ρωτήσω... Μεταλλειολόγων ή τοπογράφων ΕΜΠ να βάλω ψηλότερα στο μηχανογραφικό μου;; Με τα μόρια που έχω ίσως πιάνω κι άλλες πολυτεχνικές σχολές απλώς ρωτάω γιατί για αυτές τις δύο έχω ακούσει και πολύ καλές αλλά και όχι τόσο καλές απόψεις... Καθηγητής στους Τοπογράφους του ΕΜΠ σχεδόν με απέτρεψε από το τμήμα αυτό κι έχω μπρεδευτεί αρκετά. Κάθε άποψη ευπρόσδεκτη :)

Έχει κανείς καμία πρόταση;; Καμία από τις 2 δεν θα μπει πρώτη επιλογή απλά θέλω να ακούσω μία γνώμη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

esecer

Νεοφερμένος

Ο esecer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλημερα παιδια!! Χρειαζομαι και εγω τη βοηθεια σας.
Αρχικα στοχευα σε πληροφορικες διοτι μου αρεσει πολυ το αντικειμενο και οτι εχει να κανει με τους υπολογιστες!! Δυστυχως ομως τα μορια μου ηταν ακριβως 10960! Τωρα ειμαι σε ενα λαβιρυνθο δεν ξερω προς τα που να κινηθω!! Αρχικα εχω στο μυαλο μου να βαλω ολες τις σχολες πληροφοικης αθηνα και την ψηφιακων συστηματων! Υστερα επειδη μενω Ναυπλιο δεν θελω να βαλω πληροφορικης Λαμια η Κερκυρα μιας και απο οτι φιανεται τις πιανω!! Η επιλογη μου λοιπον ειναι τελευταια απο αποψη ΑΕΙ να βαλω την τριπολη οπου την πιανω για 200 μορια!! Σιγουρα ομως θα ανεβουν οι βασεις και το πιο πιθανο να μην την πιασω και αυτη!! Ετσι εχω στο μυαλο μου τα ΤΕΙ!! Ποια ΤΕΙ πιανω?? Ειδα το ΤΕΙ Αυτοματισμου στον Πειραια αλλα δεν ξερω αν εχει σχεση με πληροφορικη προγραμματισμο κλπ. ! Δεν γνωριζω κατι αλλο αν μπορει καποιος ας με προσανατολισει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
https://www.icsd.aegean.gr/
Ρίξε μια ματία σε αυτό το τμήμα,τα περσινά του μόρια απ'οτι θυμάμαι είναι γύρω στα 9600.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top