nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,846 μηνύματα.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
η μοναδική σχολή με σίγουρη επαγγελματική απασχόληση είναι η ιατρική

Αρχισαμε τα ανεκδοτα τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι εκ μέρους ενός φίλου μου?Αυτός θέλει να ασχοληθεί κυρίως με την τεχνητή νοημοσύνη και τον προγραμματισμό (και κατ'επέκταση με τη ρομποτική),ενώ ταυτόχρονα ΔΕ θέλει να εμβαθύνει σε hardware και φυσική ή μαθηματικά ή ηλεκτρονική και συστήματα υπολογιστών.Ποιά σχολή ανταποκρίνεται περισσότερο σε αυτά,η ΗΜΜΥ στην Ξάνθη ή το τμήμα μηχανικών υπολογιστών και πληροφορικής στην Πάτρα ή στα Ιωάννινα?Μπορεί να φαίνεται περίεργη η επιλογή του να απορρίψει τόσους κλάδους και γνωστικά πεδία,αλλά αφού θέλει να εξειδικευτεί τόσο στην τεχνητή νοημοσύνη και τον προγραμματισμό...Τι είναι καλύτερο?
ΥΓ.:Εγώ του προτείνω την ΗΜΜΥ στην Ξάνθη από αυτά.

Προτείνω καθαρό τμήμα πληροφορικής αλλα απο αυτα τα δύο ceid. Αν δεν του αρέσουν τα φυσικομαθηματικοηλεκτρονικά στην ΗΜΜΥ θα πάει για 10% κατευθείαν.

edit: αν θέλει να ασχοληθεί με ρομποτική όμως θέλει γνώσεις hardware.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι εκ μέρους ενός φίλου μου?Αυτός θέλει να ασχοληθεί κυρίως με την τεχνητή νοημοσύνη και τον προγραμματισμό (και κατ'επέκταση με τη ρομποτική),ενώ ταυτόχρονα ΔΕ θέλει να εμβαθύνει σε hardware και φυσική ή μαθηματικά ή ηλεκτρονική και συστήματα υπολογιστών.Ποιά σχολή ανταποκρίνεται περισσότερο σε αυτά,η ΗΜΜΥ στην Ξάνθη ή το τμήμα μηχανικών υπολογιστών και πληροφορικής στην Πάτρα ή στα Ιωάννινα?Μπορεί να φαίνεται περίεργη η επιλογή του να απορρίψει τόσους κλάδους και γνωστικά πεδία,αλλά αφού θέλει να εξειδικευτεί τόσο στην τεχνητή νοημοσύνη και τον προγραμματισμό...Τι είναι καλύτερο?
ΥΓ.:Εγώ του προτείνω την ΗΜΜΥ στην Ξάνθη από αυτά.

Αν δν θελει να εμβαθυνει μαθηματικα και φυσικη μακρια απο ολα τα πολυτεχνικα τμηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Παιδια η ειδικη κατηγορια μπαινει αυτοματα ??
Δεν μου το ειχε οταν επελεγα σχολη....π.χ δεν μου ειχε Ιχθυ/ργιες-Harvard University-Ειδικη Κατηγορια:P

Τα χαρτια τα εχω κανει...και μου δειχνει οτι ειμαι ειδικη κατηγορια ,απλα δεν το λεει διπλα απ'τις σχολες...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis12345

Δραστήριο μέλος

Ο vasilis12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 415 μηνύματα.
πω ρε αδερφε σαν καντι γιαγιαδες κανεις
τραβα παιδι μου στο σπιτι σου, θα τρεχεις μακρια χωρις λογο


να πας θεσσαλονικη, αν ΕΣΕΝΑ σου αρεσει, οχι ντε και καλα επειδη ακουσες οτι καποιος σου ειπε πως δεν ειναι καλα, τα πιστευεις εσυ ολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
πω ρε αδερφε σαν καντι γιαγιαδες κανεις
τραβα παιδι μου στο σπιτι σου, θα τρεχεις μακρια χωρις λογο


να πας θεσσαλονικη, αν ΕΣΕΝΑ σου αρεσει, οχι ντε και καλα επειδη ακουσες οτι καποιος σου ειπε πως δεν ειναι καλα, τα πιστευεις εσυ ολα
Σε μενα το λες ?:confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwtzws

Νεοφερμένος

Ο Giwrgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ψυχολογια η αγγλικη φιλολογια; ποιο θα προτεινατε απο αποψη προοπτικων (μιας και μου αρεσουν και τ 2)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Naevan

Νεοφερμένος

Ο Naevan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
ψυχολογια η αγγλικη φιλολογια; ποιο θα προτεινατε απο αποψη προοπτικων (μιας και μου αρεσουν και τ 2)

η ψυχολογια ειναι πιο ενδιαφερον και μπανταςς κατα την γνωμη μου :p προοπτικες..παντου εχεις αρκει νασε καλος :S νταξ ελλαδα θαχεις λιγο λιγοτερες ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SakuraP

Νεοφερμένος

Η SakuraP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Να ρωτήσω στις σχόλες πληροφορικής έχει καθόλου κορίτσια ή θα μαι μόνη μου;;;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
πολιτικων μηχανικων πατρα εχει γκομενακια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Να ρωτήσω στις σχόλες πληροφορικής έχει καθόλου κορίτσια ή θα μαι μόνη μου;;;!
εχει. οχι οσα ειναι τα αγορια βεβαια αλλα εχει. ;)
πολιτικων μηχανικων πατρα εχει γκομενακια?
αν σε ενδιαφερει αυτο πανε σπουδασε φιλολογια ή καμια βρεφονηπιοκομια. :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
μαρκετινγκ και επικοινωνιας ο.π.α ή οργανωσης και διοικησης επιχειρησεων πειραια?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδή βλέπω ότι ενδιαφέρει πολλούς η άμεση επαγγελματική αποκατάσταση και ίσως επιλέγουν σχολές με αυτό το κριτήριο, ήθελα να σας πω ότι διάβασα από πολλές πηγές για το τμήμα Σχεδιασμού και Τεχνολογίας Ξύλου και Επίπλου Τ.Ε (Καρδίτσα) του ΤΕΙ Θεσσαλίας (ΚΑ 522) στο 4ο πεδιο. ' Εχει πλήρη απορρόφηση και πριν την αποφοίτηση έχουν προτάσεις για δουλειά. Για όποιον τον ενδιαφέρει το αντικείμενο δεν είναι καθόλου κακή ιδέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,609 μηνύματα.
Παιδιά,μήπως ξέρει κανείς από ΗΜΜΥ ΑΠΘ σε ποιες χώρες μπορείς να πας με το erasmus?Δηλαδή ποιες υποστηρίζουν αντίστοιχα τμήματα?
ΥΓ.:Το cambridge είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
εχει. οχι οσα ειναι τα αγορια βεβαια αλλα εχει. ;)

αν σε ενδιαφερει αυτο πανε σπουδασε φιλολογια ή καμια βρεφονηπιοκομια. :P:P:P
to μηχανογραφικο τελειωσε,το εστειλα.βε βαιως με αφορα και αυτο αλλα οχι μονο αυτο.πες μου καποιον που να θελει φοιτιτικη ζωη χωρις ωραιες συμφοιτητριες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,846 μηνύματα.
το θέμα είναι αν οι ωραίες συμφοιτήτριες θέλουν ωραίους συμφοιτητές..:P

άντε, επιτέλους το κάρβουνο!! καλή αρχή και καλά μυαλά..ως φοιτητής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
to μηχανογραφικο τελειωσε,το εστειλα.βε βαιως με αφορα και αυτο αλλα οχι μονο αυτο.πες μου καποιον που να θελει φοιτιτικη ζωη χωρις ωραιες συμφοιτητριες

Επελεξες να πας πολυτεχνειο και ρωτας αν θα εχει πολλα κοριτσια....Επρεπε να ξερεις την απαντηση απο μονος σου πριν καν το επιλεξεις.....ΟΧΙΙΙ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,777 μηνύματα.
Παιδιά,μήπως ξέρει κανείς από ΗΜΜΥ ΑΠΘ σε ποιες χώρες μπορείς να πας με το erasmus?Δηλαδή ποιες υποστηρίζουν αντίστοιχα τμήματα?
ΥΓ.:Το cambridge είναι?
Κοίτα στο σάιτ της σχολής, κάπου θα το λέει. Να ξέρεις πάντως πως για πρακτική άσκηση μπορείς να πας σε όποια χώρα θες, αρκεί να ψαχτείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naio

Νεοφερμένος

Ο naio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδιά το επίπεδο σπουδών στους χημικούς μηχανικούς στην πάτρα πως είναι? Απαιτεί συνεχές διάβασμα ώστε κάποιος να τελειώσει την σχολή με βαθμό πάνω από 8?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top