vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Παιδιά για την σχολη ψηφιακών συστημάτων στο παπει γνωρίζει κανείς κάτι ; Ενδιαφέρεται ένας φίλος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Παιδιά για την σχολη ψηφιακών συστημάτων στο παπει γνωρίζει κανείς κάτι ; Ενδιαφέρεται ένας φίλος !

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=85153 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grotesque

Νεοφερμένος

Ο Grotesque αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Είμαι και εγώ σε δίλημμα! Βιολογικό ή χημικό μηχανικό; Πείτε μου τη γνώμη σας και αν κάποιος σπουδάζει σε μια από τισ δύο ας με βοηθήσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,840 μηνύματα.
Σημασία έχει τι σ' αρέσει και όχι η γνώμη τρίτων. Εσύ θα φας το "παλούκι" και στη μια και στην άλλη επιστήμη, και όχι εμείς. Καλύτερα να ρισκάρεις διότι θα σου χρειαστεί στη ζωή σου, όπου κάποια στιγμή δεν θα μπορείς να χρησιμοποιείς "δεκανίκια" αποφάσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Atzaki

Νεοφερμένος

Η Atzaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Παιδια μηπως γνωριζει κανεις για το τμημα διαχειρησης εκκλησιαστικων κειμηλιων..?? Στην αρχη δεν μ ακουγοταν και πολυ καλο.. μετα ομως με συμβουλεψαν να το κοιταξω περισσοτερο και να μην μεινω στο"εκκλησιαστικων".. Ειναι πολυ ενδιαφερουσα σχολη.. μπορει να με βοηθησει καποιος..?? Μηπως ειναι καποιος φοιτητης..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
χημικων μηχανικων ρε ανετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grotesque

Νεοφερμένος

Ο Grotesque αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Το θέμα ειναι οτι αγαπώ τη βιολογία αλλά συμπαθώ και το χημικό μηχανικό...Παρόλ`αυτά η πρώτη με φοβίζει για πολλούς λόγους ( ανύπαρκτη έρευνα στην Ελλάδα , αναγκαιότητα μεταπτυχιακού-ών , και χρειάζεται δυνατή οικονομική υποστήριξη την οποία δεν εχω κάποιον να μου την παρέχει) Η δεύτερη μου παρέχει μεγαλύτερη ασφάλεια αλλά φόβαμαι μήπως το μετανιώσω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
ασφαλεια η χημικων μηχανικων ?? φανταζομαι δεν αναφερεσαι για ελλαδα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grotesque

Νεοφερμένος

Ο Grotesque αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Και στην Ελλάδα, αντιμετωπίζουν θέματα ανεργίας αλλα καμια σχέση με αυτά των βιολόγων...Χημικός μηχανικός είναι ένας γείτονας μας και δουλεύει στην Ελλάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
μην παιρνεις μεμονωμενα παραδειγματα ρε φιλε. γενικα ο κλαδος των μηχανικων αντιμετωπιζει πολυ σοβαρα προβληματα στις μερες μας και δυστυχως ενας καθαρα βιομηχανικος κλαδος οπως αυτος των χημικων μηχανικων βρισκεται σε ασχημη κατασταση ( και για να μην παρεξηγουμαι για αυτα που λεω κ γω μηχανολογος σπουδαζω ) αυτο που θα σου προτεινα εγω θα ηταν να ακολουθησεις οτι σου κανει κεφι περισσοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grotesque

Νεοφερμένος

Ο Grotesque αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Αααα ωραία! Αφού είσαι μηχανικός , να σε ρωτήσω τι ακριβώς κάνει ο χημικός μηχανικός? Έχει pl ευρύ φάσμα το ξέρω , από ποιοτικό έλεγχο, βιολογικό καθαρισμό, τεχνολογία τροφίμων, μεγιστοποίηση παραγωγικότητας! Αλλα αυτό p δε ξέρω είναι το εξής...Κάθεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
και απο τα δυο κανεις ρε φιλε συνηθως οι χημικοι μηχανικοι δουλευουν σε εργοστασια. κυριως γραφειου ειναι η δουλεια αλλα εννοειται πως μπορει να κατεβαινεις και στην γραμμη παραγωγης ειτε για επιβλεψη ειτε για οτιδηποτε αλλο . https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=3843318#post3843318 νομιζω πως θα σε κατατοπισει οσον αφορα τους χημικους μηχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JackPap51

Νεοφερμένος

Ο JackPap51 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ειμαι σε διλημμα σχετικα με τν σειρα που θα βαλω αυτες τις σχολες στο μηχανογραφικο.Ποιες ειναι οι διαφορες των 2 τμηματων (κοζανης VS Iωαννινων)(μιας και εντοπισα ελαχιστες) και ποια θα μου προτεινατε . Οποιος γνωριζει ας μου απαντισει συντομα.Ευχαριστω εκ των προτερων

Επισήμανση: Το παρόν μήνυμα προήλθε απο το νήμα Μηχ. Πληροφορικης & Τηλεπικοινωνινων(Κοζανη) VS Μηχ. Υπολογιστων & Πληροφορικης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

staza13

Νεοφερμένος

Η staza13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδιά καινούριο δίλημμα...Τελικά μάλλον θα διαλέξω σχολές του 1ου πεδίου, κυρίως τις φιλολογίες. Το θέμα μου είναι Φιλολογία(το κλασσικό) ή Ιστορία-Αρχαιολογία? Θα έλεγα πως μου αρέσουν εξίσου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Παιδιά καινούριο δίλημμα...Τελικά μάλλον θα διαλέξω σχολές του 1ου πεδίου, κυρίως τις φιλολογίες. Το θέμα μου είναι Φιλολογία(το κλασσικό) ή Ιστορία-Αρχαιολογία? Θα έλεγα πως μου αρέσουν εξίσου...

έχεις ψαξει μαθηματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,411 μηνύματα.
Παιδιά καινούριο δίλημμα...Τελικά μάλλον θα διαλέξω σχολές του 1ου πεδίου, κυρίως τις φιλολογίες. Το θέμα μου είναι Φιλολογία(το κλασσικό) ή Ιστορία-Αρχαιολογία? Θα έλεγα πως μου αρέσουν εξίσου...

Που μένεις; Θεσσαλονίκη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staza13

Νεοφερμένος

Η staza13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,411 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

staza13

Νεοφερμένος

Η staza13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αρα να υποθέσω κομοτηνή θα πας. Κομοτηνή δεν έχει αρχαιολογικό :hmm:
Δεν θα πάω Κομοτηνή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,411 μηνύματα.
Δεν θα πάω Κομοτηνή...Μάλλον προς Θεσσαλονίκη

Φιλολογία τότε βαλε, καλύτερη σχολή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top