Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Σίγουρα, αλλά γενικά ποιος παθιάζεται με την δουλειά; Κανένας. Εξάλλου η δουλειά φέρνει την πλήξη και την ρουτίνα με τον καιρό.
Μην τα ισοπεδωνουμε ολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bagtzim

Νεοφερμένος

Ο bagtzim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ασε που στην Ελλαδα οι ανθρωπιστηκές επιστήμες ειναι....:whistle:
Όταν μεγαλώσεις τα ξαναλέμε....:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Παιδιά , εχω καποιες ερωτήσεις

1)επειδή δε τα βγαζουμε περα οικογενειακως , υπαρχουν - κυριως αξιζουν ; - τα φοιτητικά δάνεια ;
2)Σκεφτομαι εθνικη και κοινωνικη πολιτική , εχει τμηματα σε θεσσαλονικη και ρεθυμνο(αν δε κανω λαθος).Αυτο που βλεπω ειναι οτι ασχολειται και με την εκπαιδευση παιδιων με ειδικές ανάγκες.Γνωρίζετε αν υπάρχει ζήτηση ;
3)πιστεύετε οτι σαν θεωρητικάριος μπορώ να τα βγάλω πέρα σε τμήμα οικονομικών; ( οικονομικων επιστημων συγκεκριμενα).Το σκεφτομαι πολυ να παρεκλινω απο θεωρητικη και να παω ειτε πληροφορικη ειτε οικονομικες σχολες,που εχουν ωστοσο ως κυριο εργαλειο το μαθηματικα.Απο οικονομικες σχολες => τμημα οικονομικων επιστημων . Αν γνωριζετε κατι για το συγκεκριμενο παρακαλω πολυ απαντήστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penh_95

Νεοφερμένος

Η penh_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Βασικα το μηχανογραφικο ειναι ενας εφιαλτης..προερχομαι απο θεωρητική και τα πηγα σχετικα καλα..16.000 μορια αλα δεν με ενδιαφερει καμια φιλολογικη σχολη η σχολη του 1ου πεδιου..βασικα θα θελα να παω αλα δεν θα εχω δουλεια..ετσι προτιμω να δηλωσω τις παραϊατρικες του 3ου πεδιου..θα καταφερνω να περναω τα μαθήματα ή δε θα βγαλω ποτε μια τετοια σχολη? ειναι προβλημα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Βασικα το μηχανογραφικο ειναι ενας εφιαλτης..προερχομαι απο θεωρητική και τα πηγα σχετικα καλα..16.000 μορια αλα δεν με ενδιαφερει καμια φιλολογικη σχολη η σχολη του 1ου πεδιου..βασικα θα θελα να παω αλα δεν θα εχω δουλεια..ετσι προτιμω να δηλωσω τις παραϊατρικες του 3ου πεδιου..θα καταφερνω να περναω τα μαθήματα ή δε θα βγαλω ποτε μια τετοια σχολη? ειναι προβλημα :/

Εμεις στη Μαιευτικη Αθηνας,εχουμε πολλα παιδια,απο θεωρητικη...Και μια χαρα,τα πανε!! Τα μαθηματα, ειναι καθαρα ιατρικα,συν λιγο απο νοσηλευτικη,αλλά απο το δευτερο ετος και μετα,καθαρα γυναικολογικα και μαιευτικα... Δε υπαρχουν μαθηματικα..Μονο ενα μαθημα,η βιοστατιστικη του α εξαμηνου...Εγω ημουν αναμεσα σε μαιευτικη και ιατρικων εργαστηριων,αλλά δηλωσα μαιευτικη,γιατι δεν ειχε ουτε μαθηματικα,ουτε και χημεια...Ενω ιατρικων εργαστηριων κτλ,εχουν πολλες χημειες...Βεβαια υπαρχει και ενα μειονεκτημα..Εχει πολλα μαθηματα-αλυσιδες.. Αμα σε ενδιαφερει, σου παραθετω και το προγραμμα σπουδων της Μαιευτικης Τει Αθηνας, να παρεις μια ιδεα...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Βασικα το μηχανογραφικο ειναι ενας εφιαλτης..προερχομαι απο θεωρητική και τα πηγα σχετικα καλα..16.000 μορια αλα δεν με ενδιαφερει καμια φιλολογικη σχολη η σχολη του 1ου πεδιου..βασικα θα θελα να παω αλα δεν θα εχω δουλεια..ετσι προτιμω να δηλωσω τις παραϊατρικες του 3ου πεδιου..θα καταφερνω να περναω τα μαθήματα ή δε θα βγαλω ποτε μια τετοια σχολη? ειναι προβλημα :/
Η αδερφη μου παντως απο θεωρητικη πηγε νοσηλευτικη και δεν ειχε κανενα απολυτως προβλημα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

staza13

Νεοφερμένος

Η staza13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας...Όντως η φιλολογία με ενδιαφέρει λίιιγο περισσότερο από τα οικονομικά....Να δω τι θα μου πουν και αύριο που θα πάω στο ΚΕΣΥΠ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας...Όντως η φιλολογία με ενδιαφέρει λίιιγο περισσότερο από τα οικονομικά....Να δω τι θα μου πουν και αύριο που θα πάω στο ΚΕΣΥΠ.

οικονομικά να επιλέξεις, όχι φιλολογία.
(Αν μένεις Αθήνα, φιλολογία βάλε, αν μένεις Θεσσαλονίκη/Κομοτηνή, ΟΧΙ :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penh_95

Νεοφερμένος

Η penh_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Τη μαιευτική δεν την είχα υπόψη η αλήθεια είναι αλλά ακούγεται ενδιαφέρουσα.. Εγώ ενδιαφέρομαι κυρίως για φυσικοθεραπεία και εργοθεραπεία.. Έχουν κα αυτά κάποια δύσκολα μαθήματα αλλά μ' αρέσουν.. Ευτυχώς έχω χρόνο να το σκεφτώ.. Σε ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

staza13

Νεοφερμένος

Η staza13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
οικονομικά να επιλέξεις, όχι φιλολογία.
(Αν μένεις Αθήνα, φιλολογία βάλε, αν μένεις Θεσσαλονίκη/Κομοτηνή, ΟΧΙ :P )
Δεν μένω σε καμία από τις τρεις...πιάνω όμως όλες τις φιλολογίες...σκεφτόμουν τιης Θεσσαλονίκης,αλλά γιατί όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Δεν μένω σε καμία από τις τρεις...πιάνω όμως όλες τις φιλολογίες...σκεφτόμουν τιης Θεσσαλονίκης,αλλά γιατί όχι?
Αν είναι να πας σε άλλη πόλη, γιατί δεν πας Γιάννενα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staza13

Νεοφερμένος

Η staza13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αν είναι να πας σε άλλη πόλη, γιατί δεν πας Γιάννενα;
Είναι αρκετά μακριά...η πιο κοντινή σε μένα είνσ η κομοτηνή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Είναι αρκετά μακριά...η πιο κοντινή σε μένα είνσ η κομοτηνή
Αν σε ικανοποιεί το πρόγραμμα σπουδών, πήγαινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Δεν μένω σε καμία από τις τρεις...πιάνω όμως όλες τις φιλολογίες...σκεφτόμουν τιης Θεσσαλονίκης,αλλά γιατί όχι?

Για να μη του φας τη θέση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Atzaki

Νεοφερμένος

Η Atzaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Οπως..?? Εχεις καποιες συγκεκριμενες να μου προτεινεις..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Πιάνεις και τα 2;

ειμαι 100 περιπου μορια πανω απο την περυσινη βαση της ιατρικης, θα πεσουν λογικα, εχω και τα κοινωνικα κριτηρια, οποτε πιστευω ναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Εγω θα προτιμούσα φιλολογία(αυτήν τελειώνω κιόλας) το παιδαγωγικό πλέον έχει κλείσει και θα κάνουν πάνω από 10-15 χρόνια να ξαναδιοριστούν οι δάσκαλοι! οχι βέβαια οτι εμείς πάμε πίσω! απλά σκέψου οτι η φιλολογία είναι επιστημη! και μπορείς να κάνεις κι αλλα πράγματα μετά! έχει πιο δυνατό ''χαρτι''! οπως και να έχει πρέπει να πας όπου σ αρέσει! κι οχι οπου σου λένε!

Ευχαριστω πολυ!!!! Εννοειται πως προτιμω τη φιλολογια..απλα σκεφτομουν το παιδαγωγικο για να μεινω θεσσαλονικη!Οποτε νομιζω πως θα ειμαστε συναδελφοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

manosss95

Νεοφερμένος

Ο manosss95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ψυχολογια, Φυσικοθεραπεια, Εργοθεραπεια.....ποιο απο τ τρια θεωρειται καλυτεροο απο αποψη επαγγελματικης αποκαταστασης????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
εργοθεραπεια ! μην ρωτησεις γιατι δεν γνωριζω απλα ετσι εχω ακουσει !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top