Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αλλα μαλακιες οπως Γλωσσα προγραμματισμου

Φάε την γλώσσα σου σατανά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Φάε την γλώσσα σου σατανά.

;).Εισαι fan της C που να την παρει και να την σηκωσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
;).Εισαι fan της C που να την παρει και να την σηκωσει;

xaxaxa και στο φυσικό κάνουν κάτι παρόμοια απ' ότι ξέρω πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
;).Εισαι fan της C που να την παρει και να την σηκωσει;

Και της C και της Java!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Γλωσσες προγραμματισμου παντου κανουν σχεδον, αλλα γενικα τα τμηματα Εφαρμοσμενων Μαθηματικων εχω ακουσει οτι ειναι απο τα πιο δυσκολα πανεπιστημια που μπορει να φοιτησει καποιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manosss95

Νεοφερμένος

Ο manosss95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
ΤΕΙ Ιατρικων Εργαστηριων...απο αποψη δυσκολιας μαθηματων κ κυριως αποκαταστασης τι λεει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Έχω ακούσει οτι το 90% τον απόφοιτων βρίσκουν σύντομα δουλειά, κατα πόσο ισχύει δεν ξέρω.

υγ: βασικά για το ιατρικών οργάνων του ΤΕΙ Αθήνας λέω εγώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Markos T.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Markos T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 226 μηνύματα.
ΤΕΙ Ιατρικων Εργαστηριων...απο αποψη δυσκολιας μαθηματων κ κυριως αποκαταστασης τι λεει???

Eπειδη εχω γνωστους σαυτο το ΤΕΙ απ οτι μου εχουν πει τα μαθηματα ειναι σχετικα ενδιαφεροντα και η δυσκολια ειναι αναλογως το μαθημα. Σε γενικες γραμμες ειναι μετριας δυσκολιας. (με λιγη προσπαθεια τη βγαζεις τη σχολη σε 4 με 4μισι χρονια). Απο αποκατασταση τωρα συνηθως αυτοι βρισκουν δουλεια αν οχι άμεσα τοτε μετα απο λιγο καιρο ναι. Τωρα αν εχεις και κανα γνωστο σε ιδιωτικο νοσοκομειο ή ιδιωτικο ιατρειο ακομα καλυτεαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Κι εγω εχω ακουσει για καλη αποκατασταση των αποφοιτων αυτης της σχολης, βεβαια δεν ειμαι και ο ειδικος να απαντησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
παιδια γυρω στα 13.000 μορια θα βγαλω (πρωτα ο θεος)
ειμαι τεχνολογικη με ΑΟΘ
επισης ειμαι και πολυτεκνος (καπου θα βοηθησει αυτο)
μου λετε κανενα καλο ΑΕΙ ακομα και ΤΕΙ που θα μπορουσα να παω??
μην ρωτατε τι μου αρεσει γιατι δεν ειχα καποιο στοχο

Σημείωση συντονιστή: Τα μηνύματα 1846-1847 προήλθαν από συγχώνευση παρόμοιου θέματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
πες μας τουλαχιστον προς το που περιπου θες, τι σου αρεσει, κατι. δεν γινετε να θες να περασεις οπου να ναι. γιατι αν πας να περασεις οπου να ναι χωρις να το θες πραγματικα υπαρχουν παρα πολλες πιθανοτητες να τα παρατησεις, να μην σου αρεσει καθολου και στην τελικη, γουσταρεις να κανεις μια ζωη κατι που δεν σου αρεσει μονο και μονο επειδη πηγες σε μια σχολη που περασες τυχαια και εχεις ενα χαρτι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
παιδια γυρω στα 13.000 μορια θα βγαλω (πρωτα ο θεος)
ειμαι τεχνολογικη με ΑΟΘ
επισης ειμαι και πολυτεκνος (καπου θα βοηθησει αυτο)
μου λετε κανενα καλο ΑΕΙ ακομα και ΤΕΙ που θα μπορουσα να παω??
μην ρωτατε τι μου αρεσει γιατι δεν ειχα καποιο στοχο

Σημείωση συντονιστή: Τα μηνύματα 1846-1847 προήλθαν από συγχώνευση παρόμοιου θέματος.
Νοσηλευτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
πες μας τουλαχιστον προς το που περιπου θες, τι σου αρεσει, κατι. δεν γινετε να θες να περασεις οπου να ναι. γιατι αν πας να περασεις οπου να ναι χωρις να το θες πραγματικα υπαρχουν παρα πολλες πιθανοτητες να τα παρατησεις, να μην σου αρεσει καθολου και στην τελικη, γουσταρεις να κανεις μια ζωη κατι που δεν σου αρεσει μονο και μονο επειδη πηγες σε μια σχολη που περασες τυχαια και εχεις ενα χαρτι;;;

προς τα μαθηματικα στατιστικη λογιστικη πληροφορικη και τετοια
αλλα δεν ξερω αν ειναι καλα ολα αυτα
και ποιο ειναι καλυτερο
μπορει να υπαρχει και κατι που δεν γνωριζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
προς τα μαθηματικα στατιστικη λογιστικη πληροφορικη και τετοια
αλλα δεν ξερω αν ειναι καλα ολα αυτα
και ποιο ειναι καλυτερο
μπορει να υπαρχει και κατι που δεν γνωριζω

ενδιαφερεσαι για οποιαδηποτε πολη; αν οχι, για ποια συγκεκριμενα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
παιδια γυρω στα 13.000 μορια θα βγαλω (πρωτα ο θεος)
ειμαι τεχνολογικη με ΑΟΘ
επισης ειμαι και πολυτεκνος (καπου θα βοηθησει αυτο)
μου λετε κανενα καλο ΑΕΙ ακομα και ΤΕΙ που θα μπορουσα να παω??
μην ρωτατε τι μου αρεσει γιατι δεν ειχα καποιο στοχο

Σημείωση συντονιστή: Τα μηνύματα 1846-1847 προήλθαν από συγχώνευση παρόμοιου θέματος.

Γράψε ΑΕΠΠ και ΑΟΘ πρώτα... έχετε ακόμα μέχρι να δηλώσετε σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
ενδιαφερεσαι για οποιαδηποτε πολη; αν οχι, για ποια συγκεκριμενα;

ναι αυτο ειναι σημαντικο
αν μπορουσα αλλεσ πολεις θα ηταν καλα
αλλα μονο αθηνα βλεπω........:/:

Γράψε ΑΕΠΠ και ΑΟΘ πρώτα... έχετε ακόμα μέχρι να δηλώσετε σχολές.

φιλε αν το αφησω τελευταια στιγμη
πρεπει απο τωρα να ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Νομιζω πως υπαρχουν καποια δωρεαν 'τεστ' στο ιντερνετ επαγγελματικου προσανατολισμου.για ψαξτο;)
Αλλιως κοιτα το νεο ακαδημαικο χαρτη και 'παιρνε ιδεες'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
λοιπον φιλε μου giorgosklou, σου βαζω εδω καθε τμημα και το επιλογες εχεις κ.τ.λ. οτιδηποτε περισσοτεροι πληροφορια θες μου λες εδω ή σε προσωπικο μυνημα. επειδη δεν ξες ακριβως ποσα μορια εβγαλες σου βαζω εδω και δες ποια σε ενδιαφερουν.

Μαθηματικό: Σαμος 12471 μορια η βαση 2012
Κρήτη 13486 μορια >> >>
Ιωάννινα 13853

Φυσικό: Κρήτη 13721 η περσινη βαση
Ιωάννινα 13930

στατιστικης και εφαρμοσμενων μαθηματικων: κρητη 12833
σαμος 11014

πληροφορικής: επιστημης υ/η κρητη 13308 η βαση 2012
πληροφορικης με εφαρμογες στην βιοιατρικη Λαμια 12831
επιστημης και τεχνολ. τηλεπικοινωνιων τριπολη 11567
επιστημης και τεχνολ. υ/η τριπολη 12443
πληροφορικη κερκυρα 12738


μηχανικων πληροφορικης: κοζανη 13644
σαμος 11328

τει ηλεκτρολογιας: εχει σε πολλα μερη με βαση κατω απο 13000
τει μηχανολογιας: εχει σε πολλα μερη με βαση κατω απο 13000

τει ηλεκτρονικης: εχει σε πολλα μερη με βαση κατω απο 13000
τει αυτοματισμου: εχει σε πολλα μερη με βαση κατω απο 13000
τει πληροφορικης: εχει σε πολλα μερη με βαση κατω απο 13000
τει λογιστικης: εχει σε πολλα μερη με βαση κατω απο 13000
τουριστικων εππαγγελμ.: >> >> >> >> >> >>
διοικησης επιχειρησεων: >> >> >> >> >> >>




Σου εδειξα παραπανω αρκετες σχολες σχετικα με αυτο που μας ειπε οτι σε ενδιαφερουν. αν θες πληροφοριες για καποια ή καποιες σχολες στειλε μουν μυνημα ή γραφτο εδω. ελπιζω να σε βοηθησα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,845 μηνύματα.
Ζητάω συγγνώμη για το off, αλλά βλέποντας την άνω λίστα με τα Τμήματα, θεωρώ κατάντια για μια σοβαρή θετική σχολή με ιδιάζουσα δυσκολία όπως το Τμ.Μαθηματικών να έχει τόσο χαμηλή βάση εισαγωγής. Γενικά, θα έπρεπε όλες οι θετικές επιστήμες που απαιτούν καλό υπόβαθρο από συγκεκριμένα δύσκολα σχολικά μαθήματα, να έχουν ένα σχετικά υψηλό όριο μορίων εισαγωγής (π.χ. 17.500) που να παραμένει σταθερό κάθε χρονιά. Τα συγκεκριμένα μόρια 12.471 ή συναφή για το Τμ.Φυσικής, αποτελούν μόρια-παγίδα. Συγκεντρώνουν μόνο μαθητές που αδυνατούν να ανταπεξέλθουν στις απαιτήσεις των επιστημών αυτών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Ζητάω συγγνώμη για το off, αλλά βλέποντας την άνω λίστα με τα Τμήματα, θεωρώ κατάντια για μια σοβαρή θετική σχολή με ιδιάζουσα δυσκολία όπως το Τμ.Μαθηματικών να έχει τόσο χαμηλή βάση εισαγωγής. Γενικά, θα έπρεπε όλες οι θετικές επιστήμες που απαιτούν καλό υπόβαθρο από συγκεκριμένα δύσκολα σχολικά μαθήματα, να έχουν ένα σχετικά υψηλό όριο μορίων εισαγωγής (π.χ. 17.500) που να παραμένει σταθερό κάθε χρονιά. Τα συγκεκριμένα μόρια 12.471 ή συναφή για το Τμ.Φυσικής, αποτελούν μόρια-παγίδα. Συγκεντρώνουν μόνο μαθητές που αδυνατούν να ανταπεξέλθουν στις απαιτήσεις των επιστημών αυτών.

με προλαβες! συμφωνω απολυτα μαζι σου! δυστυχως ομως ετσι ειναι! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top