thodoris_eng

Νεοφερμένος

Ο thodoris_eng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Καλησπερα...
Φετος τελειωσα την τριτη λυκειου με βαθμο προσβασης 18800 απο θετικη αλλα δε με ενδιαφερουν ιατρικες σχολες..:hmm:
Ενδιαφερομαι περισσοτερο για πολυτεχνεια και ειμαι αναμεσα σε δυο:
Μηχανικων υπολογιστων στην πατρα και ΗΜΜΥ στη θεσσαλονικη.
Ευχαριστω εκ των προτερων...

Ημμυ στην Θεσσαλονικη. Εχει επαγγελματικα δικαιωματα σε αντιθεση με την σχολη Μηχανικων Η/Υ και Πληροφορικης στην Πατρα η οποια δεν εχει. Επισης η φοιτητικη ζωη στην Θασσαλονικη ειναι ασυγκριτη σε σχεση με την Πατρα.

Παιδια....πολιτικων μηχανικων ή μηχανολογων αεροναυπηγων πατρας??ποια ειναι καλυτερη σχολη και εχει περισσοτερες προοπτικες??

Oi προοπτικες των σχολων Μηχανικων ειναι πολυ κακες (στο λεω μιας και εγω Μηχανολογος Μηχανικος ειμαι). Παντως οσον αφορα τα δικαιωματα υπογραφης οι Πολιτικοι Μηχανικοι ειναι σε καλυτερη μοιρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

acr

Νεοφερμένος

Ο acr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γεια σας θα ηθελα την γνωμη σας για τις πακρακατω σχολες και ποια πιστευεται πως ειναι η καλυτερη επιλογη:hmm:
1πληροφορικη ιονιου
2μηχανολογιασ τει πειραια
3τεχνολογιασ ιατρικων οργανων
4περιφερειακης οικονομικης αναπτυξης στερεας ελλαδας
5ηλεκτρονικης
6πολ. δομικων εργων
7ναυτιλιας και επιχειρηματικων υπηρεσιων αιγαιου
8τοπογραφιας αθηνας
9οικονομικων επιστημων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Μιας και ο φιλος acr ρωτησε...
Θα ηθελα κι εγω τη γνωμη σας για τει ηλεκτρονικης, μηχανολογιας, ηλεκτρολογιας, πληροφορικης, ιατρικων οργανων, αυτοματισμου.
Και αν δε μπορειτε ολες, πως να κοιταξω τι γινεται σε καθεμια?
Να μπω στο αντιστοιχο site ή υπαρχει κανενας οδηγος σπουδων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Θ.7

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Θ.7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Βοηθατε ρε παιδια!!!Φυσικο η ΗΜΜΥ?? Χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο 3 μερες τωρα δεν μπορω να κοιμηθω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Μεταξύ των τμημάτων "Εμπορίας & Διαφήμισης (Μάρκετινγκ)" και "Λογιστική" ποιο έχει καλύτερες επαγγελματικές προοπτικές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
παιδια εχω τεραστιο διλημμα
ψυχολογια η παιδαγωγικο??
εχω βγαλει 17870
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
παιδια εχω τεραστιο διλημμα
ψυχολογια η παιδαγωγικο??
εχω βγαλει 17870

Αθήνας; Φοβάμαι πως η Ψυχολογία θα ανέβει!
Βάλε αυτό που σε εκφράζει καλύτερα! Πάντως για τη ψυχολογία(επειδή το έχω ψάξει) να ξέρεις πως είναι μια δουλειά που απαιτεί ψυχική δύναμη. Μπορεί να χρειαστεί να εργαστείς με τοξικομανείς, κακοποιημένες γυναίκες και παιδιά κ.τλ Και γενικά να είσαι σίγουρη πως δε θα κουβαλάς όλα αυτά που θα ακούς στο σπίτι σου, γιατί θα σε διαλύσει. Μπορεί βέβαια να σου αρέσει τόσο πολύ που δε θα σε νοιάζει και η βοήθεια που θα προσφέρεις να σε ησυχάζει!
Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Αθήνας; Φοβάμαι πως η Ψυχολογία θα ανέβει!
Βάλε αυτό που σε εκφράζει καλύτερα! Πάντως για τη ψυχολογία(επειδή το έχω ψάξει) να ξέρεις πως είναι μια δουλειά που απαιτεί ψυχική δύναμη. Μπορεί να χρειαστεί να εργαστείς με τοξικομανείς, κακοποιημένες γυναίκες και παιδιά κ.τλ Και γενικά να είσαι σίγουρη πως δε θα κουβαλάς όλα αυτά που θα ακούς στο σπίτι σου, γιατί θα σε διαλύσει. Μπορεί βέβαια να σου αρέσει τόσο πολύ που δε θα σε νοιάζει και η βοήθεια που θα προσφέρεις να σε ησυχάζει!
Καλή επιτυχία!

το ξερω..μου αρεσουν ομως τα ζορικα...απλως εχει απειρα πραγματα με τα οποια μπορεις να ασχοληθεις...ενω το παιδαγωγικο αν κ το λατρευω ειναι πιο περιοριστικο....μπορει να μην πιασω παντειου οντως αλλα υπαρχει κ το φπψ(τμημα ψυχολογιας) αλλιως θεσ/νικη....ειμαι απο αιγιο οποτε αναγκαστικα κ μη θα φυγω απ το σπιτι μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
το ξερω..μου αρεσουν ομως τα ζορικα...απλως εχει απειρα πραγματα με τα οποια μπορεις να ασχοληθεις...ενω το παιδαγωγικο αν κ το λατρευω ειναι πιο περιοριστικο....μπορει να μην πιασω παντειου οντως αλλα υπαρχει κ το φπψ(τμημα ψυχολογιας) αλλιως θεσ/νικη....ειμαι απο αιγιο οποτε αναγκαστικα κ μη θα φυγω απ το σπιτι μου....
Πάω πάσο τότε! Τι να πω, μακάρι να έρθεις Ψυχολογία Παντείου να είμαστε συμφοιτητές!! Έχω βγάλει 18.240 και ελπίζω να μην ανέβει τόσο! :mastigio
Από το ΦΠΨ βέβαια βγαίνεις περισσότερο φιλόλογος παρά ψυχολόγος! Άν λέω κάτι λάθος, ας με διορθώσει κάποιος!

Y.Γ. Μόλις το έψαξα και βρήκα το ακόλουθο:
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Το Τμήμα Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας χορηγεί επίσης, πτυχίο Ψυχολογίας στους αποφοίτους του Προγράμματος Ψυχολογίας. Το πτυχίο αυτό είναι αντίστοιχο, ισοδύναμο και ισότιμο προς τα πτυχία των άλλων Τμημάτων Ψυχολογίας των Α.Ε.Ι. Το Πρόγραμμα Ψυχολογίας παρακολουθούν 1222 φοιτητές και φοιτήτριες (ακαδημαϊκό έτος 2002-2003).[/FONT]

WTF? Ας μας εξηγήσει κάποιος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Ημμυ στην Θεσσαλονικη. Εχει επαγγελματικα δικαιωματα σε αντιθεση με την σχολη Μηχανικων Η/Υ και Πληροφορικης στην Πατρα η οποια δεν εχει. Επισης η φοιτητικη ζωη στην Θασσαλονικη ειναι ασυγκριτη σε σχεση με την Πατρα.

και μετά ξύπνησες...:whatever:

Oι προοπτικες των σχολων Μηχανικων ειναι πολυ κακες (στο λεω μιας και εγω Μηχανολογος Μηχανικος ειμαι). Παντως οσον αφορα τα δικαιωματα υπογραφης οι Πολιτικοι Μηχανικοι ειναι σε καλυτερη μοιρα.

αν είναι και οι προοπτικές των μηχανικών κακές, τι να πουν άλλα τμήματα(π.χ παιδαγωγικό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Πάω πάσο τότε! Τι να πω, μακάρι να έρθεις Ψυχολογία Παντείου να είμαστε συμφοιτητές!! Έχω βγάλει 18.240 και ελπίζω να μην ανέβει τόσο! :mastigio
Από το ΦΠΨ βέβαια βγαίνεις περισσότερο φιλόλογος παρά ψυχολόγος! Άν λέω κάτι λάθος, ας με διορθώσει κάποιος!

Y.Γ. Μόλις το έψαξα και βρήκα το ακόλουθο:
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Το Τμήμα Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας χορηγεί επίσης, πτυχίο Ψυχολογίας στους αποφοίτους του Προγράμματος Ψυχολογίας. Το πτυχίο αυτό είναι αντίστοιχο, ισοδύναμο και ισότιμο προς τα πτυχία των άλλων Τμημάτων Ψυχολογίας των Α.Ε.Ι. Το Πρόγραμμα Ψυχολογίας παρακολουθούν 1222 φοιτητές και φοιτήτριες (ακαδημαϊκό έτος 2002-2003).[/FONT]

WTF? Ας μας εξηγήσει κάποιος :P

ρε συ υπαρχει τμημα ψυχολογιας του φπψ που βγαινεις ψυχολογος...το λεει κ το "παμε πανεπιστημιο" ...υπαρχει ξεχωριστο τμημα στο μηχανογραφικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroniCa^

Νεοφερμένος

Η veroniCa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Εντάξει. Θα κάνω την πλέον κλασσική ερώτηση: Νομική ή Δημοσιογραφία? Λένε ότι ακόμα και από τη Νομική μπορείς να ασχοληθείς με Δημοσιογραφία επομένως δίνει περισσότερες εναλλακτικές. Από την άλλη πιάνω μόνο Νομική Κομοτηνής που έχω ακούσει ότι δεν είναι το ίδιο καλή σε επίπεδο σπουδών. Αα και επιπλέον θέλω να περάσω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ Θεσσαλονίκη. Και έτσι βρίσκομαι σε μεγάλο δίλημμα. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Αν θες να περάσεις οπωσδήποτε Θεσσαλονίκη και σε ενδιαφέρει και η δημοσιογραφία να πας ΑΠΘ! :)
Είναι πάρα πολύ καλή επιλογή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
ρε συ υπαρχει τμημα ψυχολογιας του φπψ που βγαινεις ψυχολογος...το λεει κ το "παμε πανεπιστημιο" ...υπαρχει ξεχωριστο τμημα στο μηχανογραφικο
To "Πρόγραμμα Ψυχολογίας"? Που έχει και ως μεταπτυχιακό την Κλινική Ψυχολογία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Καλησπερα ενας φιλος μου εβγαλε καπου 8600 στο 2ο\4ο και 9300 στο 3ο πεδιο ,ανηκει σε ειδικη κατηγορια τριτεκνων , και θελει πληροφοριες για τους κλαδους μηχανολογιας ηλεκτρολογιας\ηλεκτρονικης ,αυτοματισμου και τεχνολογια αεροσκαφων (τει χαλκιδας) .Κυριως για το ΤΕΙ πειραια και ΤΕΙ χαλκιδας πληροφοριες αλλα και γενικα για τα παραπανω τμηματα
1ον πιο απο τα παραπανω προσφερει καλυτερη αποκατασταση
2ον ποια ειναι η πιο δυσκολη απο ακαδημαικη αποψη
.Περισσοτερο απο τα παραπανω βρισκει πιο ενδιαφερον το τμημα τεχνολογιας αεροσκαφων στο τει χαλκιδας αν γνωριζει κατι καποιος για το συγκεκριμενο τμημα θα βοηθουσε πολυ

ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
To "Πρόγραμμα Ψυχολογίας"? Που έχει και ως μεταπτυχιακό την Κλινική Ψυχολογία?

νομιζω πως ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroniCa^

Νεοφερμένος

Η veroniCa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Αν θες να περάσεις οπωσδήποτε Θεσσαλονίκη και σε ενδιαφέρει και η δημοσιογραφία να πας ΑΠΘ! :)
Είναι πάρα πολύ καλή επιλογή!
Είσαι σίγουρη? Γιατί έχω ακούσει για τρελή ανεργία στους δημοσιογράφους! Εμένα έτσι κι αλλιώς αυτή ήταν η επιλογή μου τα τελευταία 2 χρόνια. Δεν ήξερα βέβαια ότι θα έφτανα Νομική! Όταν λοιπόν έμαθα τα αποτελέσματα, τα οποία ήταν πολύ καλύτερα απ όσο τολμούσα να ελπίζω, μου άρχισαν οι δικοί μου για Νομικές κ άρχισαν όλοι να μου λένε ότι υπάρχει τεράστια ανεργία στους δημοσιογράφους! Έτσι εγώ τώρα είμαι μπερδεμένη κ αυτοί περιμένουν από εμένα να κάνω τη σωστή -κατά τη γνώμη τους!- επιλογή! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Για το ΤΕΙ χαλκίδας προσωπικά δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα λόγια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Σαν Μηχανολόγος Μηχανικός Τ.Ε.,θα μπορούσε χονδρικά να κάνει τα εξής:
-Σε εργοστάσια παντώς τύπου (π.χ. αυτοκινητοβιομηχανίες)
-Τεχνικές εταιρίες (σε έργα της ειδικότητας) και γραφεία εκπόνησης μελετών (της ειδικότητας) σε διάφορα πόστα,αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας φυσικά,
-Τεχνικός ασφάλειας (σε οποιαδήποτε επιχείρηση)
-Επιθεωρητής Μ.Κ.Δ.
-Ενεργειακός επιθεωρητής,
-Να πάρει άδεια Μηχανικού Γ' (Εμπορικού Ναυτικού) μετά από ένα χρόνο σαν δόκιμος σε πλοίο και να δουλέψει στη θάλασσα...

Παραλείπω πάρα πάρα πολλά,γιατί όπως αντιλαμβάνεσαι το πεδίο είναι ευρύτατο!Εγώ απλώς σου έγραψα αυτά που μου ήρθαν στο μυαλό με την πρώτη!:P
Εγώ π.χ. έχω εμπορική εταιρία βιομηχανικών ειδών και κάνω επιθεωρήσεις συγκολλήσεων (βγάζω κάτι πιστοποιητικά για την αρτιότητα συγκολλήσεων σε υλικά)...θα μπορούσα επιπλέον π.χ. να επισκευάζω μηχανές σκαφών (που έχω κάτι φίλους με σκάφη) ή να διδάσκω σε σεμινάρια Μ.Κ.Δ. (αργότερα)!

Όλα είναι αναλόγως γνωριμιών και εμπειριών!Ο καθένας έχει κάποιες πόρτες ανοικτές,διαφορετικές από τον άλλο...

Πιο δύσκολο απ'όλα αυτά τα τμήματα είναι σίγουρα του Αυτοματισμού κι αν θες τη γνώμη μου,όχι τόσο ενδιαφέρον όσο τα άλλα 2!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Είσαι σίγουρη? Γιατί έχω ακούσει για τρελή ανεργία στους δημοσιογράφους! Εμένα έτσι κι αλλιώς αυτή ήταν η επιλογή μου τα τελευταία 2 χρόνια. Δεν ήξερα βέβαια ότι θα έφτανα Νομική! Όταν λοιπόν έμαθα τα αποτελέσματα, τα οποία ήταν πολύ καλύτερα απ όσο τολμούσα να ελπίζω, μου άρχισαν οι δικοί μου για Νομικές κ άρχισαν όλοι να μου λένε ότι υπάρχει τεράστια ανεργία στους δημοσιογράφους! Έτσι εγώ τώρα είμαι μπερδεμένη κ αυτοί περιμένουν από εμένα να κάνω τη σωστή -κατά τη γνώμη τους!- επιλογή! :/:

ναι γτ οι δικηγοροι σκιζονται στην δουλεια???το ξερεις οτι στην θεσ/νικη υπαρχουν τοσοι δικηγοροι οσο σε ολοκληρη την σουηδια??/η ελλαδα εχει μπουχτησει πλεον απο δικηγορους...δεν χρειαζονται τοσοι...κανε αυτο που εχεις ονειρο κ γραψτους ολους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top