aergos

Δραστήριο μέλος

Ο aergos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
θελω να φυγω απο αθηνα και να παω βορεια(και λογω ΠΑΟΚ που θελω να πηγαινω σε ολα τα εντος).

https://www.youtube.com/watch?v=3oxn33nfd4g :hehe:

αν δεν περασω τι να δηλωσω για 2η:
νηπιαγωγων γιαννενα ή τεφφα σαλονικας?????
τα ιωαννινα εχουν καλη φοιτιτικη ζωη????

Αν σ' αρέσει περισσότερο το νηπιαγωγών τότε δήλωσε Γιάννενα. Οι περισσότεροι φοιτητές εκεί ευχαριστημένοι είναι.
Καλή φοιτητική ζωή, πολύ καλό φαί, μόνο που βρέχει συνέχεια.

Εσυ και οι ομοιοι σου εχουν βιασει την τριτοβαθμια

Δε νομίζω ότι για το βιασμό της τριτοβάθμιας ευθύνεται ο low profile μπαοκτσής φοιτητής που θα πάρει ήσυχα και χωρίς να ενοχλήσει κανέναν το πτυχίο του στα ν+2 χρόνια (για το +2 ευθύνονται τα ντέρμπυ που πέφτουν μες την εξεταστική) και μετά θα επιστέψει στον τόπο του για να βρει καμιά δουλίτσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokathens

Νεοφερμένος

Η paokathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Εσυ και οι ομοιοι σου εχουν βιασει την τριτοβαθμια

δηλαδη κακο ειναι που θελω να συνδυασω την φοιτιτικη μου ζωη με το να βλεπω την ομαδα μου???τοσα χρονια την εβλεπα απο την τηλεοραση λογω αποστασης και ηλικιας...δηλαδη τι το κακο εχει να περασω σε ενα τοπο που μου αρεσει γιατι ετσι και αλλιως εχω σιχαθει την αθηνα και να συνδυασω και αυτα οπως πολλα ακομη??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Εισαι σιγουρος οτι σου αρεσει το αντικειμενο των μελλοντικων σπουδων σου paokathens;Εισαι ετοιμος να εργαστεις με αγαπη(για να μην πω παθος και με θεωρισουν υπερβολικη);Σου προτεινω να βρεις καποια σχολη που να σου αρεσει πραγματικα , στη Θεσσαλονικη, γιατι τα παιδαγωγικα επαγγελματα οσο ευκολα και αν σου ακουγονται δεν ειναι καθολου, θελει να δωσεις την ψυχη σου.Και αν δε σου αρεσει , με τετοια οικονομικη κριση θα δυσκολευτεις πολυ να βρεις δουλεια.Σου προτεινω λοιπον να ξανασκεφτεις τις σχολες που θα επιλεξεις, στη Θεσσαλονικη γνωριζω οτι υπαρχουν παρα πολλα ΑΕΙ και ΤΕΙ με ποικιλια ειδικοτητων και σχετικα χαμηλα μορια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
δηλαδη κακο ειναι που θελω να συνδυασω την φοιτιτικη μου ζωη με το να βλεπω την ομαδα μου???τοσα χρονια την εβλεπα απο την τηλεοραση λογω αποστασης και ηλικιας...δηλαδη τι το κακο εχει να περασω σε ενα τοπο που μου αρεσει γιατι ετσι και αλλιως εχω σιχαθει την αθηνα και να συνδυασω και αυτα οπως πολλα ακομη??????
Αφού σου αρέσει ο αθλητισμός επέλεξε τεφα θες/νικης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
δηλαδη κακο ειναι που θελω να συνδυασω την φοιτιτικη μου ζωη με το να βλεπω την ομαδα μου???τοσα χρονια την εβλεπα απο την τηλεοραση λογω αποστασης και ηλικιας...δηλαδη τι το κακο εχει να περασω σε ενα τοπο που μου αρεσει γιατι ετσι και αλλιως εχω σιχαθει την αθηνα και να συνδυασω και αυτα οπως πολλα ακομη??????
Πρώτα βρες την σχολή που σου αρέσει, την ομάδα θα μπορείς να την βλέπεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokathens

Νεοφερμένος

Η paokathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Εισαι σιγουρος οτι σου αρεσει το αντικειμενο των μελλοντικων σπουδων σου paokathens;Εισαι ετοιμος να εργαστεις με αγαπη(για να μην πω παθος και με θεωρισουν υπερβολικη);Σου προτεινω να βρεις καποια σχολη που να σου αρεσει πραγματικα , στη Θεσσαλονικη, γιατι τα παιδαγωγικα επαγγελματα οσο ευκολα και αν σου ακουγονται δεν ειναι καθολου, θελει να δωσεις την ψυχη σου.Και αν δε σου αρεσει , με τετοια οικονομικη κριση θα δυσκολευτεις πολυ να βρεις δουλεια.Σου προτεινω λοιπον να ξανασκεφτεις τις σχολες που θα επιλεξεις, στη Θεσσαλονικη γνωριζω οτι υπαρχουν παρα πολλα ΑΕΙ και ΤΕΙ με ποικιλια ειδικοτητων και σχετικα χαμηλα μορια :)

καταρχας ειμαι κοριτσι..ναι ειμαι εντελως σιγουρη και μαλιστα εχω ασχοληθει και περσυ με παιδακια σε κατασκηνωση και τα λατρευω...απο μικρη τα λατρευα και ηθελα να ασχοληθω με αυτο το επαγγελμα...αν τωρα για ολους εσας ειναι κακο επειδη θελω να βλεπω και την ομαδα που αγαπω τι να πω...κακως καθησα και ζητησα την γνωμη...εγω απλως επειδη δεν ηξερα για φοιτιτικη ζωη και πολη ηθελα να με βοηθησετε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
καταρχας ειμαι κοριτσι..ναι ειμαι εντελως σιγουρη και μαλιστα εχω ασχοληθει και περσυ με παιδακια σε κατασκηνωση και τα λατρευω...απο μικρη τα λατρευα και ηθελα να ασχοληθω με αυτο το επαγγελμα...αν τωρα για ολους εσας ειναι κακο επειδη θελω να βλεπω και την ομαδα που αγαπω τι να πω...κακως καθησα και ζητησα την γνωμη...εγω απλως επειδη δεν ηξερα για φοιτιτικη ζωη και πολη ηθελα να με βοηθησετε..

:D τότε η επιλογή σου είναι μονοδρομος νηπιαγωγών Θεσσαλονίκης και 2η γιάννινα
Το παιδαγωγικο δημοτικής το σκέφτηκες;

Δεν είναι κακο που ζητήσεις γνώμη πολλοί άνθρωποι ίσως είναι κακοπροαίρετοι όχι όμως κακοί αλλα αν επιμένεις σίγουρα θα βρεις άτομα που πραγματικά θα σε βοηθήσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokathens

Νεοφερμένος

Η paokathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
:D τότε η επιλογή σου είναι μονοδρομος νηπιαγωγών Θεσσαλονίκης και 2η γιάννινα
Το παιδαγωγικο δημοτικής το σκέφτηκες;

Δεν είναι κακο που ζητήσεις γνώμη πολλοί άνθρωποι ίσως είναι κακοπροαίρετοι όχι όμως κακοί αλλα αν επιμένεις σίγουρα θα βρεις άτομα που πραγματικά θα σε βοηθήσουν

να σαι καλα...το σκεφτηκα θα το δηλωσω αλλα δεν το πιανω ειναι ψηλα....σαν πρωτο στοχο εχω νηπιαγωγων σαλονικα αλλα μετα απο εκει δεν ξερω..αν και βλεπω προς γιαννενα..θα με βοηθουσε πολυ και για αυτο κυριως εγραψα να μου πουν ατομα που ειναι φοιτητες σε αυτην την πολη περισσοτερες λεπτομεριες..και εγω εχω ακουσει οτι γιανενα και θεσσαλονικη εχει καλη φοιτικικη ζωη ομως θα θελα να μαθω περισσοτερα και κυριως και για τις σχολες που με ενδιαφερουν.τωρα επειδη ειπα οτι με ενδιαφερει ο βορρας και λογω της ομαδας μου (γιατι εφοσον θα εχω τελιωσει και ενοειται θα ανεβαινα και απο αθηνα την οποια την εχω σιχαθει για να δω τον παοκ θα μου βγαιναν πιο ακριβα τα πηγαινε ελα)καποιοι μου την ειπαν λες και οτι εκανα κατι κακο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kryptonite

Νεοφερμένος

Ο kryptonite αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποιο ΑΕΙ ή ΤΕΙ που να αφορά το μοντάζ και την εικονοληψία;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LYDIAG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LYDIAG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
στο ναυπλιο εχει κατι παραπλησιο. ψαξε και εκει αν υπαρχει αντιστοιχο τμημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποιο ΑΕΙ ή ΤΕΙ που να αφορά το μοντάζ και την εικονοληψία;;;
τμήμα κινηματογραφου ΑΠΘ
(τελος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποιο ΑΕΙ ή ΤΕΙ που να αφορά το μοντάζ και την εικονοληψία;;;

https://avarts.ionio.gr/

Πανεπιστημιακό Τμήμα στην Κέρκυρα, 5ετές πτυχίο, εισαγωγή από 1ο και 4ο πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

δημητρα δρομπου

Νεοφερμένος

Η δημητρα δρομπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παω Α Λυκειου και κατα 70% θα παω θεωρητικη. Ηθελα να ρωτησω αν ισχυει οτι οι σχολες της θεωρητικης δεν εχουν επαγγελματικη αποκατασταση και μελλον και αν δεν ισχυει αυτο ποιες ειναι οι καλυτερες σχολες(θεωρητικης) που θα μου προσφερουν εξελιξη στο μελλον! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Δεν μπορείς να το ξέρεις από τώρα. Επέλεξε κάτι που σου αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

δημητρα δρομπου

Νεοφερμένος

Η δημητρα δρομπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
απλα θελω να ξερω τι γινεται..... δεν μπορω να τα αφησω ολα τελευταια στιγμη... νομιζω πως ειμαι αρκετα συνειδητοποιημενη για το τι συμβαινει! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Τι σου αρέσει να κάνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Μα και να σου πει κάποιος τώρα αυτό που ρωτάς, σε 6μιση χρόνια, που στην καλύτερη περίπτωση θα έχεις τελειώσει την σχολή σου, θα ζούμε σε μια τελείως διαφορετική χώρα. Δεν έχει νόημα αυτό που ρωτάς.

Ρώτα και τα παιδιά που πέρασαν το 2007-2008-2009 στα παιδαγωγικά με βαθμούς άνω του 17,5 και καλά για την άμεση επαγγελματική αποκατάσταση και τώρα που βγαίνουν καταλαβαίνουν το μέγεθος της μαλακίας που έκαναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

δημητρα δρομπου

Νεοφερμένος

Η δημητρα δρομπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
εγω θελω φιλολογια-παιδαγωγικο κατι που να εχει σχεση με την εκπαιδευση αλλα νομιζω πως το δημοσιο πλεον εχει κλεισει ...δεν γινονται ασεπ αλλα θα συμφωνησω με το souroutori ποτε δεν ξες τι θα προκυψει σε 7 χρονια...δεν πιστευω οτι θα ειναι πιο χαλια τα πραματα οπως τωρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kelli

Νεοφερμένος

Η kelli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
οι σχολες που μ'ενδιαφερουν ειναι φυσικοθεραπεια και λογοθεραπεια. Εχει περασει κανεις? τι γνωμη εχετε? τα μαθηματα με τι εχουν σχεση? θελει μαθηματικα ας πουμε? γιατι ειμαι απο θεωρητικη.. ;) και απο προοπτικες αποκαταστασης θα βρω δουλεια η μπα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar0ulihp

Νεοφερμένος

Ο mar0ulihp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Γεια σας!Οσο οι πανελληνιες πλησιαζουν τοσο πιο πολυ αγχωνομαι!Τι πρεπει να σπουδασω εγω τελικα?Αργοτερα σκεφτομαι να ασχοληθω με ερευνα ειτε στον φαρμακευτικο τομεα (παρασκευη φαρμακων κλπ) ειτε στον τομεα αισθητικης (παρασκευη καλλυντικων.) ειτε στον τομεα εγκληματολογιας οπως αυτοι CSI που κανουν ερευνες καταλαβατε!εσεις τι προτεινετε??εχω κατα αγχωθει....!:(:/::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top