Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Α ειναι και η θεωρητικη στη μεση,οντως ειναι ενα θεμα αυτο :P παντως δε χρειαζεσαι γνωσεις απο το λυκειο για τη φυσικη και τα μαθηματικα ειναι 2-3 κεφαλαια της γενικης γ λυκειου και μετα αγνωστα για ολους,αλλα κανουμε και φροντιστηρια με ασκησεις που αν παρακολουθεις δεν ειναι τπτ.. εκει που ισως δυσκολευτεις κατα τη γνωμη μου ειναι η βιοχημεια. Α το 32% των αποφοιτων του τμηματος δουλευει στην εκπαιδευση οποτε ειναι κατι σαν παιδαγωγικα κι αυτο :P (καμια σχεση βεβαια απλα παλι μπορεις να γινεις καθηγητρια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Α ειναι και η θεωρητικη στη μεση,οντως ειναι ενα θεμα αυτο :P παντως δε χρειαζεσαι γνωσεις απο το λυκειο για τη φυσικη και τα μαθηματικα ειναι 2-3 κεφαλαια της γενικης γ λυκειου και μετα αγνωστα για ολους,αλλα κανουμε και φροντιστηρια με ασκησεις που αν παρακολουθεις δεν ειναι τπτ.. εκει που ισως δυσκολευτεις κατα τη γνωμη μου ειναι η βιοχημεια. Α το 32% των αποφοιτων του τμηματος δουλευει στην εκπαιδευση οποτε ειναι κατι σαν παιδαγωγικα κι αυτο :P (καμια σχεση βεβαια απλα παλι μπορεις να γινεις καθηγητρια)
δεν ξερω μαρακι θα το σκεφτω...σε ευχαριστω για τις info...
-----------------------------------------
Κοιτα, για νοσηλευτικη πρεπει να σκεφτεις εσυ πρωτα απ ολα αν εισαι διατεθειμενη να κανεις εφημεριες κλπ.
Η αγγλικη φιλολογια αν σου αρεσει εχει πολυ καλες προοπτικες, γενικα.
ok, νοσηλευτικη ειναι το 2ο απο τα 2 αγαπημενα μου! το 1ο ειναι η αγγλικη φιλ! ξερετε βρε παιδια πως κανει η καρδουλα μου οταν βλεπω ξενες ταινιες και σκεφτομαι εγω του χρονου δεν θα σπουδαζω αγγλικα θα γινω κακομοιρα σε μια νομικη..αχ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Εχεις καταθεσει μηχανογραφικο; παντως για οτι επιπλεον χρειαστεις εδω θα ειμαστε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Εχεις καταθεσει μηχανογραφικο; παντως για οτι επιπλεον χρειαστεις εδω θα ειμαστε..
ax thanks μαρια μου! οχι στις 14!! αν δεις τα εχω πρηξει σε ολους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
εγω θα σου προτεινα να δεις τι σχολες εχεις κοντα στα μορια σου...!!!και απο εκει να δεις αμα σου αρεσει καμια....αν βλεπεις οτι τπτ δεν σου κινει το ενδιαφερον..τοτε οκ...!!!αλλα εγω θα ειμαι απο αυτους που θα σου πουν...κριμα τα μορια...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
αυτο που θελεις .
αν και τα μορια ειναι χαμηλα η σχολη ειναι μια χαρα και με αμεση προσφορα εργασιας .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
βασικα στα μορια σου...εχει και αλλες σχολες σχετικες με αυτο που σου αρεσει...!!!
πχ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ=16073
ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ=15822

γτ να πας τοσο χαμηλα??αυτα δεν σου αρεσουν..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
ειναι στρατιωτικες σχολες αυτες ... αλλη αντιληψη γενικοτερα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas151

Νεοφερμένος

Ο kwstas151 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ειμαι απο λαρισα.και η σχολη που πραγματικα θελω ειναι η δασολογια,αλλα επισης το ονειρο μου ηταν να περασω στη θεσσαλονικη,δυστυχως περναω η δασολογια αγρινιου η ορεστιαδας μονο.τι να κανω?να παω εκει?η να περασω σε καποιο τει της θεσσαλονικης.και επισης αν περασω στο τει εκει,ποσο απεχει απο το κεντρο??ουφφφφ δεν μπορω εχω αγχωθει παρα πολυ.αα και κατι τελευταιο κ σορι που σας επρηξα,το αγορι μου μενει θεσσαλονικη και αν παω τοσο μακρια θα χωρισουμε!HELP!

Αν επιτρέπεται πόσα μόρια έβγαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adler

Νεοφερμένος

Ο Adler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γεια σας, σύμφωνα με τα μόρια που έβγαλα (15682) θα δηλώσω τις πιθανές σχολές πληροφορικής που πιάνω με την παρακάτω σειρά...

Πληροφορικής Ιωαννίνων
Πληροφορικής Κέρκυρας
Επιστήμης Υπολογιστών Ηρακλείου
Επιστήμης και Τεχνολογίας Υπολογιστών Τρίπολης
ΑΤΕΙ Πληροφορικής Θεσσαλονίκης

Θα ήθελα τα σχολιά σας όσον αφορά την σειρά προτίμησης...
Όπως βλέπετε έβαλα πρώτα τα ΑΕΙ και στην συνέχεια έβαλα ΤΕΙ (έχει κάποιος κάποια ένσταση;)

Επιπλεόν θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το τμήμα της Κέρκυρας για το οποίο δεν έχω ακούσει πολλά;;

Παρακαλώ όσοι είναι ήδη φοιτητές στα παραπάνω τμήματα να πούνε τις γνώμες τους και εντυπώσεις...

Να τονίσω πως δεν με ενδιαφέρει το θέμα της φοιτητικής ζωής της πόλεως!

Ευχαριστώ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
και μετα οταν τελειωσεις τς σπουδες τι επαγγελματικες προοπτικες εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Κατ'εμε Πληροφορική Ιωαννίνων>Επιστήμη υπολογιστών Ηρακλείου...τη πληροφορική κέρκυρας δε θα τη πρότεινα έναντι της επιστήμης υπολογιστών,που θα τη συνιστούσα κιόλας;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avlo

Νεοφερμένος

Ο avlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
σου τονιζω να κοιταξεισ με ενδιαφερον την σχολη μηχανικων της σαμου.... www.icsd.aegean.gr...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Πληροφορική Κέρκυρα sucks.Είναι ο κολλητός μου εκεί και ψήνεται να την παρατήσει.Υπερβολικά θεωρητική...δεν έχουν ούτε υποχρεωτικά μαθήματα ούτε τίποτα.Είναι σχετικά καινούργιο τμήμα και καθόλου οργανωμένο.Θα συμφωνήσω με τον Endless Rage για το τμήμα του Ηρακλειου.Εγώ θα το έβαζα και πάνω από αυτό των Ιωαννίνων μάλιστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Δήλωσε σχολές ανάλογα με την προτίμησή σου και οχι με τα μόρια που έβγαλες, αυτό είναι πολύ σημαντικό.
Δηλαδή, αν προτιμάς Αθήνα, δήλωσε αυτές της Αθήνας χωρίς να σκέφτεσαι τα μόρια.
Κάπου μέσα στο site διάβασα κατι πολυ σοφο: "Δηλωσε σχολες στο μηχανογραφικό σαν να ειχες 20000 μορια".

Επισεις πολυ καλη σχολή: Πληροφορικής με εφαρμογές στην Βιοϊατρική, Πανεπιστήμιο Στερεάς Ελλάδας (Λαμία).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
σου τονιζω να κοιταξεισ με ενδιαφερον την σχολη μηχανικων της σαμου.... www.icsd.aegean.gr...
Aν και ψιλοσπαμάρεις με το εν λόγω τμήμα,συμφωνώ οτι είναι καλή επιλογή!

.Θα συμφωνήσω με τον Endless Rage για το τμήμα του Ηρακλειου.Εγώ θα το έβαζα και πάνω από αυτό των Ιωαννίνων μάλιστα.
Θεωρώ και τα 2 τμήματα ισότιμα,ανεξαρτήτως μορίων.Το ένα είναι το καλύτερο πανω στην επιστήμη υπολογιστών στην ελλάδα(Computer Science),και το άλλο πάνω στην πληροφορική(Ιnformation Technology).Γενικά σ'όποιο απο τα δύο και αν πας,χαμένος δεν βγαίνεις;)Γενικά αν έχεις παρατηρήσει απο τα ποστ μου,σε αει αυτά τα 2 και τους μηχανικους η/υ κ πληροφορικής πατρών,θεωρώ πιο ολοκληρωμένα "πακέτα":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Σορρυ που στο λεω αλλα αν το ονειρο σου ειναι να περασεις δασολογια τοτε καλο ειναι να αφησεις το αγορι σου οσο εποδυνο κι αν ειναι
Αλλιως μπορει να το μετανιωσεις πικρα στο μελλον
Βεβαια αυτη ειναι αποψη μου .. σκεψου το και πραξε οπως νομιζεις καλυτερα

Αν και σε αλλο topic ειχα διαφωνιες μαζι του σε αυτο θα συμφωνησω με τον sosat...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evma

Νεοφερμένος

Ο Evma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Τα εψαξα αυτα.Ακομα δεν εχω αποφασισει.Ισως να μενω στα ΛΟΓΧΡΗ και ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ..any ideas?Αξιωματικων θα ειμαι "μετριατζα" με τα οικονομικα αν ασχοληθω,αντιθετως, μπορει να ειμαι ανεργος.μπορει να πληρωνομαι οσα και αστυνομος μπορει και να κανω την τυχη μου...Δεν ξερω ρε παιδες..Απελπιζομαι.στις 15 παραδιδω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Φίλε μου μην απελπίζεσαι καθόλου, εγώ αυτό που κράτησα είναι ότι δεν σε φοβίζει το μέλλον όμως αυτό είναι το πιο δύσκολο, η ζωή δυσκολεύει και η μισθοί είναι άστα να πάνε χώρια η εκμετάλλευση, αν έχεις γνωστούς βοήθεια και τέτοια οκ μετά, ΕΓΩ θα πήγαινα με 10000 αξιωματικών αλλά δεν την πιάνω επίσης και βέβαια δεν θα είσαι μετριατζα όλοι αριστούχοι είναι και αρκετά καλά ότι σου αρέσει πιο πολύ όμως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
συμφωνω με τον donalt προσπαθησε για αξιωματικων [αποψη μου]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top