refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
πολύ καλό μου φαίνεται αυτό το ΤΕΙ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ναι ε?
Αξιζει λοιπον μια ευκαιρια στο μηχανογραφικο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
19292 νομικη σου 'ρχομαι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
στο σχολείο πήγα και ρώτησα! :P πρώτη-πρώτη (το φυτόοοοο!!)

ΜΠΡΑΒΟ!!! Είσαι 2 μόρια πάνω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paterasyp

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paterasyp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 243 μηνύματα.
H σχολή ΤΙΟ είναι καλή και δύσκολη σχολή και όπως έλεγαν οι φοιτητές ισχύει η φράση ΤΙΟ-ΤΙΟ ποτέ πτυχίο , αλλά είναι αλήθεια ότι έχεις αρκετές προοπτικές , ανάλογα με τον χαρακτήρα σου .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DoukiMan

Νεοφερμένος

Ο DoukiMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
καλησπερα παιδια θα ηθελα να με βοηθησετε να διαμορφωσω μια εικονα για τις σχολες που θα συμπληρωσω στο μηχανογραφικο μου καθως εβγαλα σημερα 12114 μορια.Αρχικα ενδιαφερομαι πιο πολυ για σχολες πληροφορικης(αναφερεται μερικες καλες και σχετικα με την καθεμια πληροφοριες οπως προσωπικες εμπειριες,επαγγελματικη απασχοληση κτλ.).Επισης θα ηθελα να μου αναφερεται και αλλες σχολες που πιστευετε οτι ειναι ενδιαφερον και στο μελλον θα εχουν ζητηση.Μιλαμε παντα για αθηνα
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Υ.Γ εχω ενα φιλο που με τιποτα δεν θελει να παει σε τει(επειδη τα θεωρει κατωτερα στην αγορα εργασιας και οτι παντα προτιμανε απογοιτους αει) και προτιμαει να παει σε καποια αλλη πολη μονο και μονο επειδη ειναι αει.μπορω να τον μεταπισω,και αν ναι πως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Γεια σας, μετά τα αποτελέσματα που λογικά πιάνω της σχολές που ήθελα (οκ όχι τη πρώτη αλλά κάποιες άλλες ναι)καταλήγω στις εξής σχολές: Λογοθεραπεία, Βρεφονηπιοκομία και Φ.Π.Ψ. (και παιδαγωγικά αν πέσουν λιγάκι). Λοιπόν απλά έχω μερικές αμφιβολίες δλδ στην Λογοθεραπεία αυτό που με τρομάζει είναι κάτι εργαλεία που έχουν για το λαρύγγι και τη μύτη (γενικά δεν τα πάω καλά με αυτά) ξέρει κάποιος αν είναι απλά ένα μάθημα που το περνάς στο φλου ή είναι κάτι βασικό;
Βρεφονηπιοκόμος εκτός από τους σταθμούς που μπορώ να δουλέψω, τι άλλη επαγγελματική αποκατάσταση έχει;
Στο Φ.Π.Ψ. έμαθα ότι δεν γίνεται να δουλέψεις σαν ψυχολόγος μόνο αν κάνεις μεταπτυχιακό μπορείς να ασχοληθείς με τη παιδοψυχολογία ξέρει κανείς που και πως κάνω; Τέλος και πιο SOS πως μπαίνεις σε μια σχολή με ειδική κατηγορία (Τριτεκνο
)

Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pit14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
εμενα με ενδιαφερει η ερωτηση σου για την ψυχολογια...μπορει δλδ καποιος να ανοιξει γραφειο παιδοψυχολογιας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
εμενα με ενδιαφερει η ερωτηση σου για την ψυχολογια...μπορει δλδ καποιος να ανοιξει γραφειο παιδοψυχολογιας?

Και εγω για κάτι τέτοιο ενδιαφέρομαι και αύριο θα κάνω μηχανογραφικό και πρέπει λίγο να το ψάξω... αν κάνεις μεταπτυχιακό μπορείς να ασχοληθείς μου είπαν... αν μάθω θα σε ενημερώσω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
από φπψ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥ!
μόνο αν είναι το Φ.Π.Ψ (Πρόγραμμα Ψυχολογίας) το οποίο είναι στο Καποδιστριακό και από τα υπόλοιπα 3 τμηματα ψυχολογιας στην ελλαδα (αθηνα-παντειος,θεσσαλονικη,κρητη).από ΦΠΨ σκέτο αθήνα-γιαννενα θεωρεισαι ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pit14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
παιδαγωγικο με μεταπτυχιακο στην παιδοψυχολογια ή τη λογοθεραπεια τι μπορεις να κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
παλιά είχες δικαίωμα μέχρι και γραφείο να ανοίξεις,τώρα ματαιώθηκε,λόγω διαμαρτυρίας των αποφοίτων ψυχολογίας.
δε γινεται κάτι,απλά σε βοηθάει περισσότερο αν ας πούμε θες να κάνεις αίτηση να δουλέψεις σε ιδιωτικό δημοτικό.Γενικά σου προσδίδει και περισσότερα μόρια σε διορισμούς και τα σχετικά.Αλλά δε γίνεσαι κάτι διαφορετικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pit14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
γενιικα δηλαδη με τα μεταπτυχιακα που θα κανει ενας απο το παιδαγωγικο δεν κερδιζει κατι παραπανω...δεν εχει μια ακομη διεξοδο?απλως επιπλεον γνωση δλδ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
σε προγράμματα αναλφαβητισμού και λαικής επιμόρφωσης κάτι άκουσα,ή ως δάσκαλος ειδικής αγωγής σε σχολεία ειδικής αγωγής..τωρα το ποσο ευκολο ή δυσκολο ειναι,εξαρταται απο το ποσο θα το κυνηγησεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
καλησπερα παιδια θα ηθελα να με βοηθησετε να διαμορφωσω μια εικονα για τις σχολες που θα συμπληρωσω στο μηχανογραφικο μου καθως εβγαλα σημερα 12114 μορια.Αρχικα ενδιαφερομαι πιο πολυ για σχολες πληροφορικης(αναφερεται μερικες καλες και σχετικα με την καθεμια πληροφοριες οπως προσωπικες εμπειριες,επαγγελματικη απασχοληση κτλ.).Επισης θα ηθελα να μου αναφερεται και αλλες σχολες που πιστευετε οτι ειναι ενδιαφερον και στο μελλον θα εχουν ζητηση.Μιλαμε παντα για αθηνα
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Σχολή.........................................................Βάση 2011
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ.............................13155 (δεν χανεις τιποτα αν το δηλωσεις;))
ΗΛ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ....11360
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ..............................10567
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ...............................10203
ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ...............................11160
(αν και στο απευχομαι να περασεις εκει, δεν θα τελειωσεις ουτε σε 10 χρονια)
ΕΚΠ/ΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ.......10831
ΤΕΧΝ. ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ..................12382


αν ξέχασα κάτι, προσθέστε το;)

Υ.Γ εχω ενα φιλο που με τιποτα δεν θελει να παει σε τει(επειδη τα θεωρει κατωτερα στην αγορα εργασιας και οτι παντα προτιμανε απογοιτους αει) και προτιμαει να παει σε καποια αλλη πολη μονο και μονο επειδη ειναι αει.μπορω να τον μεταπισω,και αν ναι πως?
Κοίτα, τους άλλους δεν μπορούμε να τους πείσουμε για τίποτα...
δικαίωμα του καθενός να έχει όσα κόμπλεξ θέλει;)

Από κει και πέρα , όταν καταλάβεις πως δουλεύει μια ζυγαριά, ξέρεις και ζυγίζεις ;)
Δειξ'του την εικόνα, μήπως τον συγκινήσει:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Στη θεση του ΤΕΙ πειραια θα εβαζατει Ηρακλειου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Μιλαμε παντα για αθηνα

Στη θεση του ΤΕΙ πειραια θα εβαζα τει Ηρακλειου.

οπως βλεπεις ειναι εκτος πεδιου ορισμού:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
εβγαλα 19080 μορια.πιανω λογικα τη σχολη που με ενδιαφερει δηλαδη μηχανολογων μηχανικων στο εμπ.η ερωτηση μου ειναι,θα πρεπει να την προτιμησω απο την αντιστοιχη σχολη στο απθ και αν ναι γιατι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
εβγαλα 19080 μορια.πιανω λογικα τη σχολη που με ενδιαφερει δηλαδη μηχανολογων μηχανικων στο εμπ.η ερωτηση μου ειναι,θα πρεπει να την προτιμησω απο την αντιστοιχη σχολη στο απθ και αν ναι γιατι ?

Δεν έχω ιδέα από αντικείμενο σπουδών/επίπεδο κλπ κλπ οπότε μην με κράξετε. Θα μιλήσω όμως βάσει της εμπειρίας μου: Το ΕΜΠ είναι παντού, αλήθεια, ΠΑΝΤΟΥ. Και έχει λεφτά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Δεν έχω ιδέα από αντικείμενο σπουδών/επίπεδο κλπ κλπ οπότε μην με κράξετε. Θα μιλήσω όμως βάσει της εμπειρίας μου: Το ΕΜΠ είναι παντού, αλήθεια, ΠΑΝΤΟΥ. Και έχει λεφτά. :D

μα φυσικα, αφου και σπιτι να θες να χτισεις, εισφορες υπερ ΕΜΠ πληρωνεις (χωρις να κανω πλακα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top