gregor1995

Νεοφερμένος

Ο gregor1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδια με 16909 πως με κοβετε για αξιωματικων αστυνομιας.Αστυφιλακων την πιανω αλλα απο οτι ειδα με τους βαθμους,με τη μικρη ζητηση που εχει φετος η αστυνομια + το γεγονος οτι οι μαθητες που εγραψαν πολυ καλα δε θα χαρμισουν το βαθμο τους για να περασουν αν δεν το θελουν πραγματικα..θελω τη γνωμη σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Παιδια με 16909 πως με κοβετε για αξιωματικων αστυνομιας.Αστυφιλακων την πιανω αλλα απο οτι ειδα με τους βαθμους,με τη μικρη ζητηση που εχει φετος η αστυνομια + το γεγονος οτι οι μαθητες που εγραψαν πολυ καλα δε θα χαρμισουν το βαθμο τους για να περασουν αν δεν το θελουν πραγματικα..θελω τη γνωμη σας...

αξιοματικων με τίποτα. αστυφυλάκων χαλαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Παιδια ποτε θα υπαρχει μια πρωτη εκτιμηση των βασεων για τις σχολες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Παιδια ποτε θα υπαρχει μια πρωτη εκτιμηση των βασεων για τις σχολες?

Εκτίμηση απο ποιον;
Απο τον κουτρουμπέλη στο edu4u; Πέρσι έξω έπεσε σε πάρα πολλά.
Απο τους δημοσιογράφους; Αν δεν είχαν να ασχοληθούν και μ' αυτά, θα έμεναν άνεργοι.
Μη πιστεύεις σε εκτιμήσεις, δήλωσε τις σχολές που σ' αρέσουν και τον Αύγουστο θα μάθεις το αποτέλεσμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Παιδια με 16909 πως με κοβετε για αξιωματικων αστυνομιας.Αστυφιλακων την πιανω αλλα απο οτι ειδα με τους βαθμους,με τη μικρη ζητηση που εχει φετος η αστυνομια + το γεγονος οτι οι μαθητες που εγραψαν πολυ καλα δε θα χαρμισουν το βαθμο τους για να περασουν αν δεν το θελουν πραγματικα..θελω τη γνωμη σας...

90 τοις εκατο πιθανο να περνας αστυφυλακων
το 10 τοις εκατο ειναι μηπως συμβει τιποτα τρελο και παει 17.000+

Με τη προκήρυξη είσαι εντάξει ;
πήγες στο νοσοκομείο για το δελτίο υγιειονομικής εξέτασης ;
πρόσεξε και τα αθλήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
90 τοις εκατο πιθανο να περνας αστυφυλακων
το 10 τοις εκατο ειναι μηπως συμβει τιποτα τρελο και παει 17.000+

Με τη προκήρυξη είσαι εντάξει ;
πήγες στο νοσοκομείο για το δελτίο υγιειονομικής εξέτασης ;
πρόσεξε και τα αθλήματα.

Απο 15876 λες να πάει 17.000? Απίθανο μου φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Εκτίμηση απο ποιον;
Απο τον κουτρουμπέλη στο edu4u; Πέρσι έξω έπεσε σε πάρα πολλά.
Απο τους δημοσιογράφους; Αν δεν είχαν να ασχοληθούν και μ' αυτά, θα έμεναν άνεργοι.
Μη πιστεύεις σε εκτιμήσεις, δήλωσε τις σχολές που σ' αρέσουν και τον Αύγουστο θα μάθεις το αποτέλεσμα. :)


Πως περιμενεις μεχρι τον αυγουστο?? Με εχει φαει η αγωνια για 150 γαμημενα μορια......
Για αυτο ρωταω για εκτιμησεις.....Ή περναω ή ξαναδινω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MarMav

Νεοφερμένος

Η MarMav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Η ιατρική πάτρας η ιωαννινων πιστευετε οτι θα εχει μεγαλη πτωση? μονο σε τρελα πραγματα μπορω να ελπιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Stýx

Νεοφερμένος

Ο Stýx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Υπάρχει καμια σχολή που να μπορείς να κάνεις μεταπτυχιακά στην ψυχολογία;Γιατί με 17.356 μόρια δεν πιάνω καμία "καθαρη" σχολη ψυχολογιας και μου αρέσει το άθλημα:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Υπάρχει καμια σχολή που να μπορείς να κάνεις μεταπτυχιακά στην ψυχολογία;Γιατί με 17.356 μόρια δεν πιάνω καμία "καθαρη" σχολη ψυχολογιας και μου αρέσει το άθλημα:/

Φ.Π.Ψ.;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Mαθηματικο Πατρας λετε να πεσουν οι βασεις 300 μορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Υπαρχει περιπτωση η φιλολογια θεσσαλονικης να πεσει περιπου 250-300 μορια;;;\
Υ.Γ.Τι θα προτιμουσατε: Φιλολογια Ιωαννινων ή παιδαγωνικο Θεσσαλονικης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Mαθηματικο Πατρας λετε να πεσουν οι βασεις 300 μορια?
Ειμαι σχεδον σιγουρος πως θα πεσει τοσο μπορει και παραπανω, ειναι και επαρχεια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

new life

Νεοφερμένος

Ο new life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
με την καμια όμως!!το φπψ δε σου προσφερει την ιδιοτητα του ψυχολογου σε καμια περιπτωση!βασικα, δεν ξερω κ ποια ιδιοτητα σου προσφερει...!!!!!!:hmm:παντως, σε περιπτωση που καποιος ενδιαφερεται για φιλολογια, θα τον συμβουλευα, αν , φυσικα, εχει τη δυνατοτητα, να επιλεξει Αθηνα, Θεσσ/κη η Ιωαννινα!!Οι φιλολογιες σε αυτες τις πολεις ειναι οι πρωτες,που δημιουργηθηκαν κ αποτελουν τμηματα Φιλοσοφικων σχολων σε αντιθεση με της πατρας π.χ. η της καλαματας, που ειναι αλλα 'νταλλων!!Αλλο κυρος εχει το πτυχιο μιας Φιλοσοφικης σχολης κ μαλιστα με ιστορια πισω της κ αλλο ενα πτυχιο ενος τμηματος που ανοιξε τα τελευταια χρονια για πελατειακους κυριως λογους!!καλη επιτυχια σε ολους κ να περασετε εκει που θελετε!!!καλο καλοκαιρι κ να μη σκατε για τιποτα...η ζωη ειναι φευγαλεα κ δεν αξιζει τον κοπο να τη χαραμιζουμε!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giorgos95

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
οικονομικων επιστημων ΕΚΠΑ ή οικονομικης επιστημης ΠΑ.ΠΕΙ ; ιδου η απορια :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros87

Νεοφερμένος

Ο spiros87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ρε παιδια μια μικρη βοηθεια ...μεταξυ μαθηματικου αθηνας και ηλεκτρολογιας πειραια τι προτεινετε(μου αρεσουν και τα 2 το ιδιο)...θα ειναι μια καλυτερη εμπειρια το πανεπιστημιο σε σχεση με το τει?...βοηθειστε με λιγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
ρε παιδια μια μικρη βοηθεια ...μεταξυ μαθηματικου αθηνας και ηλεκτρολογιας πειραια τι προτεινετε(μου αρεσουν και τα 2 το ιδιο)...θα ειναι μια καλυτερη εμπειρια το πανεπιστημιο σε σχεση με το τει?...βοηθειστε με λιγο...

μαθηματικο αθηνας! αν κανεις ομως μετα και ενα μεταπτυχιακο. το μαθηματικο απο μονο του ειναι καλο πτυχιο αλλα με ενα μεταπτυχιακο εισαι πολυ καλυτερα!:D ηλεκτρολογια δεν ξερω τι παιζει απο αποψη επαγγελματικης προοπτικης.

οικονομικων επιστημων ΕΚΠΑ ή οικονομικης επιστημης ΠΑ.ΠΕΙ ; ιδου η απορια :hmm:

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=50950 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Spider:)

Νεοφερμένος

Η Spider:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Παιδιά, μπορεί κάποιος να βοηθήσει κι εμένα; Έχω πελαγώσει... ενώ μου αρέσει το αντικείμενο μελέτης αρκετών σχολών, δεν ξέρω κατά πόσο με καλύπτει το αντίστοιχο μελλοντικό επάγγελμα...Για παράδειγμα, ενώ μου αρέσει η φιλολογία, δε νομίζω ότι θα μπορούσα να γίνω καθηγήτρια... Το ίδιο συμβαίνει και με την ψυχολογία. Δεν έχω αρκετό χρόνο να το σκεφτώ και έχω αρχίσει να πανικοβάλλομαι... Εσείς μήπως γνωρίζετε άλλες επαγγελματικές διεξόδους; Γενικότερα ποια σχολή θα προτείνατε από το πρώτο πεδίο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris Black

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris Black αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
με την καμια όμως!!το φπψ δε σου προσφερει την ιδιοτητα του ψυχολογου σε καμια περιπτωση!βασικα, δεν ξερω κ ποια ιδιοτητα σου προσφερει...!!!!!!:hmm:
https://www.psy.gr/first.php?mid=10&subid=19&ssid=0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bagtzim

Νεοφερμένος

Ο bagtzim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ρε παιδια μια μικρη βοηθεια ...μεταξυ μαθηματικου αθηνας και ηλεκτρολογιας πειραια τι προτεινετε(μου αρεσουν και τα 2 το ιδιο)...θα ειναι μια καλυτερη εμπειρια το πανεπιστημιο σε σχεση με το τει?...βοηθειστε με λιγο...
εννοείται ηλεκτρολογία πολύ περισσότερες πιθανότητες! από το μαθηματικό! που να πας με το μαθηματικό; περα του οτι θέλει και πολλά χρόνια να το βγάλεις! προσωπική μου άποψη ηλεκτρολογία!

Υπαρχει περιπτωση η φιλολογια θεσσαλονικης να πεσει περιπου 250-300 μορια;;;\
Υ.Γ.Τι θα προτιμουσατε: Φιλολογια Ιωαννινων ή παιδαγωνικο Θεσσαλονικης;
Εγω θα προτιμούσα φιλολογία(αυτήν τελειώνω κιόλας) το παιδαγωγικό πλέον έχει κλείσει και θα κάνουν πάνω από 10-15 χρόνια να ξαναδιοριστούν οι δάσκαλοι! οχι βέβαια οτι εμείς πάμε πίσω! απλά σκέψου οτι η φιλολογία είναι επιστημη! και μπορείς να κάνεις κι αλλα πράγματα μετά! έχει πιο δυνατό ''χαρτι''! οπως και να έχει πρέπει να πας όπου σ αρέσει! κι οχι οπου σου λένε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top