Επιλαχόντες 10% για Αστυφυλάκων - λέτε να με πάρουν;

παναγος

Νεοφερμένος

Ο παναγος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!εγώ για 100 μόρια δεν πέρασα στην αστυφυλάκων Και είμαι στην θέση 32 στους επιλαχόντες....ήθελα να ρωτήσω αν έχω πιθανότητες να με καλέσουν ως επιλαχών...αν όχι τότε πόσες πιθανότητες έχω με το 10% του 2024.... ευχαριστώ πολύ!
 

HelloWorld

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ψηφιακών Τεχνών & Κινηματογράφου ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Για το πρώτο σκέλος της ερώτησής σου δεν γνωρίζω να απαντήσω, αλλά στο θέμα του 10% μπορώ. Λες ότι έγραψες 100 μόρια κάτω από την βάση των Πανελληνίων, άρα έχεις γράψει γύρω στα 14.700 μόρια.

1696177200569.png


Η εικόνα είναι αυτή. Κάποιες χρονιές έχουμε αύξηση, άλλες όχι. Βέβαια, μιλάμε και για μία σχολή που δεν παίρνει ένα στάνταρ αριθμό φοιτητών. π.χ. το 2021 που έχουμε αυτή την αύξηση στο 10% 3.100 μορίων, η σχολή πήρε μόνο 221 άτομα ενώ το '20 είχε πάρει 472 (και μετά το '22 πήρε 520)

Δεν μπορώ λοιπόν να σου απαντήσω με σιγουριά αν δεν γνωρίζουμε τον αριθμό των φοιτητών που θα πάρει η σχολή φέτος.
 

παναγος

Νεοφερμένος

Ο παναγος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Άρα ουσιαστικά παίζουμε με τις πιθανότητες όπως το βλέπω....έγραψα 14710...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παρατηρώ και μια πτώση στο 10% σε σχέση με την βάση του προηγούμενου έτους και ας ελπίσουμε να ισχύσει και φέτος...ξέρετε και πόσα άτομα φεύγουν συνήθως από την σχολή;
 

marry.pp

Νεοφερμένος

Η marry.pp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!εγώ για 100 μόρια δεν πέρασα στην αστυφυλάκων Και είμαι στην θέση 32 στους επιλαχόντες....ήθελα να ρωτήσω αν έχω πιθανότητες να με καλέσουν ως επιλαχών...αν όχι τότε πόσες πιθανότητες έχω με το 10% του 2024.... ευχαριστώ πολύ!
Που είδες ότι είσαι θέση 32 στους επιλαχόντες?
 

παναγος

Νεοφερμένος

Ο παναγος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Στείλε ένα εμαιλ σε αυτόν και ρώτα τον τι θέση επιλαχών είσαι και θα σου απαντήσει!
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2023-10-03-20-49-07-129_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-10-03-20-49-07-129_com.android.chrome.jpg
    251.2 KB · Εμφανίσεις: 149

elenh33

Νεοφερμένος

Η elenh33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Φίλε είσαι στην γενική σειρά ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγω με 170 μόρια είμαι 35
 
Top