Επαναληπτικές πανελλήνιες εξετάσεις

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,426 μηνύματα.
Κλασσικός ελληναρας...
Δε μπορείς να το κάνεις! Αν ήταν τόσο απλό όλοι θα το καναμε, θα βρίσκαμε κονε καπου. Προσγειωσου μικρε Οι 4 μέρες θα σε σώσουν στα μαθηματικά? Νομίζεις και στο αοδε με το αγχος που θα έχεις, θα το παπαγαλισεις ολο τοτε?
Αμα στρωθεις και κοιμασαι καθε βράδυ στις 3, θα το βγάλεις τέλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Αντιγράφω το κομμάτι από την εγκύκλιο του Υπουργείου για τις επαναληπτικές εξετάσεις:

Στις επαναληπτικές πανελλαδικές εξετάσεις προσέρχονται μόνο όσοι υποψήφιοι ημερήσιων και εσπερινών Γενικών Λυκείων, αποδεδειγμένα λόγω ασθένειας ή σοβαρού κωλύματος που συνιστά ανωτέρα βία, δεν έλαβαν μέρος ή διέκοψαν την εξέτασή τους στις πανελλαδικές εξετάσεις του Μαΐου, αφού θα έχουν προσκομίσει τα απαραίτητα δικαιολογητικά στο Λύκειο φοίτησης τους εντός τριών ημερών από την ημέρα εξέτασης που απουσίασαν.

Εξεταστικά Κέντρα ορίζονται ΜΟΝΟ σε Αττική και Θεσσαλονίκη.

Όσοι υποψήφιοι συμμετάσχουν σε κάποιο μάθημα των επαναληπτικών πανελλαδικών και γι αυτό το λόγο απουσιάσουν, δικαιολογημένα, από τις ενδοσχολικές τους εξετάσεις, θα μπορούν να συμμετάσχουν στις επαναληπτικές ενδοσχολικές εξετάσεις του Ιουνίου, σύμφωνα με το πρόγραμμα που θα καταρτιστεί από το Λύκειό τους.

Τέλος, αν υπάρξει υποψήφιος που θα έχει παραπεμφθεί στις επαναληπτικές εξετάσεις των ΓΕΛ και την ίδια ημέρα θα εξεταστεί και στο ειδικό μάθημα των Αγγλικών, τότε αυτός ο υποψήφιος θα εξεταστεί στα Αγγλικά σε εξεταστικό κέντρο της Αθήνας ή της Θεσσαλονίκης, κατόπιν συνεννόησης με τη Διεύθυνση Οργάνωσης και Διεξαγωγής Εξετάσεων.



Σε άλλο σημείο, βρήκα τα εξής:

( https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...ochi-epanaliptikes-panellinies-exetaseis.html )

Για να συμμετάσχει μαθητής στις εξετάσεις του εδαφίου β΄ της παραγράφου 2 του άρθρου αυτού, πρέπει το αργότερο εντός τριών (3) ημερών από την ημέρα εξέτασης του μαθήματος από το οποίο απουσίασε ή διέκοψε την εξέτασή του να καταθέσει ο ίδιος, εφόσον είναι ενήλικος, ή ο κηδεμόνας του στο Διευθυντή του Λυκείου α) δικαιολογητικά ασθενείας από Δημόσιο Νοσοκομείο τα οποία φέρουν σφραγίδα Διευθυντή είτε Κλινικής ΕΣΥ ή Εργαστηρίου ή Πανεπιστημιακού Τμήματος ή Δημοσίου Κέντρου Υγείας, τα οποία φέρουν σφραγίδα του Διευθυντή του Κέντρου από τα οποία προκύπτει η αδυναμία του μαθητή να συμμετάσχει στην εξέταση.


Εν προκειμένω:

Η ερώτηση φαντάζομαι ότι είναι ως εξής: "ΕΧΩ την δυνατότητα να εξασφαλίσω τα απαραίτητα δικαιολογητικά γιατί έχω τον Χ,Ψ γνωστό στο τάδε δημόσιο νοσοκομείο, να το κάνω"; Δεν πιστεύω ότι η ερώτηση είναι υποθετική, καλά τα λέω;

Η δική μου ερώτηση είναι η εξής: Αν είναι να "αφήσουμε τα δεν είναι δίκαιο και δεν είναι απλή η διαδικασία", γιατί ρωτάς;

Σε κάθε περίπτωση, αν το κάνεις ενώ δεν το δικαιούσαι, εύχομαι ολόψυχα να σε πιάσουν. Και εσένα, αλλά και αυτόν που θα βάλει την υπογραφή του ως Ιατρός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CityBong

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Κλασσικός ελληναρας...
Δε μπορείς να το κάνεις! Αν ήταν τόσο απλό όλοι θα το καναμε, θα βρίσκαμε κονε καπου. Προσγειωσου μικρε Οι 4 μέρες θα σε σώσουν στα μαθηματικά? Νομίζεις και στο αοδε με το αγχος που θα έχεις, θα το παπαγαλισεις ολο τοτε?
Αμα στρωθεις και κοιμασαι καθε βράδυ στις 3, θα το βγάλεις τέλεια.

εγώ ήρθα εδώ να κάνω μια ερώτηση, εσύ το μόνο που θες να πεις είναι ότι δεν μπορώ να βγάλω το χαρτί
τέλοςπαντων τι κάθομαι και ρωτάω εδώ αν μου δίνουν τέτοιες απαντήσεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,426 μηνύματα.
Ρε εξτπνε νομίζεις ότι δε θα σε καρφωσει κανείς από το σχολείο σου? Έστω και ένας να βρεθεί... Τη γ@μησες. Και δεν νομίζω να ρισκάρει κανένας γιατρός τη θέση του για σένα.
Και ξέχασα να σου πω. Ο γιατρός δε πρέπει να είναι συγγενής μαζί σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Γαμ*μένο ελληνικό κράτος. Δεν φταίνε τα λαμόγια αλλά και αυτοί που τους καλύπτουν. Κι εγώ εύχομαι να σε πιάσουν. Βέβαια να ξες, ότι από ένα ΑΟΔΕ δεν σώζεσαι. ;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Για να συνωψίσουμε λίγο τα πράγματα.. Έχω μείνω πίσω στα μαθήματα μου, δεν κάνω φροντιστήριο/σχολείο, αοδέ δεν έχω ακουμπίσει ακόμα.

Άραγε τι σκέφτομαι:
Εδώ είναι το πρόγραμμα πανελληνίων:https://www.real.gr//Files/Articles/Document/213641.pdf
και εδώ των επαναληπτικών: https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...rogramma-epanalhptikwn-exetasewn-lykeiwn.html


Έχω ακούσει πολλά ότι οι επαναληπτικές είναι δύσκολες, και για αυτόν τον λόγο το επαναληπτικό μάθημα θέλω να έιναι το αοδε.

Φανταστείτε τώρα αντί για παρασκευή 24-5-2013 να μην είχα αοδέ:
1. θα μου δημιουργόταν ένα κενό 4 ημερών για μαθηματικά κατέθυνσης αντί για 2
2. ένα κενό 14 ημερών για το αοδέ αντί για 2..
3. Έχουμε 2.5 μήνες μέχρι τις παννελήνιες, το να ξέρω ότι θα έχω extra 14 για το aode, ναι μεν θα διαβάσω αοδέ, αλλά θα μπορώ να δώσω έμφαση στα άλλα μαθήματα που θέλω.

Θέλω γνώμες, το χει κάνει κανείς απο δω? :worry:
Το εχει κανει ενας καλος μου φιλος προπερσι και η διαδικασια ειναι πανευκολη.
Πηγαινεις σε ενα δημοσιο νοσοκομειο και παιρνεις χαρτι με υπογραφη απο τον επικεφαλη του νοσοκομειου.
Και επειδη τα δημοσια ειναι οτι να ναι το χαρτι θα στο δωσουν για πλακα.
Κι ο φιλος μου στο αοδε το κανε και μας ειπε οτι το εξεταστικο κεντρο ηταν γεματο.
Οποτε υπαρχουν πολλα "λαμογια" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,426 μηνύματα.
Το εχει κανει ενας καλος μου φιλος προπερσι και η διαδικασια ειναι πανευκολη.
Πηγαινεις σε ενα δημοσιο νοσοκομειο και παιρνεις χαρτι με υπογραφη απο τον επικεφαλη του νοσοκομειου.
Και επειδη τα δημοσια ειναι οτι να ναι το χαρτι θα στο δωσουν για πλακα.
Κι ο φιλος μου στο αοδε το κανε και μας ειπε οτι το εξεταστικο κεντρο ηταν γεματο.
Οποτε υπαρχουν πολλα "λαμογια" :P

Αν όμως δε σου δώσουν το χαρτί, αυτόματα μηδενίζεσαι γιατί δεν έχεις πάει στο σχολείο να γράψεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Αν όμως δε σου δώσουν το χαρτί, αυτόματα μηδενίζεσαι γιατί δεν έχεις πάει στο σχολείο να γράψεις...
Ναι αλλα οι πιθανοτητες να μην του το δωσουν ειναι μηδαμινες,ετσι κι αλλιως δεν χανει τιποτα ο γιατρος να μην σου δωσει το χαρτι.
Ουτε εχει ευθυνες ουτε το κρατος θα τον ψαξει.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ναι αλλα οι πιθανοτητες να μην του το δωσουν ειναι μηδαμινες,ετσι κι αλλιως δεν χανει τιποτα ο γιατρος να μην σου δωσει το χαρτι.
Ουτε εχει ευθυνες ουτε το κρατος θα τον ψαξει.;)

Και που το ξέρεις; Μπορεί να ανακοινωθεί ότι αλλάζει το σύστημα, και θα πρέπει να περάσει από επιτροπή 5 γιατρών (πχ), και ξαφνικά να μείνει ξεκρέμαστος. Το θέμα δεν είναι πόσο εύκολα θα πάρει το χαρτί, αλλά αν αυτό θα τον βοηθήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Στις επαναληπτικές τα θέματα είναι πιο δύσκολα από όσο ξέρω...

Επίσης θα δίνεις σε περίοδο που όλοι θα πίνουν τις φραπεδάρες τους και θα αράζουν.
Πιστεύεις πραγματικά ότι με αυτές τις 15 μέρες θα κερδίσεις κάτι; Τι να πώ. Πώς σκέφτεται έτσι ο κόσμος..


Στρώσου να διαβάσεις από τώρα όσο μπορείς και μην βάζεις τον ευατό σου σε τέτοιες διαδικασίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Και που το ξέρεις; Μπορεί να ανακοινωθεί ότι αλλάζει το σύστημα, και θα πρέπει να περάσει από επιτροπή 5 γιατρών (πχ), και ξαφνικά να μείνει ξεκρέμαστος. Το θέμα δεν είναι πόσο εύκολα θα πάρει το χαρτί, αλλά αν αυτό θα τον βοηθήσει.
Στην Ελλαδα βρισκεσαι οχι σε καποια αλλη χωρα.
Και σιγουρα θα τον βοηθησει στο συγκεκριμενο μαθημα.
Γιατι να μην το κανει;
Αφου υπαρχουν παραθυρακια για να εισαχθει στην τριτοβαθμια ο καθενας τα εκμεταλλευεται οπως θελει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Στην Ελλαδα βρισκεσαι οχι σε καποια αλλη χωρα.
Και σιγουρα θα τον βοηθησει στο συγκεκριμενο μαθημα.
Γιατι να μην το κανει;
Αφου υπαρχουν παραθυρακια για να εισαχθει στην τριτοβαθμια ο καθενας τα εκμεταλλευεται οπως θελει.

Eπίσης, επειδή στην Ελλάδα βρισκόμαστε, γνωρίζω περίπτωση γυναικολόγου ο οποίος πέρασε από ΕΔΕ επειδή βρέθηκε ότι λείπει μεγάλη ποσότητα προφυλακτικών από το νοσοκομείο αδικαιολογήτως. Αστείο, ζούμε στην Ελλάδα, και παρ'όλα αυτά πέρασε ΕΔΕ.

Εγώ απ'ότι κατάλαβα θέλει να κερδίσει 2 επιπλέον μέρες στα μαθηματικά. :confused: Και δεν πιστεύω ότι ένας μαθητής ο οποίος δεν έχει διαβάσει σοβαρά μέχρι τώρα θα τον σώσουν 15 μέρες έξτρα. Δεν ξέρω. Εκτός αν είναι ΚΑΙ εκεί κωλόφαρδος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Eπίσης, επειδή στην Ελλάδα βρισκόμαστε, γνωρίζω περίπτωση γυναικολόγου ο οποίος πέρασε από ΕΔΕ επειδή βρέθηκε ότι λείπει μεγάλη ποσότητα προφυλακτικών από το νοσοκομείο αδικαιολογήτως. Αστείο, ζούμε στην Ελλάδα, και παρ'όλα αυτά πέρασε ΕΔΕ.

Εγώ απ'ότι κατάλαβα θέλει να κερδίσει 2 επιπλέον μέρες στα μαθηματικά. :confused: Και δεν πιστεύω ότι ένας μαθητής ο οποίος δεν έχει διαβάσει σοβαρά μέχρι τώρα θα τον σώσουν 15 μέρες έξτρα. Δεν ξέρω. Εκτός αν είναι ΚΑΙ εκεί κωλόφαρδος.


Σε καμία περίπτωση δεν πρόκειται να <<σωθεί>> με 10-15 μέρες παραπάνω...Άσε που θα είναι και πολύ πιο δύσκολα τα θέματα.Εγώ δε βλέπω καν το λόγο να το συζητάτε.Καιρός να σταματήσει αυτή η νοοτροπία(της ατιμίας).Όποιος δε διάβασε μέσα στη χρονιά θα υποστεί τις συνέπειες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
εγώ ήρθα εδώ να κάνω μια ερώτηση, εσύ το μόνο που θες να πεις είναι ότι δεν μπορώ να βγάλω το χαρτί
τέλοςπαντων τι κάθομαι και ρωτάω εδώ αν μου δίνουν τέτοιες απαντήσεις ;)

εχω παει επαναληπτικες οχι αοδε σε αλλο μαθημα,ηταν πιο τσιμπημενα τα θεματα να ξερεις....καλυτερα να το δωσεις κανονικα

Το εχει κανει ενας καλος μου φιλος προπερσι και η διαδικασια ειναι πανευκολη.
Πηγαινεις σε ενα δημοσιο νοσοκομειο και παιρνεις χαρτι με υπογραφη απο τον επικεφαλη του νοσοκομειου.
Και επειδη τα δημοσια ειναι οτι να ναι το χαρτι θα στο δωσουν για πλακα.
Κι ο φιλος μου στο αοδε το κανε και μας ειπε οτι το εξεταστικο κεντρο ηταν γεματο.
Οποτε υπαρχουν πολλα "λαμογια" :P

περνας και απο μια επιτροπη... αν πουν το οκ ,σου δινουν το χαρτι για να πας επαναληπτικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
..... αοδέ δεν έχω ακουμπίσει ακόμα.......το επαναληπτικό μάθημα θέλω να έιναι το αοδε........... Στην περίπτωση που μπορώ να το κάνω, αφήστε τα δεν είναι δίκαιο και δεν είναι απλή διαδικασία .....στην περίπτωση που μπορώ, να το κάνω?..................τέλοςπαντων τι κάθομαι και ρωτάω εδώ αν μου δίνουν τέτοιες απαντήσεις
Από τον τρόπο που ρωτάς, προκύπτει ότι έχεις τα κατάλληλα "κονέ" και είναι από τώρα σίγουρο ότι θα την πάρεις τη βεβαίωση του νοσοκομείου. Ασφαλώς, αφού μπορείς να το κάνεις, τα ωφέλη είναι αυτά που έγραψες και επιπλέον θα έχεις την ικανοποίηση ότι φέρθηκες έξυπνα στην κατάλληλη στιγμή, οπότε θα είναι λάθος να μην εκμεταλλευτείς την ευκαιρία. Επειδή λόγω του ότι είσαι νέος, το πιο πιθανό είναι ότι τις διασυνδέσεις τις έχουν οι γονείς σου, μπράβο τους που σε έμαθαν να στέκεσαι σωστά στη ζούγκλα της κοινωνίας όπου ισχύει το "ο θάνατός σου η ζωή μου". Μην ακούς αυτούς που σου γράφουν ότι δεν είναι σωστό, το λένε από τη ζήλεια τους, γιατί δεν έχουν και αυτοί τις κατάλληλες γνωριμίες να κάνουν το ίδιο. Συνέχισε παληκάρι μου, είσαι από αυτούς που θα χτίσουν σωστά το μέλλον. Έχεις πρακτικό τρόπο σκέψης και τα ανάλογα προσόντα, ώστε κάποια μέρα να φτάσεις ψηλά και να γίνεις βουλευτής, δήμαρχος Θεσσαλονίκης ή υπουργός άμυνας.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NimertiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NimertiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Μπράβο μας,δεν θα φύγει από το μυαλό του Έλληνα ποτέ η λογική των πελατειακών σχέσεων και της ρεμούλας.

Όπως και οι προλαλήσαντες εύχομαι να σε πιάσουν,οι άλλοι δεν είναι κορόιδα που θα δώσουν κανονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CityBong

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Βασικά το συζήτησα με τους γονείς μου, και ενώ ναι μπορούν να μου βγάλουν το χαρτί, δεν το θεωρούν δίκιο και οκ ενμέρη συμφώνησα μαζί τους.
(πρέπει να μου το πουν οι γονείς μου για να καταλάβω πόσο άδικο είναι ... )

άρα οκ θα κάνω ότι μπορώ, και θα δώσω όπως δίνουν όλοι οι μαθητές ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,426 μηνύματα.
Πειράζει που δε σε πιστεύω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CityBong

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Πειράζει που δε σε πιστεύω?

Τι νομίζεις ότι θα φοβόμουν ένα απλό απειλιτικό μύνημα και θα πήγαιναπίσω? :clapup:

Όχι, είναι αλήθεια ότι οι γονείς μου δεν συμφωνούν, και εντάξει αν έχω 10 άτομα να μου απαντάνε και οι 10 ότι είναι πολύ άδικο αυτό και ότι δεν θα προοδεύσω έτσι ναι λογικό είναι να αλλάζει και η δικιά μου γνώμη στο θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CityBong

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ήδη πρώτη φορά στον χρόνο που διαβάζω , ξύπνισα τόσο νωρίς για να διαβάσω..
σήμερα θα πάω σε μια συναυλία, μετά σε ένα παρτάκι, όταν γυρίσω κλείνω facebook βγάζω sim από κάρτα
να μην έχω επαφή με τον κόσμο, και ότι μπορέσω μπόρεσα.
Ίσως είναι αργά που πήρα την απόφαση να διαβάσω σοβαρά αλλά αρκεί μια προσπάθεια.

(Και ναι το χρειάζομαι να κλείσω το κινητό μου τελείως, δεν θέλω να με απασχολεί τίποτα άλλο, τι κάνει ο καθένας , τι επιτυχία έχει ο καθένας μπλαμπλαμπλα )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top