Επαναληπτικές πανελλήνιες εξετάσεις

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ξέρουμε πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα των επαναληπτικών;:redface:
Βγήκαν: https://www.minedu.gov.gr/
Αναζήτηση Βαθμολογιών Επαναληπτικών Πανελληνίων Εξετάσεων Γενικών Ημερησίων και Εσπερινών Λυκείων 2010
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πείτε μου κάποιος μία αντικειμενική γνώμη!Τι είναι προτιμότερο να κάνει κάποιος,να πάει κανονικά αύριο χωρίς να ξέρει καθόλου τρίτο κεφάλαιο και με μέτρια τη ρύπανση,ή να τα βγάλει τέλεια και να πάει στις επαναληπτικές???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Πείτε μου κάποιος μία αντικειμενική γνώμη!Τι είναι προτιμότερο να κάνει κάποιος,να πάει κανονικά αύριο χωρίς να ξέρει καθόλου τρίτο κεφάλαιο και με μέτρια τη ρύπανση,ή να τα βγάλει τέλεια και να πάει στις επαναληπτικές???
Αν το αντέχεις το μαρτύριο πήγαινε επαναληπτικές
Ρισκάρεις καμιά 10-15 μόρια χωρίς αύτα
Βέβαια αν είσαι οκ και με το 14-15 στη Βιολογία τότε πήγαινε αύριο
Αλλά αν δεν είσαι οκ, θες παραπάνω κι αντέχεις την παράταση τότε επαναληπτικές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αν το αντέχεις το μαρτύριο πήγαινε επαναληπτικές
Ρισκάρεις καμιά 10-15 μόρια χωρίς αύτα
Βέβαια αν είσαι οκ και με το 14-15 στη Βιολογία τότε πήγαινε αύριο
Αλλά αν δεν είσαι οκ, θες παραπάνω κι αντέχεις την παράταση τότε επαναληπτικές
Ευχαριστώ ρε Δημήτρη,μες στο μυαλό μου είσαι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Πείτε μου κάποιος μία αντικειμενική γνώμη!Τι είναι προτιμότερο να κάνει κάποιος,να πάει κανονικά αύριο χωρίς να ξέρει καθόλου τρίτο κεφάλαιο και με μέτρια τη ρύπανση,ή να τα βγάλει τέλεια και να πάει στις επαναληπτικές???

Μην ξεχνας οτι δεν θελουν χαρτια απο ιδιωτικο νοσοκομειο η γιατρο,αλλα απο δημοσιο...τα πραγματα οκ αμα εχεις μεσο
Αλλιως...σπασε κανα ποδι,χερι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Πείτε μου κάποιος μία αντικειμενική γνώμη!Τι είναι προτιμότερο να κάνει κάποιος,να πάει κανονικά αύριο χωρίς να ξέρει καθόλου τρίτο κεφάλαιο και με μέτρια τη ρύπανση,ή να τα βγάλει τέλεια και να πάει στις επαναληπτικές???
Μπράβο, εύγε, συγχαρητήρια. Είσαι πραγματική εκπρόσωπος της ελληνικής κοινωνίας του σήμερα και το όραμα για το μέλλον. Αυτά που γράφεις (αν το ερώτημά σου δεν είναι απλά ρητορικό), αποτελούν απάτη, κομπίνα, εκμετάλλευση ενός νόμου για αυτούς που πραγματικά θα αρωστήσουν, πλαστή βεβαίωση γιατρού, παράνομη χρήση γνωριμιών, αδικία σε βάρος των υποψηφίων που δεν έχουν τις διασυνδέσεις σου. Και δεν κρατάς μυστικά τα σχέδιά σου, αλλά τα διαλαλείς και το χειρότερο ότι κάποιοι που σου απάντησαν τα θεωρούν φυσιολογικά. Αυτή είναι η Ελλάδα...
Καθόλου φιλικά (αν το ερώτημά σου δεν είναι απλά ρητορικό) - Δίας.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
το ερώτημα δεν ήταν ειρωνικό φυσικά

είναι παρανομία αλλα και συ ok δεν σκότωσε κιόλας
λες και το σύστημα των πανελληνιων είναι δίκαιο και πρέπει να το σεβόμαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Μπράβο, εύγε, συγχαρητήρια. Είσαι πραγματική εκπρόσωπος της ελληνικής κοινωνίας του σήμερα και το όραμα για το μέλλον. Αυτά που γράφεις (αν το ερώτημά σου δεν είναι απλά ρητορικό), αποτελούν απάτη, κομπίνα, εκμετάλλευση ενός νόμου για αυτούς που πραγματικά θα αρωστήσουν, πλαστή βεβαίωση γιατρού, παράνομη χρήση γνωριμιών, αδικία σε βάρος των υποψηφίων που δεν έχουν τις διασυνδέσεις σου. Και δεν κρατάς μυστικά τα σχέδιά σου, αλλά τα διαλαλείς και το χειρότερο ότι κάποιοι που σου απάντησαν τα θεωρούν φυσιολογικά. Αυτή είναι η Ελλάδα...
Καθόλου φιλικά (αν το ερώτημά σου δεν είναι απλά ρητορικό) - Δίας.

Προφανώς και δεν πρόκειται να συμβεί...Δεν έχω τις διασυνδέσεις που περιγράφεις,κι αν τις είχα δε θα άλλαζε κάτι..Δε θα κάνω αυτά που κοροϊδεύω...Βασικά δεν είχα ιδέα τι χρειάζεται για να δώσεις επαναληπτικές...Απλά αυτή τη στιγμή βρίσκομαι σε πανικό.
Φιλικά,γιατί συμμερίζομαι τις απόψεις σου στο θέμα - Νατάσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
το ερώτημα δεν ήταν ειρωνικό φυσικά

είναι παρανομία αλλα και συ ok δεν σκότωσε κιόλας
λες και το σύστημα των πανελληνιων είναι δίκαιο και πρέπει να το σεβόμαστε...

Δεν είναι να σεβαστεί το σύστημα, είναι να σεβαστεί τον συμμαθητή της που σκίζεται στο διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχει δικαιο ο διας παιδια! Επειδη δλδ ειχει τα χιλια δυο στραβα το συστιμα πρεπει και εμεις να δημιουργισουμε και αλλα;
Μπορει να ειναι πιο δυσκολα τα θεματα, αλλα θα εχει εναν ολοκληρο μηνα για να διαβασει μονο ενα μαθημα, και αν μιλαμε συγκεκριμενα για την βιολογια γενικης ειναι πανευκολο αυτο το πραγμα.
Ενας απο τους λογους που το ολο συστιμα με τις πανελλινιες ειναι σαπιο ειναι επειδη ολοι το χειριζονται με λαθος τροπο και χωρις κανεναν σεβασμο σε οτιδηποτε.
Δεν με πειραζει το παρανομο τις υποθεσης, με νοιαζει η αδικια που μπορει να ειναι αυτη που θα μου στερισει αυτο για το οποιο κοπιασα εγω, με νοιαζει η πληρη αδιαφορια για οτιδηποτε εκτος απο την παρτυ μας και οτι αντι να προσπαθουμε ολοι μαζι, κυριος οι νεοι, να ισιωσουμε τα στραβα κοιταμε να βρουμε μερος να κοψουμε δρομο και να παμε απο τα ευκολα.

νατασα μην το παρεις προσωπικα, παει κυριος προς αυτους που τα κανουν πραξη και οσους τα υποστιριζουν και τα δεχονται ως φυσιολογικα και αυτονοητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Δεν αποτελει καμια νομοθετικη παραβιαση.
Ολα τα παραπανω αποτελουν στυγνες ηθικολογιες και αερολογιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν αποτελει καμια νομοθετικη παραβιαση.
Ολα τα παραπανω αποτελουν στυγνες ηθικολογιες και αερολογιες.
Δεν νομιζω πως ειναι νομιμο να ειναι καποιος υγιεις και να "δημιουργει" εγγραφα που να αποδεικνιουν το αντιθετο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Δεν νομιζω πως ειναι νομιμο να ειναι καποιος υγιεις και να "δημιουργει" εγγραφα που να αποδεικνιουν το αντιθετο
Dude what the fuck?Στην Ελλαδα ζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Dude what the fuck?Στην Ελλαδα ζεις.

Τοτε ρε φιλε να μην μιλαμε για αλλαγες και για βελτιωση, να δημιουργισουμε μαλιστα συνθικες πιο ευνοηκες για να κοιταει ο καθενας τον κολο του και να βολευετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Δεν νομιζω πως ειναι νομιμο να ειναι καποιος υγιεις και να "δημιουργει" εγγραφα που να αποδεικνιουν το αντιθετο
νομιμο δεν ειναι απαραιτητα και σωστο , τεσπα θα συμφωνησω στο οτι δε χρειαζεται να σεβαστει κανεις κανενα συστημα αλλα τους συμμαθητες του παρ ολα αυτα ισχυει οτι στις επαναλληπτικες εχει πολυ πιο δυσκολα θεματα οποτε ισοσκελιζεται το πραγμα . οπως και να εχει οι μαλακισμενες αυτες εξετασεις ειναι και πολυ θεμα τυχης και σιγουρα δεν ειναι δικαιες οποτε ας μην σκοτωνομαστε αδικα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos112

Νεοφερμένος

Ο Manos112 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Η απάτη δεν βρίσκεται "εδώ", στους γαμημ@@ βουλευτές βρίσκεται που τρώνε στην κυριολεξία την Ελλάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Λόγω εκλογών τροποποιήθηκε το πρόγραμμα των επαναληπτικών εξετάσεων
https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=13032
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CityBong

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Για να συνωψίσουμε λίγο τα πράγματα.. Έχω μείνω πίσω στα μαθήματα μου, δεν κάνω φροντιστήριο/σχολείο, αοδέ δεν έχω ακουμπίσει ακόμα.

Άραγε τι σκέφτομαι:
Εδώ είναι το πρόγραμμα πανελληνίων:https://www.real.gr//Files/Articles/Document/213641.pdf
και εδώ των επαναληπτικών: https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...rogramma-epanalhptikwn-exetasewn-lykeiwn.html



Έχω ακούσει πολλά ότι οι επαναληπτικές είναι δύσκολες, και για αυτόν τον λόγο το επαναληπτικό μάθημα θέλω να έιναι το αοδε.

Φανταστείτε τώρα αντί για παρασκευή 24-5-2013 να μην είχα αοδέ:
1. θα μου δημιουργόταν ένα κενό 4 ημερών για μαθηματικά κατέθυνσης αντί για 2
2. ένα κενό 14 ημερών για το αοδέ αντί για 2..
3. Έχουμε 2.5 μήνες μέχρι τις παννελήνιες, το να ξέρω ότι θα έχω extra 14 για το aode, ναι μεν θα διαβάσω αοδέ, αλλά θα μπορώ να δώσω έμφαση στα άλλα μαθήματα που θέλω.

Θέλω γνώμες, το χει κάνει κανείς απο δω? :worry:

Σημείωση συντονιστή : Τα μηνύματα 58-80 προήλθαν από νήμα με παρόμοιο θέμα με το παρόν .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,426 μηνύματα.
Ναι ότι πεις... Τοσο ευκολο είναι να πας επαναληπτικές? Πιστεύεις θα πάρει τηλέφωνο η μαμά σου στο σχολείο και θα πει "το παιδι μου έχει πυρετό και δε θα έρθει." ??
Για να πας επαναληπτικές πρέπει να υπάρχει σοβαρός λόγος (ο πυρετος δε θεωρείται σοβαρός λόγος), πας σε δημόσιο νοσοκομείο (όχι όποιο θες εσύ, αλλά όποιο σου πει το υπουργειο), περνάς απο ειδική επιτροπή γιατρών και μετά πας για επαναληπτικές.
Αν οι γιατροι πουν οτι δεν έχεις τιποτα, απλά παιρνεις 0.
Κ εμενα φετος με πονουσε η κοιλια, αλλά δε θεωρείται σοβαρός λόγος.
Γ αυτό άσε τα χαζά, και διαβασε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CityBong

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ναι ότι πεις... Τοσο ευκολο είναι να πας επαναληπτικές? Πιστεύεις θα πάρει τηλέφωνο η μαμά σου στο σχολείο και θα πει "το παιδι μου έχει πυρετό και δε θα έρθει." ??
Για να πας επαναληπτικές πρέπει να υπάρχει σοβαρός λόγος (ο πυρετος δε θεωρείται σοβαρός λόγος), πας σε δημόσιο νοσοκομείο (όχι όποιο θες εσύ, αλλά όποιο σου πει το υπουργειο), περνάς απο ειδική επιτροπή γιατρών και μετά πας για επαναληπτικές.
Αν οι γιατροι πουν οτι δεν έχεις τιποτα, απλά παιρνεις 0.
Κ εμενα φετος με πονουσε η κοιλια, αλλά δε θεωρείται σοβαρός λόγος.
Γ αυτό άσε τα χαζά, και διαβασε!!!!

Στην περίπτωση που μπορώ να το κάνω, αφήστε τα δεν είναι δίκαιο και δεν είναι απλή διαδικασία..
στην περίπτωση που μπορώ, να το κάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top