Επαλ υγείας πρόνοιας

Enso

Νεοφερμένος

Η Enso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Έχουμε καμια εκτίμηση για νοσηλευτικες και μαιευτικες απο επαλ για φετος;
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 418 μηνύματα.

Enso

Νεοφερμένος

Η Enso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Δυστυχώς ετσι πιστευω
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 418 μηνύματα.

Enso

Νεοφερμένος

Η Enso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Δεν νομίζω. Θεωρώ ότι όλες οι ιατρικές οδοντιατρικές θα πάνε πάνω από 19.000 μόρια και όλες οι άλλες σχολές θα ανέβουν 1000-1500 μόρια
Αν σκεφτούμε πως οι θεσεις ειναι περιπου 800 και αυτοι που έχουνγραψει παμω απο 15.000 1070 περίπου.
 

ada1974

Νεοφερμένος

Η ada1974 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Αν σκεφτούμε πως οι θεσεις ειναι περιπου 800 και αυτοι που έχουνγραψει παμω απο 15.000 1070 περίπου.
ναι αλλά μην ξεχνάς ότι δεν σημαίνει ότι αυτά τα παιδιά τελείωσαν όλες τις σχολές εγώ για παράδειγμα δεν δήλωσα καθόλου νοσηλευτική μαιευτική φυσικοθεραπεία. Ένα παιδί που θέλει μόνο παιδαγωγικά δεν θα δηλώσει τις άλλες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ναι αλλά μην ξεχνάς ότι δεν σημαίνει ότι αυτά τα παιδιά τελείωσαν όλες τις σχολές εγώ για παράδειγμα δεν δήλωσα καθόλου νοσηλευτική μαιευτική φυσικοθεραπεία. Ένα παιδί που θέλει μόνο παιδαγωγικά δεν θα δηλώσει τις άλλες και βάλε και τα παιδιά που θέλουν στρατιωτικές σχολές αστυνομίες κλπ
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top