Επαγγελματίας Οπλίτης

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
δεν το έπιασα...


επειδή είσαι β λυκείου για αυτό δεν το έπιασες.

λελε=απολύομαι.(απολελέ και τρελελέ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
λοιπον η ξαδερφη μου ειναι Επ.Οπ...ενταξει στην αρχη ηταν λιγο δυσκολα γι αυτην...ισωσ και το περιβαλλον δεν ειναι και το καλυτερο...οι περισσοτεροι ειναι κουνημένοι(στο μυαλο) αλλα ολα οκ στην συνεχεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg182

Νεοφερμένος

Ο greg182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
λοιπον η ξαδερφη μου ειναι Επ.Οπ...ενταξει στην αρχη ηταν λιγο δυσκολα γι αυτην...ισωσ και το περιβαλλον δεν ειναι και το καλυτερο...οι περισσοτεροι ειναι κουνημένοι(στο μυαλο) αλλα ολα οκ στην συνεχεια...

τι οκ ρε φιλε? ξερεις τι ειναι να ξυπνας μες το βραδυ να φορας το κρανος να περνεις και το οπλο και να καθεσαι χωρις κανενα λογο να σε τρωει το κρυο και να ερχετε η εφοδος να σου τα πρηζει..Τωρα η αντιμετοπιση προς τις γυναικες...οι μισοι ειναι μουνοδουλοι και τρεχουν απο πισω τους και οι αλλοι τις βριζουν γιατι εχουν ποιασει τις πιο χαλαρα ποστα...Μακρυα απο το στρατο..και μια χαρα να μπεις σε αυτο το μπουρδελο βγεις με καμμενο εγκεφαλο.. Μια ζωη και σημερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
τι οκ ρε φιλε? ξερεις τι ειναι να ξυπνας μες το βραδυ να φορας το κρανος να περνεις και το οπλο και να καθεσαι χωρις κανενα λογο να σε τρωει το κρυο και να ερχετε η εφοδος να σου τα πρηζει..Τωρα η αντιμετοπιση προς τις γυναικες...οι μισοι ειναι μουνοδουλοι και τρεχουν απο πισω τους και οι αλλοι τις βριζουν γιατι εχουν ποιασει τις πιο χαλαρα ποστα...Μακρυα απο το στρατο..και μια χαρα να μπεις σε αυτο το μπουρδελο βγεις με καμμενο εγκεφαλο.. Μια ζωη και σημερα...
υπερβολες


απλα ρε φιλαρακι ο καθενας μπορει να πιασει ΣΜΥ...αν εχεις τρελα με στρατο....τραβα εκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
τι οκ ρε φιλε? ξερεις τι ειναι να ξυπνας μες το βραδυ να φορας το κρανος να περνεις και το οπλο και να καθεσαι χωρις κανενα λογο να σε τρωει το κρυο και να ερχετε η εφοδος να σου τα πρηζει..Τωρα η αντιμετοπιση προς τις γυναικες...οι μισοι ειναι μουνοδουλοι και τρεχουν απο πισω τους και οι αλλοι τις βριζουν γιατι εχουν ποιασει τις πιο χαλαρα ποστα...Μακρυα απο το στρατο..και μια χαρα να μπεις σε αυτο το μπουρδελο βγεις με καμμενο εγκεφαλο.. Μια ζωη και σημερα...

Παιδιά μην τρελένεστε.Οι επόπ κάνουν βραδυνές υπηρεσίες κυρίως στην παραμεθόριο.Και αυτές λίγες.

Στις κοντνινές περιοχές κάνουν ακόμα πιο λίγες.Αντίστοιχα όπως κάνουν οι ΑΥΔΜ και ΒΑΥΔΜ.

Χωρίς μαμακίες, Στρατιωτικός είναι η πιο εύκολη-τεμπελικη δουλειά και χωρίς άγχος.
Κανείς δεν περιμένει να του πας τιμολόγια/τζιρο, δεν κινδυνεύεις να απολυθείς, ουσιαστικά δεν έχεις έλεγχο.Πληρώνεσαι καλά.Έχεις πολύ καλή ασφάλεια για σένα και την οικογένεια σου.Καμιά σχέση με το αχαρακτήριστο Ε.Σ.Υ .Απευθύνεσαι στους καημένους τους φαντάρους..

Απλά ζορίζεσαι στην αρχή στη σχολή που είσαι εσώκλειστος.
Όπως και στην αρχή με τις μεταθέσεις.

Τώρα για ΕπΟΠ οκ εγώ προσωπικά δε θα γούσταρα με τίποτα όπως δε θα γούσταρα και για ειδικός φρουρός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
τι οκ ρε φιλε? ξερεις τι ειναι να ξυπνας μες το βραδυ να φορας το κρανος να περνεις και το οπλο και να καθεσαι χωρις κανενα λογο να σε τρωει το κρυο και να ερχετε η εφοδος να σου τα πρηζει..Τωρα η αντιμετοπιση προς τις γυναικες...οι μισοι ειναι μουνοδουλοι και τρεχουν απο πισω τους και οι αλλοι τις βριζουν γιατι εχουν ποιασει τις πιο χαλαρα ποστα...Μακρυα απο το στρατο..και μια χαρα να μπεις σε αυτο το μπουρδελο βγεις με καμμενο εγκεφαλο.. Μια ζωη και σημερα...



Βασικά ενα πραγμα δεν μπορώ να καταλαβω...Γιατι ολοι με αποκαλειτε ΦΙΛΕ απο τη στιγμή που ειμαι κοπέλα(το επισημαινω γιατι συνεβει και σε αλλα τοπικ)!Επειτα καθε ταγμα ειναι τελειως διαφορετικο απο ενα αλλο... Η ξαδερφη μου κατεταγη στο περιφημο "Μαυρο Ταγμα" της Ορεστιαδασ αλλα λογω της ιδιοσυγκρασιας και του χαρακτηρα της τα καταφερε πολύ καλα (να επιζησει εννοω)! Δεν αντιμετωπιζει πλεον σοβαρα προβληματα, παιρνει κανονικα το μισθό της και κανει πραγματα που την ευχαριστούν..Σιγουρα υπαρχουν πολλοι βλακες σε καθε επαγγελματικο κλαδο οπως και εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
Βασικά ενα πραγμα δεν μπορώ να καταλαβω...Γιατι ολοι με αποκαλειτε ΦΙΛΕ απο τη στιγμή που ειμαι κοπέλα(το επισημαινω γιατι συνεβει και σε αλλα τοπικ)!Επειτα καθε ταγμα ειναι τελειως διαφορετικο απο ενα αλλο... Η ξαδερφη μου κατεταγη στο περιφημο "Μαυρο Ταγμα" της Ορεστιαδασ αλλα λογω της ιδιοσυγκρασιας και του χαρακτηρα της τα καταφερε πολύ καλα (να επιζησει εννοω)! Δεν αντιμετωπιζει πλεον σοβαρα προβληματα, παιρνει κανονικα το μισθό της και κανει πραγματα που την ευχαριστούν..Σιγουρα υπαρχουν πολλοι βλακες σε καθε επαγγελματικο κλαδο οπως και εκει...
το φιλε ειναι δειγμα οικιοτητας...εμπιστοσυνης και αμοιβαιας αναγνωρισης:lol:
(τι λεω απογευματιατικα) anyway δεν το λεμε για να σε θιξουμε ή να σε προσβαλλουμε...ε αν το καναμε sorry κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Aχ ρε Λιάκο...οι περισσότεροι το ίδιο μου λένε...το ξέρεις πως αν φύγεις από μια στρατιωτική σχολή στην αρχή θα πρέπει να ξαναδώσεις πανελλήνιες?ουφ!α ρε Ελλάδα!

:hmm: Είσαι σίγουρος γι αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
το φιλε ειναι δειγμα οικιοτητας...εμπιστοσυνης και αμοιβαιας αναγνωρισης:lol:
(τι λεω απογευματιατικα) anyway δεν το λεμε για να σε θιξουμε ή να σε προσβαλλουμε...ε αν το καναμε sorry κιολας



Ασφαλως και δεν θιχτηκα!! Απλά με το φιλΕ ειχα την εντυπωση οτι δεν ειχε αντιληφθει το φύλο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top