Γενικό -  Επίδοση τετραμήνου

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Το ότι δεν ξέρεις, δε σημαίνει ότι δεν υπάρχουν.
Άσε που τώρα εσύ το πας αλλού το πράμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τέλος πάντων. Μην πορώνεστε. Είναι υπερβολή, ανεξαρτήτως προσδοκιών, να θεωρεί κάποιος το 18 αποτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
19.1....! :D βασικα ειναι πλασματικοι οι βαθμοι κατα καποιο τροπο....κ εσεις βλεπω βγαλατε πολυ μεγαλουσ βαθμους! μπραβο! :bravo:αλλα ειναι υποκειμενικο θεμα...καθε καθηγητης βαθμολογει διαφορετικα...και κατα τη γνωμη μου σε καποια μαθηματα πηρα παραπανω απ οσο αξιζα...αλλα ειναι σαν ενα ερεθισμα για να προσπαθησω περισσοτερο....αν και αυτο με αγχωνει καπως....:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
καλα οι βαθμοι του γυμνασιου γιατι ειναι πλασματικοι? στο γυμνασιο εχουμε τριμηνα και οχι τετραμηνα και ετσι μας βαζουν δυσκολοτερα καλους βαθμους.Στο γυμνασιο μαθητες που να χουν αρχισει με 19.5 η 19.7 απο το πρωτο τριμηνο λιγοι υπαρχουν ενω απο το λυκειο οσο βλεπω τουλαχιστον απο το φορουμ οι πιο πολυ βγαζουν κατι 19.5 η 19.8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasa92

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Στο γυμνάσιο οι καθηγητές δεν βάζουν βαθμούς για να μην πάρουν τα μυαλά των μαθητών αέρα. Ένώ στο λύκειο οι καλοί μαθητές είναι οι περισσότεροι σταθεροί και δεν πέφτουν εύκολα. Γι αυτό και οι καθηγητές δεν φοβούνται να βάλουν βαθμούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Να το πω πολυ απλά, δεν θέλει ανάλυση. Οι καθηγητές του Γυμνασίου δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Δεν είναι δυνατόν εμένα που δε διάβαζα και σε κάποια μαθήματα ήμουν τελείως άχρηστος να με ανεβάζουν στα πρόθυρα αριστείου και άλλα παιδιά που προσπαθούσαν και ήξεραν περισσότερα να τα ρίχνουν κάτω από το 17...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ε μπορει οι συγκεκριμενοι καθηγητες να ηταν ετσι, αυτο δε σημαινει οτι σε ολα τα σχολεια κανουν το ιδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
δεν ειναι ετσι οι πολυ του γυμνασιου βαζουν σε σχεση με του ληκειου σιγουρα υψηλοτερους βαθμους για παραδειγμα ο μεγαλυτερος αδερφος μου εβγαλε γ γυμνασιου 18.0 και λυκειο 19.2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Αυτό ισχύει σε πολλές-πολλές περιπτώσεις και νομίζω είναι γνωστό...
Υπάρχουν οι σοβαροι, πάντα για μένα, που βάζουν λίγο παρακάτω από την πραγματική αξία, έτσι να τρέχουμε λιγάκι, αλλά υπάρχουν κι αυτοί που το μάθημα είναι ένας μικρός συντελεστής της τελικής βαθμολογίας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
γιατι χωριζετε τους καθηγητες σε γυμνασιου κ λυκειου; κ οτι οι μεν βαθμολογουν ετσι και οι αλλοι αλλιως ;! μην τα μπλεκετε ρε παιδια...καθε καθηγητης οπως ειπα και πριν ειτε διδασκει στο γυμνασιο ειτε στο λυκειο βαθμολογει με δικα του κριτηρια! και καποιες φορες ειναι λογικο να κανει λαθη...:eyesup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ωρίωνας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ωρίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Επίσης να μην ξεχνάμε πως οι καθηγητές στο Γυμνάσιο έχουν μεγαλύτερο μέσο όρο ηλικίας και αυτό επηρεάζει πάρα πολύ το πως βαθμολογούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ωρίωνα αυτό που λες το έχω παρατηρήσει σε δικές μου περιπτώσεις, αλλα δεν γνωρίζω αν ισχύει κάτι τέτοιο γενικά, αν επαληθεύεται απο κάποια στατιστική ας πούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgoskar

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
1)ΑΛΓΕΒΡΑ 19.2)ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ 17.3)ΦΥΣΙΚΗ 20.4)ΧΗΜΕΙΑ 20.5)ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ 20.6)ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ 20,7)ΙΣΤΟΡΙΑ 20.8)ΑΡΧΑΙΑ 18.9)ΕΘΕΣΗ 18.10)ΚΕΙΜΕΝΑ 18.11)ΑΓΓΛΙΚΑ 19.12)ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 20.13)*****ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ 20.14)*****ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ 20!

:)19.ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ.ΠΕΡΥΣΙ ΕΙΧΑ ΒΓΕΙΣ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ 19.6!ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΧΑΡΟΠΟΙΕΙ.(ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ,ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimika

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
:jumpy::jumpy::jumpy::no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
1)ΑΛΓΕΒΡΑ 19.2)ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ 17.3)ΦΥΣΙΚΗ 20.4)ΧΗΜΕΙΑ 20.5)ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ 20.6)ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ 20,7)ΙΣΤΟΡΙΑ 20.8)ΑΡΧΑΙΑ 18.9)ΕΘΕΣΗ 18.10)ΚΕΙΜΕΝΑ 18.11)ΑΓΓΛΙΚΑ 19.12)ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 20.13)*****ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ 20.14)*****ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ 20!

:)19.ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ.ΠΕΡΥΣΙ ΕΙΧΑ ΒΓΕΙΣ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ 19.6!ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΧΑΡΟΠΟΙΕΙ.(ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ,ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ!!)


Τι Αναπτυξη Εφαρμογών??? Για Α' λυκείου γενικής δε μιλάμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ωρίωνας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ωρίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Ωρίωνα αυτό που λες το έχω παρατηρήσει σε δικές μου περιπτώσεις, αλλα δεν γνωρίζω αν ισχύει κάτι τέτοιο γενικά, αν επαληθεύεται απο κάποια στατιστική ας πούμε.

Εγώ το ξέρω και από προσωπική εμπειρία και από καθηγητές που μου το έχουν πει. Γενικά οι καθηγητές όταν έχουν φτάσει γύρω στα 45 κουράζονται όλο και ποιο πολύ στα Λύκεια που είναι και ποιο τρελή η κατάσταση και αρχίζουν να μετακινούνται προς τα γυμνάσια όπου τα παιδιά είναι ποιο "ψαρωμένα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cyclops

Νεοφερμένος

Ο cyclops αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εγώ εβγαλα 17 αλλα θα διαφωνισω με ορισμενα μελη σε προηγουμενα reply's οιθ βαθμοι αυτοι για μενα δεν εχουνε καμια απολιτως σημασια γτ αν το παμε που επεσα αγρια ειναι τα φιλογικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimika

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εγώ εβγαλα 17 αλλα θα διαφωνισω με ορισμενα μελη σε προηγουμενα reply's οιθ βαθμοι αυτοι για μενα δεν εχουνε καμια απολιτως σημασια γτ αν το παμε που επεσα αγρια ειναι τα φιλογικα

Και εμένα τα φιλολογικά με έριξαν .... ΄Τα παιδιά που είναι θετικη ή τεχνολογική κατευθυνση συνήθως δεν τα πάνε καλα σε αυτά τα μαθήματα και έτσι πέφτει το μ.ο.!!:(:(:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Άποψή μου είναι ότι οι βαθμοί είναι μια κατά προσέγγιση εικόνα του μαθητή. Ισχύουν βέβαια και το πως βαθμολογούν οι καθηγητές και αν χαρίζουν. Πιστέυω όμως ότι αν κάποιος παίρνει 20 στο σχολείο δεν σημαίνει ότι θα πάρει και 20 στις πανελλήνιες. Αυτές είναι διαφορετικές. Αλλά αν κάποιος παίρνει χαμηλούς βαθμούς στο σχολείο τότε είναι χαμένος από χέρι! Σχόλια:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgoskar

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Επιλογής είναι η Ανάπτυξη εφαρμογών.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top