Επίδοση τετραμήνου

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
αυτός ο περίεργος μας είπε ότι μας έβαλε 2 μονάδες παραπάνω από όσο αξίζουμε, δηλαδή πιστεύει ότι αξίζω για 14, ενώ του έγραψα 18,2... Και δεν είμαι ο μόνος στον οποίο κατέβασε βαθμό σε σχέση με αυτό που έγραψε...:crazy:
Πας να βγάλεις άκρη με φιλόλογο κι εσύ!! :D:P





Εγώ όλα 20 τα 'χα, όπως κι άλλα 5000 άτομα στην Ελλάδα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Δε θέλω να υποβιβάσω τη διάκρισή της, αλλά η βαθμολόγηση στην έκθεση είναι υποκειμενική



Στέλιος
Να σου πω κάτι, δε γίνεται η βαθμολόγηση της στην έκθεση να είναι υποκειμενική, όταν εξίσου άριστα τα πάει και στα άλλα μαθήματα! Απλώς και να μη θέλεις να το παραδεχτείς είναι μυαλό... :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πρώτον, απαγορεύονται τα κεφαλαία...Δεύτερον, φυσικά η βαθμολόγηση ιδεολογικών μαθημάτων είναι υποκειμενική...Εξαρτάται απο τον εκθεσιογράφο αν θα δώσει πάτημα για ιδεολογική βαθμολόγηση...Εγω προσωπικά στις Εκθέσεις μου πάντα φροντίζω να εκθέτω πανανθρώπινες αρετές και ποτέ να μην δίνω συγκεκριμένο ιδεολογικό πάτημα στο διορθωτή...Γι'αυτό ακριβως με βαθμολογούν καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Βασικα στο θεμα της βαθμολογησης παιζει πολυ μεγαλο ρολο στο ποσο ειναι συγκεντρομενος ο καθηγητης στο γραπτο. ΑΑσ μη μας φαινεται παραλογο γιατι μια γνωστη μας ηταν καθηγητρια και μας ελεγε οταν την ειχαν στειλει για διορθωση γραπτων ηταν μαζι με το φιλο της και μονο στα γραπτα δεν εδιναν σημασια...Και μας ελεγε με καμαρι τωρα την ωρα που διορθωνε πηγε αυτη και τον φιλησει και της απανται αυτος με καμαρι : -Αμαν ρε μωρο μου τωρα δε θυμαμαι αν εβαλα λιγοτερο απο οτι ειχα μετρησει...
Και γελαγε το βοδι {σορυ κιολας)...Δηλαδη ελεος τι θα φταιω εγω αν αυτος που με βαθμολογει εχει κ@@@ες...Κατι τετοια ατομα θελουν κρεμασμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Οι περισσότεροι έτσι είναι...Σιγά μην κάτσουν να βαθμολογήσουν οπως προβλέπει ο κανονισμός...Το πρέπει απ'το τι γίνεται δυστυχώς απέχει πολλές φορές. Ο άλλος μπορεί να έχει χωρίσει με την γυναίκα του πριν έρθει να σε διορθώσει. Προσωπικά προτιμώ να το πάθω απο διορθωτή γραπτού παρά απο γιατρό που με χειρουργεί...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Μια διόρθωση...Αλλαξε στον τίτλο το επίδωση σε επίδοση, γιατί το πρώτο σημαίνει άλλο πραγμα. Τρομάρα σου που χεις και 20 Εκθεση!:P

Του το χα πει και γω πριν κάτι χρόνια:P Πάντως το επίδωση δεν σημαίνει τίποτα. Δεν υπάρχει τέτοια λέξη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Του το χα πει και γω πριν κάτι χρόνια:P Πάντως το επίδωση δεν σημαίνει τίποτα. Δεν υπάρχει τέτοια λέξη:P


Επίδωση μηνυτήριας αναφοράς...

Όταν ο δικαστικός κλητήρας ερχεται σπιτι και σου επιδίδει μήνυση εναντίον σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demoglakos

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
σημερα πηραμε βαθμους και δειτε τι εγινε
μαθηματικα: 20 φυσικη:20 βιολογια:20 χημεια:20
(επιλογη)φυσικη(γενικης):20 ΚΑΙ ΕΚΘΕΣΗ:17
θα τρελαθω πραγματικα η γυναικα συγνωμη κι ολας αλλα ειναι τρελη ( αυτη που κανει εκθεση εννοειται). δουλευει τοσα χρονια στα δυο πιο μεγαλα φροντιστηρια της θεσσαλονικης και τωρα θυμηθικε πως πρεπει οι βαθμοι να ειναι αντικειμενικοι. Στο μεταξυ επειδη ειχε βάλει στην αρχη χαμηλοτερους και στειλαμε γονεις στο σχολειο και εγινε φασαρια μας ανεβασε ολους απο ενα εκτος απο μια κοπελα που την ανεβασε δυο.. καταλαβατε παιδια που φτασαμε για να το πουμε και με μαθηματικα 5 δακρυα = 1 βαθμος => 10 δακρυα = 2...:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Του το χα πει και γω πριν κάτι χρόνια:P Πάντως το επίδωση δεν σημαίνει τίποτα. Δεν υπάρχει τέτοια λέξη:P

Το αφηνω ετσι γιατι εχουν πλακα ολα τα post που κανετε να το αλλαξω :P
Ακυρο...αλλα εχει πλακα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Έκθεση: 14
Μαθ Γεν: 19
Μαθ Κατ: 20
Φυσ Κατ: 19
ΑΕΠΠ: 20
ΑΟΔΕ: 19
ΑΟΘ: 19
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanthia

Νεοφερμένος

Η xanthia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εκθεση:19
Μαθ Κατευθ:17
Φυσικη Κατευθ:18
ΑΟΔΕ:20
Προγραμματισμος:20
Μαθ Γενικης:20
ΑΟΘ:20

Να ζησουν τα ιδιωτικα σχολεια κ τα φουσκωματα της 3ης λυκειου αλλιως σιγα μην εβλεπα τετοιους βαθμους.....:lol:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατεύθυνσης:20
Φυσική Κατεύθυνσης:20
ΑΟΔΕ:20
ΑΕΠΠ:20
Μαθηματικά Γενικής:20
Έκθεση:19

Γενικό βαθμό έβγαλα 19,9:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosextra

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
20 σε όλα, ακόμα και σ' αυτά που δεν θα δώσω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostis

Νεοφερμένος

Ο kostis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλά και σε μας οι βαθμοί ήταν παραφουσκωμένοι, στα δημόσια όμως απ'ότι ακούω δεν συμβαίνει σε όλα , έτσι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Εγω σε δημοσιο παω...υπηρχαν πολλοι στην ταξη μου που ειχαν Μ.Ο.<13...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isnogood

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο isnogood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Και εγώ σε δημόσιο είμαι και κοινωνιολογία μου έβαλε 12 γιατί δεν κάθησα να διαβάσω 20 σελίδες για να της γράψω στο διαγώνισμα.Να πάει να...άδικει ζωή και εγώ άμα είχα λεφτά σε ιδιωτικό θα πήγαινα:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimika

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατεύθυνσης:19
Φυσική Κατεύθυνσης:19
Γεωμετρία:19
Αλγεβρα:20
Φυσική Γενικής:19
Έκθεση:16 Και εγω σε δημοσιο πηγαίνω , γενικά έβαλαν χαμηλούς βαθμούς...:(:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drughi

Νεοφερμένος

Ο Drughi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ΜΑΘ ΚΑΤ 20
ΜΑΘ ΓΕΝ 20
ΑΟΔΕ 20
ΑΟΘ 20
ΦΥΣ ΚΑΤ 18
ΑΕΠ 19
ΕΚΘΕΣΗ 19

Δημόσιο και αδικημένος ΑΕΠ και ΦΥΣΙΚΗ και φουσκωμα ΜΑΘ ΚΑΤ που παω με προοπτικη το 9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michkal

Νεοφερμένος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ολα 20 εκτος απο εκθεση που εχω 19
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HELEN

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Μαθ Κατ-Γεν: 20-20
Φυσικη: 20
ΑΕΠΠ:20
ΑΟΔΕ:20
Εκθεση:19
Ολα τα υπολοιπα (που δν με νοιαζουν κι ολας): 20

Αλλα να σας πω κατι, δν παιζει και κανα ρολο σημασια εχει να γραψω ετσι και στο τελος:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top