Εξεταστική

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Εμείς τελειώσαμε.. έδινα:

Ιστορία τέχνης
Πολιτισμική θεωρία
Εργαστήριο εικαστικά
Εργαστήριο οπτικοακουστικα
Αφήγηση
Αγγλικα

Ξέρω μόνο ότι στα Αγγλικά έγραψα 10. Στα άλλα ακόμα ελπίζω :P
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εγώ τι να πω;
Πήγαινα για 5 μαθήματα
Το 1 άργησε πολύ και είμαι στα 4
Το 1 το πέρασα από την απαλλακτική πρόοδο
Στο 1 έδωσα προοδο και ακομη να βγει
Το 1 που εδωσα το περασα
και σημερα δινω το τελευταιο
 

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Εμείς τελειώσαμε.. έδινα:

Ιστορία τέχνης
Πολιτισμική θεωρία
Εργαστήριο εικαστικά
Εργαστήριο οπτικοακουστικα
Αφήγηση
Αγγλικα

Ξέρω μόνο ότι στα Αγγλικά έγραψα 10. Στα άλλα ακόμα ελπίζω :P
Βγήκε και το εργαστήριο εικαστικά! 8
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,203 μηνύματα.
Εμείς ξεκινήσαμε χθες!!!Με το χειρωτερο μου μάθημα (πληροφορική).Το περασα κατά 99%
Γύρω στο 7 περιμένω!!!
Πάμε για το αγαπημένο μου μάθημα:Μαθηματικά

Μπράβο σε όλα τα παιδιά και καλά αποτελέσματα σε ολους!
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ημέρα 13η: Αγαπητό μου ημερολόγιο, αφού δεν πιστεύω στα θεία, ήρθα να ζητήσω τη φώτιση από εσένα. Το ξέρω ότι το μυαλό μου έχει μείνει από καύσιμα, αλλά κάπου πρέπει να υπάρχει μια γεννήτρια. Βρες τη και φερ τη το συντομότερο, με αγάπη Ιππο.
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ημέρα 13η: Αγαπητό μου ημερολόγιο, αφού δεν πιστεύω στα θεία, ήρθα να ζητήσω τη φώτιση από εσένα. Το ξέρω ότι το μυαλό μου έχει μείνει από καύσιμα, αλλά κάπου πρέπει να υπάρχει μια γεννήτρια. Βρες τη και φερ τη το συντομότερο, με αγάπη Ιππο.
Καλά αν δεν τα καταφέρνεις φέρνω μπύρες να τσιλλάρεις, δεν είναι θέμα. :look:
 

Yiorgosk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος Αγησίλαος Κουφαλιτάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Εμείς συνεχίζουμε ακατάπαυστα με Αρχαία Ελληνική Φιλολογία στις 11/2 και τέλος!! Ελπίζω να τα πάω καλύτερα στην επόμενη εξεταστική γιατί σε αυτή ζήτημα να έχω 2/5 μέχρι τώρα.
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εμείς συνεχίζουμε ακατάπαυστα με Αρχαία Ελληνική Φιλολογία στις 11/2 και τέλος!! Ελπίζω να τα πάω καλύτερα στην επόμενη εξεταστική γιατί σε αυτή ζήτημα να έχω 2/5 μέχρι τώρα.
Εξαρτάται αυτο που λες
Ας πουμε εγω στο πιο δυσκολο μου ετος (3ο)
Περασα 2 μαθηματα στο συνολο
Το τι γινοταν απο πισω ειναι αλλη ιστορια
 

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Πολύ περίεργη εξεταστική. Έπεσε πολύ διάβασμα ωστόσο δεν έφερε ιδιαίτερα καλά αποτελέσματα
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

aekarare

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aekarare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
παιδια μπορεί να μου πει κάποιος ποια είναι η παραγωγος του -ημχ;..Και επίσης με cos συμβολιζουμε το συνημιτονο και με sin το ημιτονο;
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
παιδια μπορεί να μου πει κάποιος ποια είναι η παραγωγος του -ημχ;..Και επίσης με cos συμβολιζουμε το συνημιτονο και με sin το ημιτονο;
-συνχ είναι η παράγωγος του -ημχ και ναι με cos συνημίτονο και sin ημίτονο , τι σχολή είσαι?
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,203 μηνύματα.
Γράψαμε μαθηματικά σήμερα!!!Σιγουρα έγραψα γυρω στο 9!!!Πιστευω μαζί με την πρόοδο που είχα πάρει 9.5 να μου το κάνει 10!

καλή επιτυχία σε όλους.
 

aekarare

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aekarare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Ευχαριστώ θα ήθελα ακόμα μια βοηθεια..Είναι η εξίσωση 3x+5/x^2+ax+9 και λέει να βρεθούν οι τιμές του α για τις οποίες η εξίσωση έχει πεδίο ορισμού όλο το R..Πως δουλεύουμε σε μια τέτοια άσκηση?
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
100% επιτυχία
5 για πτυχίο
μετράμε αντίστροφα
 

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Αποφάσισα να μην δώσω 1 μάθημα που έχει μεγάλη ύλη, για να το δώσω το Σεπτέμβρη και να πάρω βαθμό.
Συνεπώς, μου μένουν 2 μαθήματα για να τελειώσει το μαρτύριο.
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,482 μηνύματα.
Γράψαμε μαθηματικά σήμερα!!!Σιγουρα έγραψα γυρω στο 9!!!Πιστευω μαζί με την πρόοδο που είχα πάρει 9.5 να μου το κάνει 10!

καλή επιτυχία σε όλους.


Τι μου θύμισες τώρα... Έτσι νόμιζα και εγώ για το μάθημα της μετάφρασης γενικών κειμένων, γράφω 9+9,5 στις προόδους(+ κάθε βδομάδα εργασία για το σπίτι μια μετάφραση+ τρομερή συμμετοχή στο μάθημα) και 8,5 στην εξεταστική και μου το αφήνει 8... Την ρωτάω γιατί και μου απαντάει το κορυφαίο "Ναι, όντως ήμουν αρκετά αυστηρή, θα μπορούσα να σου είχα βάλει παραπάνω απλά θεώρησα ότι η τελική ήταν πολύ εύκολη για να γράψεις τόσο".
Τραυματικές εμπειρίες...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,203 μηνύματα.
Τι μου θύμισες τώρα... Έτσι νόμιζα και εγώ για το μάθημα της μετάφρασης γενικών κειμένων, γράφω 9+9,5 στις προόδους(+ κάθε βδομάδα εργασία για το σπίτι μια μετάφραση+ τρομερή συμμετοχή στο μάθημα) και 8,5 στην εξεταστική και μου το αφήνει 8... Την ρωτάω γιατί και μου απαντάει το κορυφαίο "Ναι, όντως ήμουν αρκετά αυστηρή, θα μπορούσα να σου είχα βάλει παραπάνω απλά θεώρησα ότι η τελική ήταν πολύ εύκολη για να γράψεις τόσο".
Τραυματικές εμπειρίες...
Πραγματικά για λύπηση φίλε.Τι να πω.
Εμάς μέχρι τώρα είναι πολύ καλοί αυτοί που έχουμε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λίγο ασχετο έπαθα σοκ με το ποσό αντιγραφή πέφτει στο πανεπιστήμιο🤣

Δεν το περιμενα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Πραγματικά για λύπηση φίλε.Τι να πω.
Εμάς μέχρι τώρα είναι πολύ καλοί αυτοί που έχουμε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λίγο ασχετο έπαθα σοκ με το ποσό αντιγραφή πέφτει στο πανεπιστήμιο🤣

Δεν το περιμενα
Και δεν εχεις δει ακόμη τίποτα
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,203 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top