Εξεταστική

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
"Οικονομία του πολιτισμού" το νέο ακαδημαϊκό έτος! Έχει άμεση σχέση με τη λογιστική. Εκεί δύσκολα μπαίνει μεγάλη βαθμολογία.

Κάτι άσχετο: Επειδή υπάρχουν πολλοί/ες φοιτητές/τριες ιατρικής στο φόρουμ, θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: Υπάρχει ειδικότητα "εμβρυολόγου"; Είναι το ανιψάκι μου -της αδερφής μου το παιδί- 50 ημερών. Γι' αυτό θέτω το συγκεκριμένο ερώτημα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:)
Συγνώμη αν εκφεύγω του θέματος.

Υπάρχει αλλά αφού έχει γεννηθεί το παιδάκι μάλλον για νεογνολόγο ψάχνετε. Επί τη ευκαιρία να σας ζήσει το μικρούλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Υπάρχει αλλά αφού έχει γεννηθεί το παιδάκι μάλλον για νεογνολόγο ψάχνετε. Επί τη ευκαιρία να σας ζήσει το μικρούλι!

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ.:) Θα το κοιτάξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
"Οικονομία του πολιτισμού" το νέο ακαδημαϊκό έτος! Έχει άμεση σχέση με τη λογιστική. Εκεί δύσκολα μπαίνει μεγάλη βαθμολογία.

Κάτι άσχετο: Επειδή υπάρχουν πολλοί/ες φοιτητές/τριες ιατρικής στο φόρουμ, θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: Υπάρχει ειδικότητα "εμβρυολόγου"; Είναι το ανιψάκι μου -της αδερφής μου το παιδί- 50 ημερών. Γι' αυτό θέτω το συγκεκριμένο ερώτημα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:)
Συγνώμη αν εκφεύγω του θέματος.

Νεογνολόγο θέλετε, αλλά τυπικά νεογνό θεωρούμε μέχρι 30 ημερών (πρώτος μήνας ζωής), και επειδή το ανιψάκι σου πλησιάζει να κλείσει τους 2, πάει κανονικά σε παιδίατρο. Ούτως ή άλλως και η νεογνολογία είναι υποειδικότητα της παιδιατρικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Νεογνολόγο θέλετε, αλλά τυπικά νεογνό θεωρούμε μέχρι 30 ημερών (πρώτος μήνας ζωής), και επειδή το ανιψάκι σου πλησιάζει να κλείσει τους 2, πάει κανονικά σε παιδίατρο. Ούτως ή άλλως και η νεογνολογία είναι υποειδικότητα της παιδιατρικής.

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ!:) Για την ώρα σε παιδίατρο το πηγαίνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Άρα μια χαρά.
Να σου ζήσει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Βγηκε το προγραμμα της εξεταστικης σεπτεμβρη και ειναι απαραδεκτο. Μεσα σε 2 συνεχομενες μερες δινω 4 μαθηματα ολα 3ου ετους. Τα 3 ιδια εξαμηνου και επισης τα 3 απο αυτα υποχρεωτικα.....επιτρεπεται αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Βγηκε το προγραμμα της εξεταστικης σεπτεμβρη και ειναι απαραδεκτο. Μεσα σε 2 συνεχομενες μερες δινω 4 μαθηματα ολα 3ου ετους. Τα 3 ιδια εξαμηνου και επισης τα 3 απο αυτα υποχρεωτικα.....επιτρεπεται αυτο;

Γιατι να μην επιτρεπεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bella_trix

Νεοφερμένος

Η bella_trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Χελόου! Όλο γιατροί είστε εδώ μέσα, κανένας φυσικός να κλάψουμε τη μοίρα μας μαζί δεν υπάρχει; :p
Εγώ χρωστάω αρκετά οπότε θα έχω σχεδόν ένα μήνα εξεταστική

29/8 Μαθηματική Ανάλυση
2/9 Ηλεκτρομαγνητισμός 1
6/9 Σύγχρονη Φυσική
8/9 Εργαστήριο Ηλεκτρονικών (χαχαχα)
12/9 Ειδικά μαθηματικά
15/9 Περιβαλλοντική Φυσική
21/9 Συστήματα Ηλιακής Ενέργειας
22/9 Αστροφυσική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Γιατι να μην επιτρεπεται?
Και γιατι να επιτρεπεται. Μαθηματα ιδιου εξαμηνιυ/ετους ιδια μερα; για πιο λογο υπαρχει η εξεταστικη σεπτεμβρη τοτε..
Χελόου! Όλο γιατροί είστε εδώ μέσα, κανένας φυσικός να κλάψουμε τη μοίρα μας μαζί δεν υπάρχει; :p
Εγώ χρωστάω αρκετά οπότε θα έχω σχεδόν ένα μήνα εξεταστική

29/8 Μαθηματική Ανάλυση
2/9 Ηλεκτρομαγνητισμός 1
6/9 Σύγχρονη Φυσική
8/9 Εργαστήριο Ηλεκτρονικών (χαχαχα)
12/9 Ειδικά μαθηματικά
15/9 Περιβαλλοντική Φυσική
21/9 Συστήματα Ηλιακής Ενέργειας
22/9 Αστροφυσική

Εχεις 8 μαθηματα και κανενα ιδια μερα..και εγω τα μισα και τα δινω μεσα σε 2 μερες :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βγηκε το προγραμμα της εξεταστικης σεπτεμβρη και ειναι απαραδεκτο. Μεσα σε 2 συνεχομενες μερες δινω 4 μαθηματα ολα 3ου ετους. Τα 3 ιδια εξαμηνου και επισης τα 3 απο αυτα υποχρεωτικα.....επιτρεπεται αυτο;

Υποτίθεται ότι τέτοια θέματα αναλαμβάνει να τα διευθετήσει ο σύλλογος φοιτητών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostis-Palamas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostis-Palamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
παιδια αρχισατε διαβασμα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.

Physician

Νεοφερμένος

Ο Physician αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αρκετά καλά, αλλά όχι όσο θα ήθελα πήγε η εξεταστική:
Βιοχημεία 2>8
Βιολογία 2>8
Φυσιολογία 1>7,5
Ανατομία 1>5,5
Ιστολογία 1>7
Αγγλικά 2>9
Τώρα για Σεπτέμβρη έχω μόνο Εμβρυολογία 1, ενώ θα βελτιώσω ανατομία 1 και ιστολογία 1, γιατί δεν πήγα όσο ήθελα... :΄(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Εγω 8 μαθηματα εχω για πτυχιο κι ακομα δεν εχω στρωθει να διαβασω...Ειμαι ξεφτιλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Εγω 8 μαθηματα εχω για πτυχιο κι ακομα δεν εχω στρωθει να διαβασω...Ειμαι ξεφτιλας
θα τα δωσεις και τα 8 τωρα? :hmm: μεγαλο λουκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Υποτίθεται ότι τέτοια θέματα αναλαμβάνει να τα διευθετήσει ο σύλλογος φοιτητών.

Υποτιθεται, ομως δεν υπαρχει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υποτιθεται, ομως δεν υπαρχει..

Για κάτι τέτοια είναι απαραίτητος όμως, όχι μόνο πάρτι. Κάποια φορά είχε προκύψει να έχουμε 2 μαθήματα την ίδια ώρα και τελικά καταφέραμε να αλλάξει το ένα ημερομηνία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
θα τα δωσεις και τα 8 τωρα? :hmm: μεγαλο λουκι

Είχα δώσει 12 στην εξεταστικη Ιουνίου.
6 υποχρεωτικά + 6 επιλογής και τα πέρασα αν θυμάμαι με μέσο όρο 8,7 η 8,9 αν θυμάμαι καλά! Θέλει πρόγραμμα, στρατηγική και μπόλικο διάβασμα και έξυπνο πάνω από όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top