Εξεταστική

Tribbiani

Νεοφερμένος

Ο Tribbiani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Βγήκε το πρώτο μάθημα ever (πρώτη εξεταστική): 8 :D
Τα άλλα μάλλον θα αργήσουν να βγουν αλλά έχουμε υπομονή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Αρκετά καλά πήγε η δεύτερη εργασία, τώρα με την τρίτη τι κάνουμε...:eek::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ενα εργαστηριο με 6 και κοπηκα σε 2,περιμενω αλλα 7..για να δουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Βγήκε και το τελευταίο μάθημα.
Και όπως ήταν αναμενόμενο, αν και το πέρασα, ο βαθμός ήταν χάλια και σίγουρα καθόλου βοηθητικός.
Βέβαια δεν περίμενα για κάτι καλύτερο μιας και ήταν μάθημα "Πάρε τις σημειώσεις σου και αν δεις τίποτα κοινό γράψε το".

To sum up, κόπηκα στην Φυσική, τι πρωτότυπο ; :P
Η αλήθεια είναι ότι είναι το μοναδικό μάθημα για το οποίο δεν νιώθω ούτε θα νιώσω ποτέ τύψεις :hehe:
Παρ' όλ' αυτά μέχρι την επόμενη, χειμερινή εξεταστική θα πρέπει να το περάσω γιατί θα μου προκαλέσει προβλήματα από το πουθενά.
Το πως θα τα καταφέρω είναι άλλη ιστορία. :beating:

Για το επόμενο εξάμηνο στόχος να περάσω 3/4 μαθήματα με Μ.Ο τουλάχιστον 7,5. Το πως θα το καταφέρω κι αυτό με τα συγκεκριμένα μαθήματα είναι μια άλλη επίσης ιστορία.

Καλό εξάμηνο λοιπόν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Μετα απο μερες βγηκε τελικα και η χημεια...Περασα με 8.5!:D
Πρωτη εξεταστικη 6/6 μαθηματα.Για να δουμε και στις επομενες εξεταστικες γιατι καπου θα τυχει και η στραβη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΑΡΜΕΛΛΑ

Νεοφερμένος

Η ΚΑΡΜΕΛΛΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 9 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδιά,εσάς στις σχολές σας πόσο καιρό μετά την εξέταση ανακοινώνονται τα αποτελέσματα;Εγώ έδωσα το πρώτο στις 02/02 και ακόμη τίποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ε ακόμα ούτε μήνας δεν έχει κλείσει άραξε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Παιδιά,εσάς στις σχολές σας πόσο καιρό μετά την εξέταση ανακοινώνονται τα αποτελέσματα;Εγώ έδωσα το πρώτο στις 02/02 και ακόμη τίποτε...

Εγω εδωσα το 2ο 19/1 και ακομα τιποτα..Μην εισαι αχαριστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πέρασα και Δερματολογία με 7! :D
Η Καρδιολογία που γράψαμε στις 18/1 δεν έχει βγει γιατί λέει "δεν έχουν ίντερνετ" :mad: Εκτυπωτή να τα βγάλουν σε λίστα δεν έχουν; -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Στην 3η εργασία δεν έχω αξιώσεις από τον εαυτό μου. Μέρος αυτής την έγραψα, ενώ είμαι άρρωστη με γαστρεντερίτιδα και πυρετό κι έχω σπάσει και το χέρι μου. Σε τελική ανάλυση δεν κινδυνεύω. Το πολύ πολύ να κατέβει λίγο ο μέσος όρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Τελικά 8,5 πήρα στην 3η εργασία. Όλα καλά. Στην ηλικία που είμαι δεν καίγομαι για βαθμούς. Κάνω την προσπάθειά μου και μέχρι εκεί. Η πλάκα ποια είναι; Η 2η εργασία, στην οποία είχα πάρει 9, θεωρώ ότι ήταν απείρως καλύτερη από την 3η. Εξάλλου λόγω εορτών είχα διαθέσει και πιο πολύ χρόνο. Μάλλον ο καθηγητής βαθμολόγησε συγκριτικά. Ίσως στη 2η εργασία πήγαν πολλά άτομα καλά. Γι' αυτό ήταν πιο αυστηρός. Έτσι εξηγείται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Βγήκε το πρόγραμμα !!
Λίγο στριμωγμένο αλλά από το να καθόμαστε να διαβάζουμε καλοκαιριάτικα :hehe:

30/5 1/6 2/6 6/6 10/5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 929391

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ανάλογα τον καθηγητή. Εγώ πολλά από αυτά που λέγονται ας πούμε δε τα βλέπω στη σχολή μου. Πιστεύω πάντως πως οι καθηγητές πιο πολύ έχουν κόμπλεξ σχετικά με το να βάλουν ένα 9 πχ παρά ένα 5

Στο πανεπιστήμιο τα 5ρια μπαίνουν εύκολα; εννοώ ένας χωρίς διάβασμα θα πάρει το 5 πιο εύκολα από το να πάρει 8 ένας που θα διαβάσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Όπως είπε και ο βασίλης... εξαρτάται τον καθηγητή. Κάποιοι έχουν κόμπλεξ και δεν θέλουν να περνάει ο κόσμος. Εμάς από την άλλη στη βιοχημεία η μισή σχολή πήρε 5 (τυχαίο? :P ).
Αν είναι κάποιο μάθημα που δεν θα το θυμάσαι λεπτομερώς μετά την αποφοίτησή σου έτσι κι αλλιώς, ή δεν θα σου πολυχρειαστεί, τότε οι περισσότεροι καθηγητές, στη δική μου σχολή τουλάχιστον, δείχνουν κάποια επιείκεια από ότι βλέπω.

Από κει και πέρα, πέρα από το 4 που μπορεί να το κάνει 5 ο καθηγητής :P , εξαρτάται και από το στυλ θεμάτων που θα βάλει. Αρκετοί βάζουν εύκολα θέματα για τις 6-7 μονάδες ξέρω γω (θέματα που τόνισαν ως σος σε εργαστήρια και αμφιθέατρο) και από κει και πέρα βάζουν πιο ψαγμένα πράγματα, οπότε θα δυσκολευτεί πολύ κάποιος για το 8 ενώ το 5 το φτάνει μόνο με τα σοσ.
Άλλοι καθηγητές μπορεί να βάλουν σε όλα τα θέματα αντισοσ οπότε μόνο αυτός που διαβάζει θα περάσει...
Στη δικιά μου σχολή πάντως από ότι ακούω οι περισσότεροι κομπλεξικοί καθηγητές έχουν πάρει σύνταξη πλέον, στα πρώτα έτη τουλάχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
πάνω κάτω αυτό που λέει κι ο από πάνω αναλόγως το μάθημα και τον καθηγητή. Αν και στα περισσότερα ακολουθείται η λογική τα θέματα να ναι ψιλοαστεία αναλογικά για κάποιον που θέλει το 5 και μετά όσο ανεβαίνεις ανεβαίνουν και οι απαιτήσεις. Ειδικά αν μαζευτούν πολλοί σε ένα μάθημα θα δεις να γίνονται και ωραίες σκούπες με γελοία θέματα κια να βαφτίζονται κάτι 3άρια και 4άρια 5 να τρίβεις τα μάτια σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Βγήκε πρόγραμμα και σ εμάς.
7/6 Προγραμματισμός Συστήματος,
9/6 Μεταγλωττιστές
14/6 Θεωρία Υπολογισμού
15/6 Τεχνικές Εξόρυξης Δεδομένων
27/6 Λογικός Προγραμματισμός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
31/5 Οδοποιία Ι
2/6 Γεωδαισία ΙΙΙ
6/6 Αρχές γεωπληροφορικής-Σ.Γ.Π.
8/6 Φωτοερμηνεία-τηλεπισκόπηση
10/6 Αγγλική τεχνική ορολογία
13/6 Γεωτεχνική μηχανική
17/6 Χαρτογραφία ΙΙ
Θα την παλέψουμε λογικά ντάξει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Βγήκε το εγκεκριμένο και σ' εμάς. Ξεκινάμε 6/6 και τελειώνουμε 23/6.
Good luck :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
31/5-1/7.
Νωρίς νωρίς φέτος, άντε να μπορούμε να κάνουμε και κανένα μπάνιο παραπάνω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
31/5 - 28/6. Αλλά πρακτικά τελειώνουμε μία βδομάδα νωρίτερα επειδή το τελευταίο μάθημα είναι Αγγλικά. :P

Το σπαστικό είναι ότι η εξεταστική Σεπτεμβρίου αρχίζει 29/8. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top