Εξεταστική

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Περιγραφική Ανατομική Ι: 7!!!

Επίσημα δεν χρωστάω τίποτα από το πρώτο έτος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Την άλλη βδομάδα δίνω γεωγραφία. Το πιο βαρετό μάθημα με τον χειρότερο καθηγητή.. :/:

Εν το μεταξύ 3 Σεπτεμβρίου έδινα στατιστική που ήμασταν βαριά 10-12 άτομα. Ακόμα δεν τα διόρθωσε ο παπάρας. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πέρασα πληροφορική, στατιστική και φυσικοχημεία!

Ειδικά την πληροφορική κατά τύχη την πέρασα δεν εξηγείται. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Φαρμακολογία 2 πήρα 9 :vroum:
Μου είχε κρεμάσει η μασέλα επί ένα τέταρτο, αλλά ρε φίλε, ΠΗΡΑ 9!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φαρμακολογία 2 πήρα 9 :vroum:
Μου είχε κρεμάσει η μασέλα επί ένα τέταρτο, αλλά ρε φίλε, ΠΗΡΑ 9!!!!

:worship: υπέρτατη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Την Κυριακή 27/09 παρουσιάζω τη διπλωματική! Άντε να φύγει κι αυτο! Καλή συνέχεια, καλά αποτελέσματα και καλή δύναμη, συναδέλφια!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Την Κυριακή 27/09 παρουσιάζω τη διπλωματική! Άντε να φύγει κι αυτο! Καλή συνέχεια, καλά αποτελέσματα και καλή δύναμη, συναδέλφια!:clapup:
Καλή επιτυχία. :) :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πάλι κόπηκα Κ1. Δεν μου πάνε τα κυκλώματα... Διάβαζα 8 ώρες την προηγούμενη μέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Πάλι κόπηκα Κ1. Δεν μου πάνε τα κυκλώματα... Διάβαζα 8 ώρες την προηγούμενη μέρα...
Δεν κόπηκες. ΣΕ ΕΚΟΨΕ.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Όχι κόπηκα τα θέματα ήταν νορμάλ :P Θα έλεγα ότι με έκοψε αν νόμιζα ότι δεν ήταν δικό μου λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Την Κυριακή 27/09 παρουσιάζω τη διπλωματική! Άντε να φύγει κι αυτο! Καλή συνέχεια, καλά αποτελέσματα και καλή δύναμη, συναδέλφια!:clapup:

Καλή επιτυχίααααα ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

Dr. No

Δραστήριο μέλος

Ο Dr. No αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Την Κυριακή 27/09 παρουσιάζω τη διπλωματική! Άντε να φύγει κι αυτο! Καλή συνέχεια, καλά αποτελέσματα και καλή δύναμη, συναδέλφια!:clapup:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά κοπελιά (που θα πάνε), θέλει κότσια αυτό που κάνεις και, πίστεψέ με, καταλαβαίνω απόλυτα τον αγώνα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Εύχομαι να πάνε όλα καλά κοπελιά (που θα πάνε), θέλει κότσια αυτό που κάνεις και, πίστεψέ με, καταλαβαίνω απόλυτα τον αγώνα σου.

Τι να σε κεράσω; Στο "κοπελιά" αναφέρομαι. Θέλει πολύ κουράγιο να με πείς κοπελιά, ένω είμαι σχεδόν μεσήλικας. Ευχαριστώ πάντως.:)
Ήθελε όντως πολύ μεγάλη προσπάθεια. Τίποτα όμως δεν είναι ακατόρθωτο αν το παλεψουμε. Το καλό είναι ότι είμαι φιλομαθής και μορφώνομαι, για να βελτιώνομαι στον κλάδο μου κι όχι μόνο για να κατακτήσω μια διοικητική θέση. Όταν κάτι το κάνουμε με όρεξη, είμαστε πιο αποτελεσματικοί/ες. Δεν χρειάζεται να είναι κανείς ιδιοφυής, για να ολοκληρώσει ένα μεταπτυχιακό: θέληση και προσπάθεια χρειάζεται. Καλή δύναμη και σ' εσένα και σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr. No

Δραστήριο μέλος

Ο Dr. No αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Τι να σε κεράσω; Στο "κοπελιά" αναφέρομαι. Θέλει πολύ κουράγιο να με πείς κοπελιά, ένω είμαι σχεδόν μεσήλικας. Ευχαριστώ πάντως.:)


Ναι, λες και έχουμε την τρελή ηλικιακή διαφορά. Στα υπόλοιπα συμφωνούμε απόλυτα. Καλή συνέχεια με πολλές, ακόμα, επιτυχίες στο μέλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Εγώ πάλι απο το 1ο έτος χρωστάω 3 μαθήματα , από τα οποία θα δώσω μόνο 1 τώρα. Τα αλλα 2 (ενα για κάθε εξάμηνο) θα τα δώσω αργότερα, γιατί είναι παλουκάρες και θέλουν πολύ διάβασμα (οργανική χημεία και ηλεκτρομαγνητισμός :sick: ) και οι καθηγητές είναι ο,τι να 'ναι. Μακάρι να περάσω αυτό που δίνω τώρα... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Ναι, λες και έχουμε την τρελή ηλικιακή διαφορά. Στα υπόλοιπα συμφωνούμε απόλυτα. Καλή συνέχεια με πολλές, ακόμα, επιτυχίες στο μέλλον.

Να είσαι καλά! Ανταποδίδω τις ευχές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγω δεν χρωστουσα κανενα μαθημα αλλα το μετάνιωσα που δεν άφησα την ιστορια ή καποιο αλλο μαθημα για να διαβασω ιστορια γιατι πήρα 5 και κατι :P Έριξα τον μέσο όρο χωρίς λόγο. Anywayy στην επομενη εξεταστικη θα οργανωθώ καλυτερα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top