Εξεταστική

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Παρουσιάζει κανείς πτυχιακή / διπλωματική τον Σεπτέμβρη και δεν την έχει ολοκληρώσει ακόμα, να κλάψουμε παρέα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δειλά δειλά έχω ξεκινήσει το διάβασμα και εγώ για 2 μαθήματα . 22 και 26 αν και μπορεί να αλλάξουν ημερομηνίες λόγω εκλογών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Πρωτο μαθημα 30/9 και δευτερο 6/10.. ξεκιναμε δυνατα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πφφ ένας καλός λόγος για να μη διαβάζεις στην εξεταστική: δεν αγχώνεσαι.... :P

:worry: :worry: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
1ο μαθημα σε 50 λεπτα ... για να δουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το πρώτο μάθημα ελπίζω να το πέρασα. Τώρα ξαναδίνω μάθημα την Παρασκευή για το οποίο πάω για 10, ωστόσο την επόμενη εβδομάδα θα δώσω 2 ή 3 μαθήματα και οι πιθανότητες επιτυχίας είναι μικρές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Τι πέρασες; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Λογικά Μηχανές, αλλά δεν θέλω να το γρουσουζέψω. Βασικά δεν έγραψα 5 όμως έχω προσθετική εργασία μπόνους. Νομίζω μετράει και για κάτω από 5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Good luck! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Νιώθω τόσο περίεργα που για 1η φορά στα χρονικά η εξεταστική μου κράτησε μόνο 5 μέρες. Δεν πρόκειται να ξανασυμβεί, γιατί από του χρόνου το εξάμηνο (ο Θεός να το κάνει), θα ξεκινάει 16/08 και δεν θα διακοπεί ούτε για την εξεταστική του Σεπτέμβρη,ούτε για καμία άλλη εξεταστκή. Έτσι, θεώρησα ότι είναι καλό να δώσω τα 2 από τα 4 μαθήματα τώρα (ίσως δώσω και 1 ακόμα στις 15/09 αλλά δεν χρειάζεται διάβασμα), για να έχω για μια φορά χρόνο να ξεκουραστώ επαρκώς, καθώς ο Αύγουστός μου εγαμήθην με αυτά τα 2 που διάβαζα.
Βέβαια έβαλα ρήτρα και στα 2 το 8, νομίζω την πιάνω και στα 2, και έτσι κάθομαι σε αναμμένα κάβουνα για να μάθω αν θα είναι η πρώτη εξεταστική που θα έχω περάσει 0 μαθήματα. :P

Καλή επιτυχία σε όλους σας :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω μετράει και για κάτω από 5.

Καλό αυτό. Σε εμάς πρέπει να έχεις περάσει για να μετρήσει η επικουρική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Καλό αυτό. Σε εμάς πρέπει να έχεις περάσει για να μετρήσει η επικουρική

Γενικά για να μετρήσουν μπόνους, εργασίες κλπ και σε εμάς πρέπει να περάσεις το 5. Απλώς στο συγκεκριμένο μάθημα ισχύει flat χωρίς κάτω όριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Νταξει μωρε εδωσα Αγγλικα και τα περασα (ας τον τρελο στην τρελα του:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steve391242

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Αυτο που βγαζεις την υλη 2 μερες νωριτερα λογω αγχους οτι δεν προλαβαινεις, και τελικα πρεπει/προλαβαινεις να κανεις εξτρα επαναληψη ποσο σπαστικο ειναι?? Δεν ξαναβγαζω μαθημα νωριτερα, χειροτερο το αγχος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αυτο που βγαζεις την υλη 2 μερες νωριτερα λογω αγχους οτι δεν προλαβαινεις, και τελικα πρεπει/προλαβαινεις να κανεις εξτρα επαναληψη ποσο σπαστικο ειναι?? Δεν ξαναβγαζω μαθημα νωριτερα, χειροτερο το αγχος...
Μπα καλύτερα να πιεστείς και να βγάλεις την ύλη παρά να είσαι με την ψυχή στο στόμα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
το καλύτερο είναι να διαβάζεις όλο το εξάμηνο όσο μπορείς και να μην αφήνεις τα πάντα για τελευταία στιγμή! και ψυχολογικά είσαι καλύτερα γιατί δεν έχεις άγχος και σωματικά γιατί δεν χρειάζεται να ξενυχτάς :clapup:

ΥΓ. Απαραίτητη προυπόθεση να σου αρέσει η σχολή σου και να μην κάνεις ό,τι κάνεις ως καταναγκαστικό έργο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
το καλύτερο είναι να διαβάζεις όλο το εξάμηνο όσο μπορείς και να μην αφήνεις τα πάντα για τελευταία στιγμή! και ψυχολογικά είσαι καλύτερα γιατί δεν έχεις άγχος και σωματικά γιατί δεν χρειάζεται να ξενυχτάς :clapup:

ΥΓ. Απαραίτητη προυπόθεση να σου αρέσει η σχολή σου και να μην κάνεις ό,τι κάνεις ως καταναγκαστικό έργο.
Έτσι ακριβώς είναι! Αν παρακολουθείς και διαβάζεις έστω μέχρι ένα σημείο είναι καλύτερα στην εξεταστική. Μόνο από το γεγονός ότι θυμάσαι πράγματα και δεν είσαι σε φάση "τι είναι όλα αυτά" βοηθάει πάααααρα πολύ. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Δίνω αύριο μάθημα και δεν νιώθω καθόλου έτοιμη!Το είχα ξαναδώσει τον Ιανουάριο αλλά κόπηκα...Πιστεύω ότι αν είσαι καλά διαβασμένος και έχεις ασχοληθεί, μπορείς να το περάσεις άνετα το συγκεκριμένο.Αλλά εγώ δεν είμαι! :P Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να μην το δώσω.
Από το 1ο έτος μου έμειναν μόνο τρία μαθήματα.Το ένα το έδωσα πριν λίγες μέρες και τα πήγα πολύ καλά, το άλλο είναι αυτό και το τρίτο είναι ένα παλούκι που δεν τον περνάει σχεδόν κανείς(ιδιόρρυθμη καθηγήτρια).
Τι λέτε να κάνω;Δεν τραβάει καθόλου το διάβασμα σημερα!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δίνω αύριο μάθημα και δεν νιώθω καθόλου έτοιμη!Το είχα ξαναδώσει τον Ιανουάριο αλλά κόπηκα...Πιστεύω ότι αν είσαι καλά διαβασμένος και έχεις ασχοληθεί, μπορείς να το περάσεις άνετα το συγκεκριμένο.Αλλά εγώ δεν είμαι! :P Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να μην το δώσω.
Από το 1ο έτος μου έμειναν μόνο τρία μαθήματα.Το ένα το έδωσα πριν λίγες μέρες και τα πήγα πολύ καλά, το άλλο είναι αυτό και το τρίτο είναι ένα παλούκι που δεν τον περνάει σχεδόν κανείς(ιδιόρρυθμη καθηγήτρια).
Τι λέτε να κάνω;Δεν τραβάει καθόλου το διάβασμα σημερα!:confused:

Να το δώσεις.
Δεν έχεις κάτι να χάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
2/6 μεχρι στιγμης και εχω ηδη κουραστει :knife: Τουλαχιστον εχω παει καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top