Εξεταστική

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Μην ανησυχείς βρε, πρώτο έτος είσαι ακόμα!
Εγώ μόνο ένα 10 έχω πάρει σε υποχρεωτικό μάθημα 4 χρόνια τώρα. Αλλά (μετρώντας και τα φετινά), έχω άλλα τρία 10ρια σε επιλεγόμενα μαθήματα. :D Ελπίζω τώρα να καταφέρω άλλο ένα 9άρι-10άρι και τον Σεπτέμβριο άλλο ένα. :D

Eμενα ο ψηλοτερος μου ηταν 7.Δεν εχω παρει 5 ,βασικα εγραψα σε ενα μαθημα σε αυτο το εξαμηνο "αν ειναι 5 κοψτε το" γιατι ειναι κριμα.Δεν ηταν μαθημα για 5:worry:
Εχω ακουσει οτι τον σεμπτεβρη μπαινουν πιο δυσκολα θεματα ,ισχυει;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σήμερα γράφω φυσικοχημεία. Ωωωωχ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Σε 2 ώρες δίνω το 2ο μάθημα.
Είναι ένα από τα έξτρα και λόγω του χθεσινού μαθήματος, δεν έχω πολυ-διαβάσει αυτό.
Θα κάνω ένα τελευταίο σκανάρισμα αυτές τις 2 ώρες και ότι γίνει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Σε 2 ώρες δίνω το 2ο μάθημα.
Είναι ένα από τα έξτρα και λόγω του χθεσινού μαθήματος, δεν έχω πολυ-διαβάσει αυτό.
Θα κάνω ένα τελευταίο σκανάρισμα αυτές τις 2 ώρες και ότι γίνει :)

Μια χαρά θα τα πας !!! Καλή επιτυχία. Ώρα για πτυχίο :P

~~~~~

"Έβαλα ανάποδα τα άκρα ολοκλήρωσης στο εμβαδόν και μου το έκοψε όλο", είπε μια...
Αρνητικό εμβαδόν, τέλεια :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
2 μαθήματα μένουν, και τα πιο βαρετά του εξαμήνου.Με το ένα δεν έχω ασχοληθεί καν, ελπίζω να βγει κάτι όμως.Στα 2 πρώτα και πιο δύσκολα/σημαντικά πήγε καλά το πράμα και μάλλον με βαθμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Eμενα ο ψηλοτερος μου ηταν 7.Δεν εχω παρει 5 ,βασικα εγραψα σε ενα μαθημα σε αυτο το εξαμηνο "αν ειναι 5 κοψτε το" γιατι ειναι κριμα.Δεν ηταν μαθημα για 5:worry:
Εχω ακουσει οτι τον σεμπτεβρη μπαινουν πιο δυσκολα θεματα ,ισχυει;:hmm:

Αλήθεια μπαίνουν πιο δύσκολα το σεπτέμβρη? Έχω αφήσει μια στατιστική που δεν μπόρεσα να την δώσω στο πρωτο εξάμηνο για τον σεπτέμβρη και ελπίζω να μην μας πετσοκόψουν....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αλήθεια μπαίνουν πιο δύσκολα το σεπτέμβρη? Έχω αφήσει μια στατιστική που δεν μπόρεσα να την δώσω στο πρωτο εξάμηνο για τον σεπτέμβρη και ελπίζω να μην μας πετσοκόψουν....:worry:

Δεν ισχύει πάντα αυτό.Πάει ανάλογα με τον καθηγητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αλήθεια μπαίνουν πιο δύσκολα το σεπτέμβρη? Έχω αφήσει μια στατιστική που δεν μπόρεσα να την δώσω στο πρωτο εξάμηνο για τον σεπτέμβρη και ελπίζω να μην μας πετσοκόψουν....:worry:

Όπως είπε και ο Harken αυτό δεν συμβαίνει πάντα.
Εγώ είχα κόψει Στατιστική β'εξαμήνου και το έδωσα πέρσυ τον Ιούνιο.
Ε, στα 600 άτομα είχε βάλει 1 10άρι, 3 9άρια και καμιά 15αριά 8άρια και πάνω από το 60% κόπηκαν.
Εγώ πήρα 8 :P

Και τον Σεπτέμβρη πάει και βάζει γελοία και το περνάει το 80% με τα 7,8,9άρια να δίνουν και να παίρνουν.
Ατυχία :P

Ξέρω βέβαια και καθηγητή που αν κοπείς στην κανονική εξεταστική, τότε καλύτερα να πας του χρόνου να δώσεις γιατί Σεπτέμβρη βάζει ότι να'ναι και καταφέρνουν να πάρουν 5, 4-5 άτομα από τα 200+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Eμενα ο ψηλοτερος μου ηταν 7.Δεν εχω παρει 5 ,βασικα εγραψα σε ενα μαθημα σε αυτο το εξαμηνο "αν ειναι 5 κοψτε το" γιατι ειναι κριμα.Δεν ηταν μαθημα για 5:worry:

Ε εντάξει και εγώ τελειώνοντας το πρώτο έτος είχα ένα 8άρι και μια αρμαθιά 5άρια (και 6άρια και 7άρια είχα αλλά anyway). Μετά προσαρμόζεις το διάβασμά σου. Μην στεναχωριέσαι :happy:

Εχω ακουσει οτι τον σεμπτεβρη μπαινουν πιο δυσκολα θεματα ,ισχυει;:hmm:
Αλήθεια μπαίνουν πιο δύσκολα το σεπτέμβρη? Έχω αφήσει μια στατιστική που δεν μπόρεσα να την δώσω στο πρωτο εξάμηνο για τον σεπτέμβρη και ελπίζω να μην μας πετσοκόψουν....:worry:

Εξαρτάται κάθε φορά. Συνήθως παραμένουν τα ίδια από άποψη δυσκολίας αν πας για Σεπτέμβρη από τον ίδιο Ιούνη/Γενάρη. Στις κλινικές αν είσαι μεταφορέας (δηλαδή από μεγαλύτερο εξάμηνο), μπορεί να είναι λιγότερο επιεικείς στην βαθμολόγηση και στα προφορικά να ρωτήσουν άλλα. Οπότε μην αγχώνεστε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Δεν ισχύει πάντα αυτό.Πάει ανάλογα με τον καθηγητή.

Όπως είπε και ο Harken αυτό δεν συμβαίνει πάντα.
Εγώ είχα κόψει Στατιστική β'εξαμήνου και το έδωσα πέρσυ τον Ιούνιο.
Ε, στα 600 άτομα είχε βάλει 1 10άρι, 3 9άρια και καμιά 15αριά 8άρια και πάνω από το 60% κόπηκαν.
Εγώ πήρα 8 :P

Και τον Σεπτέμβρη πάει και βάζει γελοία και το περνάει το 80% με τα 7,8,9άρια να δίνουν και να παίρνουν.
Ατυχία :P

Ξέρω βέβαια και καθηγητή που αν κοπείς στην κανονική εξεταστική, τότε καλύτερα να πας του χρόνου να δώσεις γιατί Σεπτέμβρη βάζει ότι να'ναι και καταφέρνουν να πάρουν 5, 4-5 άτομα από τα 200+
Θα δούμε τότε τι θα συμβεί τον Σεπτέμβρη....χαχαα
Εντάξει είναι σχετικά από τα εύκολα μαθήματα της σχολής οπότε ευελπιστώ με το διάβασμα που θα κάνω να περάσω με κανα 7,8....(όχι ότι το 9,10 θα με χαλάσει...αλλά λέμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
2 μαθήματα μου έχουν μείνει κι εμένα. μέχρι στιγμής τα έχω πάει καλά, φοβάμαι το επόμενο όμως (αμερικανική πεζογραφία) γιατί, αν και ωραίο μάθημα, ακούγεται ότι ο καθηγητής κόβει αβέρτα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής 4/7 έχω δώσει, κι έχω βάσιμες πιθανότητες για 3/4, το ένα (Χαρτογραφία) πιστεύω και με 7-8! Παρασκευή Γεωδαισία 1, Τρίτη Προγραμματισμό και Πέμπτη Προβολική γεωμετρία... Γεωδαισία και μάλλον προγραμματισμό το χω (αν και στο δευτερο δεν πατούσα και πολύ :P) , Προβολική θα δείξει..
Γενικά με ένα 5/7 θα είμαι ευχαριστημένος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εχω αλλα 4,δε μπορω αλλο καλοκαιριατικααα..:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Εχω αλλα 4,δε μπορω αλλο καλοκαιριατικααα..:mad::mad:

Σε καταλαβαίνω, ο καύσωνας είναι αρνητικός παράγοντας. Πέρυσι έδωσα τα μαθήματα στην επαναληπτική εξεταστική (εμάς είναι τον Ιούλιο κι όχι τον Σεπτέμβριο) με σκοπό να επιτύχω καλύτερη βαθμολογία. Περιττό να σου πω ότι έπεσα στην περίπτωση: και τις δύο μέρες που έδινα μάθημα είχε περίπου 40 βαθμούς Κελσίου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Σε καταλαβαίνω, ο καύσωνας είναι αρνητικός παράγοντας. Πέρυσι έδωσα τα μαθήματα στην επαναληπτική εξεταστική (εμάς είναι τον Ιούλιο κι όχι τον Σεπτέμβριο) με σκοπό να επιτύχω καλύτερη βαθμολογία. Περιττό να σου πω ότι έπεσα στην περίπτωση: και τις δύο μέρες που έδινα μάθημα είχε περίπου 40 βαθμούς Κελσίου.:P

1.Στην Αθήνα πεθαίνεις Ιούλιο
2.Υπάρχουν και χειρότερα(εξεταστική ξανά ΙΟΥΛΙΟ)
3.Άντε να φυγωωω 2/7 να παω στη νησάρα μου:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
1.Στην Αθήνα πεθαίνεις Ιούλιο
2.Υπάρχουν και χειρότερα(εξεταστική ξανά ΙΟΥΛΙΟ)
3.Άντε να φυγωωω 2/7 να παω στη νησάρα μου:redface::redface::redface:

+1:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
3.Άντε να φυγωωω 2/7 να παω στη νησάρα μου:redface::redface::redface:

Τα βλεπουμε αυτά εμείς που τελειώνουμε 10/7 και κάτι μέσα μας ραγίζει.

Τουλάχιστον πάνε και τα προφορικά της Νευρολογίας. Πολύ καλά τα πήγα, αν ήξερα ότι αντί για κλινική εξέταση θα μας ρωτούσε θεωρία, θα εστίαζα εκεί περισσότερο. Αλλά και πάλι είμαι ευχαριστημένη με τον εαυτό μου. :D Μεθαύριο τα γραπτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πφφφ,τελειώνω μεθαύριο εξεταστική,προσπαθώ να χαρώ γι' αυτό,μπαίνω εδώ μέσα και βλέπω "στην Αθήνα πεθαίνεις Ιούλιο"...Και ξαναγυρίζω στην κατάθλιψη :no: (Αντί να πάω στο χωριό,θάλασσα όλη μέρα,Αθήνα για πρακτική...Χαμόοοοοοοος :( )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Τα βλεπουμε αυτά εμείς που τελειώνουμε 10/7 και κάτι μέσα μας ραγίζει.
Έννοια σου φιλενάδα, μαζί θα βράσουμε. Όλο το καλοκαίρι θα προετοιμάζομαι πυρετωδώς για την παρουσίαση της διπλωματικής. +1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πάει η φυσικοχημεία. Την περνάω δεν την περνάω. ην μοναδική άσκηση που δεν ήξερα πήγε και έβαλε. :'(

Δύο μαθήματα έμειναν γεωγραφία και μαθηματικά 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top