Εξεταστική

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Ρε παιδιά είμαι η μόνη που τελείνω την εξεταστική Ιούλιο; :'(

Τελευταίο μάθημα στις 8 Ιουλίου, άστα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Αγγλικά Ι
Αγγλικά ΙΙ
Υγιεινή
Κοινωνική Ιατρική
Πυρηνική Ιατρική
Ψυχιατρική (αν είσαι στην Β')

Here, I found some. :P

Η Ιστορια με τον συγκεκριμενο καθηγητη ηταν πολυ πιο ευκολη ακομη κι απ' τα Αγγλικα (για τα αλλα δεν μπορω να εκφερω αποψη:P).. Οι περισσοτεροι εγραφαν με ανοιχτο βιβλιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Ρε παιδιά είμαι η μόνη που τελείνω την εξεταστική Ιούλιο; :'(

Μήπως νιώσεις λίγο καλύτερα: έχω ήδη ξεκινήσει οχτάωρη καθημερινή πρακτική μέχρι τον Σεπτέμβρη, έχω διορία μέχρι 30/6 για τρεις απαλλακτικές εργασίες, 17-23/6 δίνω παράλληλα εξεταστική και πρέπει μέχρι την επαναληπτική (του Σεπτέμβρη) να έχω ολοκληρώσει και πτυχιακή.

Πώς τα κατάφερα έτσι; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Τα τελευταία 4 χρόνια δίνω τουλάχιστον 1 μάθημα τον Ιούλιο.
Τι να σας πω ρε παιδιά όλους τους ακούω να τελειώνουν 25-30 και είμαι σε φάση έλεος. Έχω και τεράστιο κενό.
Μήπως νιώσεις λίγο καλύτερα: έχω ήδη ξεκινήσει οχτάωρη καθημερινή πρακτική μέχρι τον Σεπτέμβρη, έχω διορία μέχρι 30/6 για τρεις απαλλακτικές εργασίες, 17-23/6 δίνω παράλληλα εξεταστική και πρέπει μέχρι την επαναληπτική (του Σεπτέμβρη) να έχω ολοκληρώσει και πτυχιακή.

Πώς τα κατάφερα έτσι; :confused:
Χαχαχαχα ντάξυ τώρα ένιωσα καλύτερα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τι να σας πω ρε παιδιά όλους τους ακούω να τελειώνουν 25-30 και είμαι σε φάση έλεος.
19 τελευταίο μάθημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
19 τελευταίο μάθημα :P
I hate you :P :hehe:

Αύριο δίνω στατιστική και φυσικά δεν παίζει να διαβάσω θα μάθω 5 ασκήσεις απ' έξω και ότι γίνει. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
εγω φιλοι μου αυριο δινω γεωλογια.εχω κοπει πανω απο 10 φορες ομως δεν πτοοουμαι και ξαναδινω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Aν δεν παει καποιος να δωσει ενα μαθημα, τι γινεται ; Βαθμολογειται με 0 ή δεν μπαινει καν ο βαθμός ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Aν δεν παει καποιος να δωσει ενα μαθημα, τι γινεται ; Βαθμολογειται με 0 ή δεν μπαινει καν ο βαθμός ;

Κανονικά δεν μπαίνει καν βαθμός, άλλες φορές όμως μπαίνει 0, απ'ότι έχω ακούσει.Προσωπικά πέρσι δεν είχα πάει σε ένα και δεν είχε περαστεί τίποτα στη γραμματεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos1195

Νεοφερμένος

Ο τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Ξεκινήσαμε τη Δευτέρα και τελειώνουμε στις 25. Προσπαθώ να συγκεντρωθώ να διαβάσω στο σπίτι μιας και στο αναγνωστήριο με τέτοιον καύσωνα δεν παίζει τέτοιο ενδεχόμενο. Καλή δύναμη σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
2 μαθήματα ακόμα

το ένα στις 18 και το άλλο στις 26. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Εγώ είμαι απ' τους τυχερούς που τελειώνουν 30. Βέβαια μετά έχω για Σεπτέμβρη 2 projects και 5 μαθήματα... ίσως να μην είμαι και τόσο τυχερός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
εγω στις 18...αλλα θα προτιμουσα χιλιες φορες να τελιωνω και εγω πιο μετα.καθως τωρα εχω μια μερα μονο αναμεσα για 4 τα μαθηματα,μιση μερα(!) για τα ιταλικα και μιση μερα(!)για την γλωωσολογια και ενδιαμεσα ενα σκ για ενα μαθημα τα λατινικα.
ελεος καπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ακούω όλα αυτά και λέω γιατί παραπονιούνται για ημερομηνίες εμείς τελειώνουμε 15 Ιουλίου και γράφω σύνολο 3 μαθήματα μέσα στον Ιούλιο :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Aν δεν παει καποιος να δωσει ενα μαθημα, τι γινεται ; Βαθμολογειται με 0 ή δεν μπαινει καν ο βαθμός ;
Δεν μπαινει καν βαθμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
κι εκεί που στεναχωριόσουν που "αργούσε να τελειώσει το σχολείο"..ΤΣΑΚ, εξεταστική μέχρι τέλη Ιούνη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
2 μαθήματα ακόμη, εντός επόμενης εβδομάδας :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
ενας φιλος μου επαιρνε σε ολα 10 και πηρε σε ενα 9 και εκλαιγε και μου λεγε θα το κοψει.μιλαμε ειδικη περιπτωση ατομου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ωραια θεματάκια αναπτυξιακή ΙΙ.
Αντε 3 και τέλος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γράφαμε στατιστική χθες και δεν πήγα. Έχουμε έναν γέρο που δεν εξηγεί τίποτα και δεν πήγαινε κανείς στο μάθημα. 5 συγκεκριμένα θέματα βάζει κάθε εξεταστική θα με τα εξηγήσει ένας φίλος μου τον Σεπτέμβρη και θα πάω να γράψω.

Πάω να σκίσω τη φυσικοχημεία τώρα. :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top