Εξεταστική

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
αυτό το συνεχόμενο εξεταστική-μαθήματα είτε είναι εξεταστική Σεπτεμβρίου είτε εξεταστική Ιανουαριου-Φεβρουαρίου πρέπει κάποια στιγμή να σταματήσει!:mad:

Δεν είναι κατάσταση μόλις έχεις δώσει τα μαθήματα και είσαι αλοιφή, να αρχίζουν κανονικά οι διαλέξεις
με ενα ΣΚ ενδιάμεσα. . .:ropalo:

Σοβαρά τώρα, δε μπορώ να καταλάβω για ποιο λόγο δε μας δίνουν μια κενή βδομάδα:/:... Τεσπα, οι διαλέξεις δε με κουράζουν, αντιθέτως τις χαίρομαι. Η εξεταστική να τελειώνει γιατί τα νεύρα μου είναι σε οριακό σημείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laurentides

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η laurentides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Καλά είναι και μερικές παραδόσεις για να βαράς μαζικές ενέσεις :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
αυτό το συνεχόμενο εξεταστική-μαθήματα είτε είναι εξεταστική Σεπτεμβρίου είτε εξεταστική Ιανουαριου-Φεβρουαρίου πρέπει κάποια στιγμή να σταματήσει!:mad:

Δεν είναι κατάσταση μόλις έχεις δώσει τα μαθήματα και είσαι αλοιφή, να αρχίζουν κανονικά οι διαλέξεις
με ενα ΣΚ ενδιάμεσα. . .:ropalo:

Το ωραίο ήταν όταν δίναμε όλοι πτυχιακή το έτος που πέρασε. Είχα εξεταστική το πρωί και μάθημα το απόγευμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Taty

Νεοφερμένος

Η Taty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
guys Η εμβόλιμη εξεταστική ισχύει για φέτος? από ότι κατάλαβα από μια ανακοίνωση για τη δήλωση μαθημάτων δεν ισχύει, αλλοι λενε πως ισχύει επειδή είναι νόμος άλλοι πως ήταν μόνο για πέρσι και η γραμματεία δεν ξέρω δεν απαντώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
guys Η εμβόλιμη εξεταστική ισχύει για φέτος? από ότι κατάλαβα από μια ανακοίνωση για τη δήλωση μαθημάτων δεν ισχύει, αλλοι λενε πως ισχύει επειδή είναι νόμος άλλοι πως ήταν μόνο για πέρσι και η γραμματεία δεν ξέρω δεν απαντώ :P

Και γω το έχω ακούσει αυτό. :'( Μακάρι να ισχύει και φέτος και του χρόνου κλπ :P Λογικά κοντά στην εξεταστική θα μάθουμε σίγουρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosxanthi

Δραστήριο μέλος

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Τελευταια νυχτα αποψε! Αυριο δινω το δευτερο πιο δυσκολο μαθημα των δυο πρωτων ετων κατ εμε (βιοχημεια 1) και φυγαμε για 3ο ετος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
γλυκόλυση, κύκλος Krebs κτλ; καλή επιτυχία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosxanthi

Δραστήριο μέλος

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 456 μηνύματα.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Ιστορία της Αρχιτεκτονικής 1 αύριο (δεν παλεύεται πραγματικα..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Τελευταίο μάθημα σήμερα. Έσυρα το κουφάρι μου στη σχολή κατά τις 12, τελικά το μάθημα το γράφαμε στις 8 :redface:
Τώρα δεν μπορώ να παραδώσω και εργασία.

Fun fact: Στις 8 ήμουν ξύπνιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Τελευταίο μάθημα σήμερα. Έσυρα το κουφάρι μου στη σχολή κατά τις 12, τελικά το μάθημα το γράφαμε στις 8 :redface:
Τώρα δεν μπορώ να παραδώσω και εργασία.

Fun fact: Στις 8 ήμουν ξύπνιος.

Ειχες διαβασει? ή θα πηγαινες για τουρισμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Δευτέρα δίνω δεύτερο και τελευταίο ,και για το 9/9 φέτος.Αν και δεν το βλέπω να κάθεται καλά :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Ειχες διαβασει? ή θα πηγαινες για τουρισμο?

Είχα διαβάσει, όχι άψογα βέβαια, αλλά ήξερα τι παίζει. Κι απ' ότι είδα απ' τα θέματα -για την άσκηση τουλάχιστον- λογικά θα έγραφα.

Ήδη φαντάζομαι τι ψυχολογικό βάρος θα είναι στην επόμενη εξεταστική, που θα πέφτει μαζί με κάνα άλλο, και θα σκέφτομαι ότι θα μπορούσα να 'χα ξεμπερδέψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Εφάγαμεν όρχεις και σήμερα.0/2 στην εξεταστική Σεπτεμβρίου.Καταραμένα διακριτά και σχέδιο θα σας περάσω(κάποτε στο μακρινό μέλλον)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Τελευταια νυχτα αποψε! Αυριο δινω το δευτερο πιο δυσκολο μαθημα των δυο πρωτων ετων κατ εμε (βιοχημεια 1) και φυγαμε για 3ο ετος!!!

Πώς πήγες?


Φαρμακολογία σήμερα και το πέρασα, είχα ξεκωλωθεί και ευτυχώς ανταμείφθηκα! Πάμε για τέταρτο έτος με δύο χρωστούμενα (ένα από αυτά η Βιοχημεία 1 :P ).
Στο άλλο που έδινα το πέρασα με 7.
Μου αρέσει η εξεταστική Σεπτέμβρη τελικά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Τελευταια νυχτα αποψε! Αυριο δινω το δευτερο πιο δυσκολο μαθημα των δυο πρωτων ετων κατ εμε (βιοχημεια 1) και φυγαμε για 3ο ετος!!!

Το πρωτο ποιο ειναι? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Η φοβερη και τρομερη "Ιστολογια" brace yourselves :clapup:

Την Ιστολογία ή την Εμβρυολογία εννοείς εσύ? Γιατί μετά από την δική μας φουρνιά τα χώρισαν στα εξάμηνα και κάνετε πρώτα μόνο όλη την Ιστολογία, ε?
Και δεν το θεωρώ το πιο δύσκολο μάθημα :P Αν παρακολουθείς στα εργαστήρια ακόμα και να μην διαβάζεις μέσα στο εξάμηνο σου μένουν τα βασικά. Η Βιοχημεία που άλλα μαθαίνεις στο εργαστήριο και άλλα σε ρωτάνε στην εξεταστική, είναι σαν να σου λέει δεν θα περάσεις. :P Και το λέω με όλη μου την καρδιά μετά από 3 αποτυχημένες προσπάθειες που μου χάρισαν τρία 4άρια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Την Ιστολογία ή την Εμβρυολογία εννοείς εσύ? Γιατί μετά από την δική μας φουρνιά τα χώρισαν στα εξάμηνα και κάνετε πρώτα μόνο όλη την Ιστολογία, ε?
Και δεν το θεωρώ το πιο δύσκολο μάθημα :P Αν παρακολουθείς στα εργαστήρια ακόμα και να μην διαβάζεις μέσα στο εξάμηνο σου μένουν τα βασικά. Η Βιοχημεία που άλλα μαθαίνεις στο εργαστήριο και άλλα σε ρωτάνε στην εξεταστική, είναι σαν να σου λέει δεν θα περάσεις. :P Και το λέω με όλη μου την καρδιά μετά από 3 αποτυχημένες προσπάθειες που μου χάρισαν τρία 4άρια. :P

Χαχα ασχημη εμπειρια :P Το θεμα της Ιστολογιας και κατ επεκταση της Εμβρυολογιας δεν ειναι τοσο η δυσκολια στην κατανοηση, που οκ ειναι ειναι πανω του μετριου αλλα οχι και κατι το ιδιαιτερο, αλλα ο τροπος βαθμολογιας της εδρας. Στην ιστολογια ειχα απαντησει αρκετα καλα 7/8 ερωτησεις και στην Εμβρυολογια 9/10 στο ενα πηρα 5 και στο αλλο 6 (παλι καλα). Τα εργαστηρια της Ιστολογιας μπορω να πω πως ειναι αρκετα ενδιαφεροντα παντως... Οσο για τη Βιοχημεια οντως απειρη υλη, αλλα εμενα δεν με παιδεψε τοσο. Eιχα διαβασει καλα 4/5 καθηγητες και εκαψα τον εναν λογω χρονου(ηλιαδη) κ ημουν τυχερος γτ επεσε θεμα με τους υποδοχεις της χοληστερολης που το θυμομουν απ τη βιολογια :D 8 πηρα και δεν με χαλασε καθολου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Φαρμακολογία μας ήρθε ένα ωραιότατο 8 και μας άκουσε όλη η γειτονιά :D :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top