Εξεταστική

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Aλλα τρια ακομη..Αντε, κοντοζυγωνει!! Τουλαχιστον το πιο δυσκολο απο αποψη, φυση μαθηματος,τρελου διαβασματος και μεγαλων ερωτησεων και απαντησεων(7 σελιδες εγραψα), η υψιστη Γυναικολογικη Ογκολογια,επιτελους, περασε στο χρονοντουλαπο της ιστοριας..Μαζι με την Ιατρικη Γενετικη.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Και πάλι για κάποιον ανεξήγητο λόγο θα αρχίσεις να παρατηρείς πράγματα που μέχρι πρότινος σου ήταν αδιάφορα, πχ αα τι ωραία πλακάκια που έχει το μπάνιο :P

Στην τουαλέτα διαβάζεις εσύ και σου αποσπούν την προσοχή τα πλακάκια του μπάνιου? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Στην τουαλέτα διαβάζεις εσύ και σου αποσπούν την προσοχή τα πλακάκια του μπάνιου? :confused:

Η πόρτα του μπάνιου βρίσκεται ακριβώς απέναντι από το γραφείο μου (τεράαστιο διαμέρισμα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Να μην αναφερθώ στη φρενήτιδα καθαριότητας που σε πιάνει αυτές τις μέρες, ενώ όλο το χρόνο το σπίτι θύμιζε χοιροστάσιο :worry:

:P true story :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Πρέπει να τα πήγα πολύ καλά σήμερα, αλλα δε μπορώ να υπολογίσω πόσο ακριβως.
Στα αγγλικά που είχα δώσει πριν λίγες μέρες έγραψα μέτρια. Δεν ήμουν προετοιμασμένος και υποψιασμένος για τις απαιτήσεις της αγγλικής ορολογίας στην Ε.Α και στιγμές στιγμές είχα την αίσθηση ότι δινω κινεζικα:P...

Αλλα 3 και τέλος!! Τα δυο βεβαια τα δινω μαζί στις 24, αλλα κάτι θα κάνουμε μωρε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δυο μαθήματα σε μια μέρα ίσον κούραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jolene

Νεοφερμένος

Η Jolene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Βασανιστηριοοοοο:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliana in sky

Νεοφερμένος

Η Iliana in sky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Άντε να τελειώνουμε με την εξεταστικήηηη!!! :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Ναι ρε παιδια ερχεται και καυσωνας ακουσα! Αλλα 3 υπομονηηηηηηηηη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Έφυγε και Ιστορία χωρίς απώλειες,μαθηματικά ακόμη την άλλη δευτέρα.
Έλα και έχουν αρχίσει οι ζέστες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Jolene

Νεοφερμένος

Η Jolene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Αλλα δυο...και η γλωσσα κρεμασμενη εξω σαν το σκυλο απο την ζεστη...γιατι να δινουμε μεσημεριατικα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
1η φορά μου έτυχε να δίνω μάθημα...και μόλις μοιράζονται τα θέματα, το 70% να δίνει λευκή κόλλα και να φεύγει στο 1ο λεπτό! :P

Αλλα δυο...και η γλωσσα κρεμασμενη εξω σαν το σκυλο απο την ζεστη...γιατι να δινουμε μεσημεριατικα;;
και εγω φοβομουνα ότι δεν θα αντεχα να γραψω με τοσο υπερβολική ζέστη...αλλά ευτυχώς μας λυπούνται και ανάβουν τον κλιματισμό!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
1η φορά μου έτυχε να δίνω μάθημα...και μόλις μοιράζονται τα θέματα, το 70% να δίνει λευκή κόλλα και να φεύγει στο 1ο λεπτό! :P

Ποια η γνώμη σου για τα θέματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν ξέρω πώς είστε εσείς από ζέστη και ταλαιπωρία, εγώ πήγα 9 το πρωί να δώσω με πεδιλάκι, αμάνικο και βερμούδα, ο κλιματισμός στο φουλ και το αμφιθέατρο ψυγείο, είχα κουλουριαστεί πάνω στο γραπτό μου (γράφαμε και 3 ώρες :P ), και σε κάποια φάση με λυπήθηκε ένας καθηγητής και μου λέει "να κλείσω τον κλιματισμό?" "Ό,τι θέλετε, του λέω, και με πιο λίγο δεν πρόκειται να σαπίσω και να λιώσω πάντως" :P

Παθολογία πάνε τα γραπτά, φύγαμε για προφορικά αύριο πρωί. :D Για να δούμε ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
1η φορά μου έτυχε να δίνω μάθημα...και μόλις μοιράζονται τα θέματα, το 70% να δίνει λευκή κόλλα και να φεύγει στο 1ο λεπτό!
Δημήτρη από περιέργια,ποιό μάθημα είναι αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
1η φορά μου έτυχε να δίνω μάθημα...και μόλις μοιράζονται τα θέματα, το 70% να δίνει λευκή κόλλα και να φεύγει στο 1ο λεπτό! :P

Εμας δεν μας αφήνουν να φεύγουμε στο 1 λεπτό. Νομίζω στα 20 λεπτά η στη μισή ώρα μπορείς να φύγεις! Και τότε έφυγαν με λευκή κόλλα περίπου το 70% τον Σεπτέμβρη! Μίκρο ΙΙ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Ποια η γνώμη σου για τα θέματα?
Πολύ αυξημένης δυσκολίας!!! Πολύ απαιτητικά, πολύς χρόνος για να τα λύσεις και αστείες μονάδες για κάθε ερώτημα. Δεν γίνεται μια άσκηση με 6 ερωτήματα να βαθμολογείται συνολικά με 2 μονάδες και οι μονάδες να κατανέμονται : 5 ερωτήματα=> 1 μονάδα
και το 6ο ζητούμενο 1 μονάδα! το θεωρώ απαράδεκτο!:confused:
επίσης, τελείως χαζό, να υπάρχει σε κάθε ασκηση 1-2 ερωτηματα ωστε να αποδειξεις τις αντιστοιχες εξισωσεις-σχεσεις.
φαντάσου απλά ότι όσα παιδιά μεγαλύτερων ετων ρώτησα μετα την εξεταση, μου είπαν ότι ηταν τα πιο δύσκολα θέματα που εχουν βάλει ποτέ!
Δημήτρη από περιέργια,ποιό μάθημα είναι αυτό?
Ηλεκτρομαγνητικά Πεδία ΙΙ
Γενικά τα Ηλεκτρομαγνητικά πεδία Ι , ΙΙ , ΙΙΙ θεωρούνται αντικειμενικά απ οτα πιο δύσκολα μαθήματα της σχολής μας.:/:
Εμας δεν μας αφήνουν να φεύγουμε στο 1 λεπτό. Νομίζω στα 20 λεπτά η στη μισή ώρα μπορείς να φύγεις! Και τότε έφυγαν με λευκή κόλλα περίπου το 70% τον Σεπτέμβρη! Μίκρο ΙΙ :)
καλα και σε εμας ο καθηγητης είπε, να φυγουν υστερα απο 15 λεπτά, αλλά οι επιτηρητες τους εδιωξαν αμεσως αφού ολοκληρη σχεδον η αιθουσα ηθελε να φυγει:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
σκατα εξεταστικη μεχρι τωρα...ισως σωσω την παρτιδα την Παρασκευη

ομως εχουμε φοιτητικο σφυγμο πλεον και αυτο μετραει οσο τιποτα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jolene

Νεοφερμένος

Η Jolene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
1η φορά μου έτυχε να δίνω μάθημα...και μόλις μοιράζονται τα θέματα, το 70% να δίνει λευκή κόλλα και να φεύγει στο 1ο λεπτό! :P


και εγω φοβομουνα ότι δεν θα αντεχα να γραψω με τοσο υπερβολική ζέστη...αλλά ευτυχώς μας λυπούνται και ανάβουν τον κλιματισμό!:D

No mercy στο εκπα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Εμας δεν μας αφήνουν να φεύγουμε στο 1 λεπτό. Νομίζω στα 20 λεπτά η στη μισή ώρα μπορείς να φύγεις! Και τότε έφυγαν με λευκή κόλλα περίπου το 70% τον Σεπτέμβρη! Μίκρο ΙΙ
Ρε Χρήστο τί παίζει με τις Μίκρο? και στο τμήμα μας,μας έχουν πει οτι είναι τα πιο δύσκολα μαθήματα μαζί με τις οικονομετρίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top