Εξεταστική

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Να τελειώνουμε ,αν και για το καλοκαίρι μου προβλέπω διάβασμα!!! :( :mad:

Και εγώ χρωστάω αλλά καλοκαίρι είναι ρε συ , όσο νά 'ναι πρέπει να περάσουμε καλά! :D ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliana in sky

Νεοφερμένος

Η Iliana in sky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Και εγώ χρωστάω αλλά καλοκαίρι είναι ρε συ , όσο νά 'ναι πρέπει να περάσουμε καλά! :D ;)

Πόσο δίκιο έχεις!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliana in sky

Νεοφερμένος

Η Iliana in sky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Βρε παιδιά να ρωτήσω κάτι...Στο πρώτο έτος τα περάσατε όλα τα μαθήματα(ή έστω τα περισσότερα) ;; :hmm: :hmm: Εντάξει,σίγουρα υπάρχουν φοιτητές-φοιτήτριες που το κατάφεραν αυτό,απλά αναρωτιέμαι αν είμαι από τις λίγες που τις έχουν μαζευτεί μαθήματα !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Βρε παιδιά να ρωτήσω κάτι...Στο πρώτο έτος τα περάσατε όλα τα μαθήματα(ή έστω τα περισσότερα) ;; :hmm: :hmm: Εντάξει,σίγουρα υπάρχουν φοιτητές-φοιτήτριες που το κατάφεραν αυτό,απλά αναρωτιέμαι αν είμαι από τις λίγες που τις έχουν μαζευτεί μαθήματα !!

Προσωπικά, είχα περάσει 7/8 στο 1ο έτος και μάλιστα στο 1 είχα κοπεί λόγω ρήτρας και τον Σεπτέμβριο πήρα 9.
Σαφώς και υπάρχουν φοιτητές που τους έχουν μαζευτεί μαθήματα, απλά προσπάθησε να αρχίζεις να τα περνάς γιατί θα φτάσεις 4ο έτος και θα χρωστάς σχεδόν τα μισά μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliana in sky

Νεοφερμένος

Η Iliana in sky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Προσωπικά, είχα περάσει 7/8 στο 1ο έτος και μάλιστα στο 1 είχα κοπεί λόγω ρήτρας και τον Σεπτέμβριο πήρα 9.
Σαφώς και υπάρχουν φοιτητές που τους έχουν μαζευτεί μαθήματα, απλά προσπάθησε να αρχίζεις να τα περνάς γιατί θα φτάσεις 4ο έτος και θα χρωστάς σχεδόν τα μισά μαθήματα.

Ναι,ομολογώ ότι στο πρώτο εξάμηνο δεν προσπάθησα όσο θα έπρεπε αλλά σιγά-σιγά μπαίνω στο νόημα! Προσπαθώ να μειώσω και το άγχος,γιατί δεν με βλέπω καλά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ναι,ομολογώ ότι στο πρώτο εξάμηνο δεν προσπάθησα όσο θα έπρεπε αλλά σιγά-σιγά μπαίνω στο νόημα! Προσπαθώ να μειώσω και το άγχος,γιατί δεν με βλέπω καλά!!

Ντάξει και συ, δεύτερο εξάμηνο είσαι αν κατάλαβα καλά.
Οκ μην αφήσεις να σου μείνουν και 10 μαθήματα, αλλά μην πνιγείς και στο άγχος από τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Δινει κανεις αυριο; παρεα για ξενυχτι γιατι δε τα βλεπω καλα τα πραγματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
που μπήκες εσύ???
Πάει το πρώτο μάθημα, περασμένο και αυτό:)
Μπήκα με κατατακτήριες στο Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής του Βόλου:)!!
Δινει κανεις αυριο; παρεα για ξενυχτι γιατι δε τα βλεπω καλα τα πραγματα;
Εγώ Αγγλικά, αλλα όπως καταλαβαίνεις δεν έχω σκοπό να το ξενυχτήσω:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δινει κανεις αυριο; παρεα για ξενυχτι γιατι δε τα βλεπω καλα τα πραγματα;

Δίνω Χειρουργική μεθαύριο, δεν συντονιζόμαστε σωστά στα ξενύχτια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Στατιστική ΙΙ σε λίγες ώρες... Και οι θεοί Pearson, Friedman, Kruskal-Wallis, Kolmogorov-Smirnov, και άλλοι πολλοί βοηθοί... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Δίνω Χειρουργική μεθαύριο, δεν συντονιζόμαστε σωστά στα ξενύχτια. :P
Ξεκινα απο σημερα για να συνηθησεις
Στατιστική ΙΙ σε λίγες ώρες... Και οι θεοί Pearson, Friedman, Kruskal-Wallis, Kolmogorov-Smirnov, και άλλοι πολλοί βοηθοί... :P
9 δινεις κι εσυ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliana in sky

Νεοφερμένος

Η Iliana in sky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ντάξει και συ, δεύτερο εξάμηνο είσαι αν κατάλαβα καλά.
Οκ μην αφήσεις να σου μείνουν και 10 μαθήματα, αλλά μην πνιγείς και στο άγχος από τώρα.

Πρέπει να βρω τους ρυθμούς μου! :clapup: Ναι,δεύτερο είμαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πρέπει να βρω τους ρυθμούς μου! :clapup: Ναι,δεύτερο είμαι!!

Καλή τύχη :P Εγώ είμαι έκτο εξάμηνο και ακόμα τους ψάχνω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliana in sky

Νεοφερμένος

Η Iliana in sky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Καλή τύχη :P Εγώ είμαι έκτο εξάμηνο και ακόμα τους ψάχνω...:P

Απ'ότι φαίνεται θα μου χρειαστεί! :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Όχι άλλες μίγες(τη μιγαδική ανάλυση εννοω )...Για το Θεό δηλαδή!!!!! Όχι ξανα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
0/1 , Παμε την πεμπτη και Παρασκευη τουριστας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
πρώτο μάθημα σήμερα....
Ηλεκτρικά Κυκλώματα ΙΙ ....νομίζω τον ήπιαμε ομαδικώς :P
ψαγμένα θεματάκια και δύσκολες συναρτήσεις για Aντίστροφο Mετασχηματισμό Fourier

πώς τα πάτε γενικά; την παλεύετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Έχει καταντήσει αηδία σ' αυτή τη σχολή αυτή η φάση με τα θέματα που δεν χρειάζονται το παραμικρό ίχνος σκέψης, κι απλά θέλουν τυφλοσούρτη αντιγραφή μεθοδολογίας, που είναι όμως αδύνατο να τα προλάβεις στο χρόνο που σου δίνουν. Σοβαρά, αναρωτιέμαι αν εξεταζόμαστε στο τι ξέρουμε ή στο πόσο γρήγορα γράφουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεύτερο μάθημα...check??
Όταν σου βάζουν 50 πολλαπλής με βάση το 30 και τα 20 είναι εκτός ύλης και ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΜΟΙΡΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ, τι ακριβώς κάνεις? :/:
Δεν μπορώ να την χρωστάω την Χειρουργική, η επαναληπτική εξεταστική είναι 25/8 και εγώ θα είμαι μέχρι 30/8 στην Προύσα. :'(

Άντε, πάμε για Παθολογία τώρα την Δευτέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
μέχρι στιγμής έδωσα ένα και κόπηκα :P
πάμε σήμερα για το δεύτερο :strong:
θα περάσω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top