Εξεταστική

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
αυριο τελειωνουμε εξεταστικη φεβρουαριου .Γιουπι :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Εφέτος σκέφτομαι να δώσω τις δύο θεματικές ενότητές μου στην επαναληπτική εξεταστική, προκειμένου να επωφεληθώ των επιπλέον ημερών που μου προσφέρονται. Επιπλέον, θα έχω και άδεια απ' τη δουλειά μου τον Ιούλιο, όπερ σημαίνει ότι θα διαβάζω ολόκληρη την ημέρα. Άρα, θα έχω ελπίδες να τα πάω ακόμα καλύτερα.
Πέρυσι είχα δώσει και τις δύο θεματικές μου τον Ιούνιο. Ωστόσο, ήμουν προβληματισμένη αν έκανα καλά, όπως είμαι και τώρα φυσικά. Αυτές οι αποφάσεις έχουν ρίσκο και ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις αν έπραξες το σωστό.
Σ' αυτό το θέμα συζητάμε σχετικά με το εάν είναι καλύτερο να δίνουμε εξετάσεις στην τελική ή την επαναληπτική εξεταστική και καταθέτουμε τις εμπειρίες μας επί του θέματος.
Επ' ευκαιρίας να ευχηθώ σε όλους/ες καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα (σε όσους/ες έχουν ήδη δώσει μαθήματα).
Υ/Γ Παρέλειψα να σας πω ότι στο ΕΑΠ η επαναληπτική εξεταστική δεν είναι τον Σεπτέμβρη, αλλά τον Ιούλιο και σε προπτυχιακό και σε μεταπτυχιακό επίπεδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Εννοείται πως μπορείτε να πάρετε μέρος σ' αυτή τη συζήτηση απ' οποιαδήποτε σχολή κι αν προέρχεστε. Με συγχωρείτε που δεν το διευκρίνισα από χτες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Ξεκίνησα σημερα. Εξεταστηκαμε σε δυο ερωτήματα. Στο ένα έχω απαντήσει ικανοποιητικότατα, ενώ στο άλλο έχω δώσει την τέλεια απάντηση, που δεν αντιστοιχεί όμως στο περιεχόμενο της ερωτησης:P... Συνεπώς η κανένα 5αρι ή 4αρι και Σεπτέμβρη παλι:(. Η αλήθεια ειναι ότι στεναχωρήθηκα λίγο γιατί ήμουν διαβασμένος, αλλα η ζωή συνεχίζεται.

Αυριο δίνω 2 μαθηματα. Το πρωινό δε θα πάω να το δώσω, ενώ απο το μεσημεριανό δεν έχω τρελές αξιώσεις.

Γενικό συμπέρασμα: Φανταριλικι και εξεταστική δεν παντρεύονται με τιποτα. Ακόμα και που παίρνω άδειες για να πάω να γράψω, δεν έχω τον απαραίτητο χρόνο για να διαβάσω όπως πρέπει και όπως θέλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
:clapup:Εχουν περασει ηδη τρια μαθηματα και συνεχιζουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Ξεκίνησα σημερα. Εξεταστηκαμε σε δυο ερωτήματα. Στο ένα έχω απαντήσει ικανοποιητικότατα, ενώ στο άλλο έχω δώσει την τέλεια απάντηση, που δεν αντιστοιχεί όμως στο περιεχόμενο της ερωτησης:P...
Σε καταλαβαίνω. Πολλές φορές μπορεί να ζητείται κάτι πολύ απλό, αλλά να είναι διατυπωμένη η ερώτηση με περίπλοκο τρόπο. :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
1ο μάθημα check.
Πάμε για το δεύτερο την Τρίτη τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Αλλα 3 μαθήματα και τέλος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Δίναμε 2 μαθήματα σήμερα.

Στο πρωινό δεν πήγα καθόλου, γιατί δεν προλάβαινα να το διαβάσω. Στο απογευματινό μπορώ να πω ότι έσκισα:). Ένα 8 τουλάχιστον πιστεύω ότι το έχω χτυπήσει και φανταστείτε είμαι αρκετά μετριοπαθής:D!! Το χρειαζόμουνα αυτό μετά τη χθεσινή ξενέρα.

Μας μένουν ακόμα 7 για να τελειώσουμε, αλλά εγώ θα δώσω τα 5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
1o μάθημα - εργαστηριακό : 8,5

Πάμε για Στατιστική στις 18. Βελτίωση βαθμού! Ελπίζω να φύγω με 8,5+ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
1o μάθημα - εργαστηριακό : 8,5

Πάμε για Στατιστική στις 18. Βελτίωση βαθμού! Ελπίζω να φύγω με 8,5+ :P
Συγχαρητήρια!:) Κι εγώ αυτό ελπίζω, γι' αυτό θα ψηθώ τον Ιούλιο δίνοντας τις θεματικές μου ενότητες στην επαναληπτική εξεταστική!:P Πέρυσι έβγαλα μέσο όρο 8,6, αλλά θεωρώ ότι, αν είχα πάει στην επαναληπτική εξεταστική, ίσως να είχα ξεπεράσει και το 9.:eek: Καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα σε όλους/ες!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Βγήκαν όλοι οι βαθμοί 1ου εξαμήνου,5/5 .Πάμε για εξεταστική εαρινού σε 1μιση μήνα........άμα γίνει δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Την άλλη Τρίτη ξεκινάω!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δίναμε 2 μαθήματα σήμερα.

Στο πρωινό δεν πήγα καθόλου, γιατί δεν προλάβαινα να το διαβάσω. Στο απογευματινό μπορώ να πω ότι έσκισα:). Ένα 8 τουλάχιστον πιστεύω ότι το έχω χτυπήσει και φανταστείτε είμαι αρκετά μετριοπαθής:D!! Το χρειαζόμουνα αυτό μετά τη χθεσινή ξενέρα.

Μας μένουν ακόμα 7 για να τελειώσουμε, αλλά εγώ θα δώσω τα 5.
που μπήκες εσύ???
Πάει το πρώτο μάθημα, περασμένο και αυτό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Η εξεταστική απαιτεί και υγιεινή διατροφή!;) Φρούτα, λαχανικά, δημητριακά ολικής άλεσης, γιαούρτια, ψάρια, ελαιόλαδο κ.ά., ε... και καμιά φραπεδία:popcorn::beer: είναι στα επιτρεπτά....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady_godiva

Νεοφερμένος

Η lady_godiva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Έδωσα 2/6 μέχρι τώρα και Τρίτη πάμε για το 3ο...για να δούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Συγχαρητήρια!:) Κι εγώ αυτό ελπίζω, γι' αυτό θα ψηθώ τον Ιούλιο δίνοντας τις θεματικές μου ενότητες στην επαναληπτική εξεταστική!:P Πέρυσι έβγαλα μέσο όρο 8,6, αλλά θεωρώ ότι, αν είχα πάει στην επαναληπτική εξεταστική, ίσως να είχα ξεπεράσει και το 9.:eek: Καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα σε όλους/ες!:clapup:

Και εγώ στο προηγούμενο εξάμηνο έβγαλα μέσο όρο 8,7!
Εντάξει, το θέμα είναι να προσπαθήσεις να πάρεις πτυχίο πάνω από 7,5 και πόσο μάλλον πάνω από 8 που είναι άριστο για τις περισσότερες σχολές!
Εγώ πάω καθ'οδών για 8,5 αλλά πρέπει να γράφω συνέχεια άριστα :/ (μην το γρουσουζεύω όμως...i'll try my best!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliana in sky

Νεοφερμένος

Η Iliana in sky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Άλλα 5 και μετά καλοκαίριιιι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

Iliana in sky

Νεοφερμένος

Η Iliana in sky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Και εγώ άλλα 5...άντε να τελειώνουμε! :clapup:

Να τελειώνουμε ,αν και για το καλοκαίρι μου προβλέπω διάβασμα!!! :( :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top