Εξεταστική

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Νομίζω ότι (ανεπίσημα) επιβίωσα την 1η εξεταστική μου :clapup::clapup:
(Έχω βέβαια ένα ακόμη μάθημα, Πληροφορική, για τη Δευτέρα, αλλά η σύγκριση δεν υφίσταται καν, νομίζω :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
1/4 μεσα σρο στοχο μεχρι τωρα, αντε να βλεπω αποτελεσματα κυριοι. Μη τα ξινετε στις γραφιαρες σας !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
2/4 παμε μωρη αρωστη για επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Στο σημερινό δεν συμβιβάζομαι με τίποτα λιγότερο κάτω από 10. :D

One to go, and I'm freeee! ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πάμε για το 9ο μάθημα.....!!! Και στις 19...το 10ο και τελευταίο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τέλος πρώτης εξεταστικής σήμερα :D

Μέχρι στιγμής έχω 2/2! Θεωρώ σίγουρο το 4/6 για τα άλλα δύο παίζεται αλλά μάλλον το ένα τουλάχιστον το πέρασα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στο σημερινό δεν συμβιβάζομαι με τίποτα λιγότερο κάτω από 10. :D

One to go, and I'm freeee! ^^
Τι μάθημα; Καλή συνέχεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Τι μάθημα; Καλή συνέχεια :)

Ιατρικό Δίκαιο. :D
Αρκετά στριμμένο και ιδιόρρυθμο σαν μάθημα (λόγω αντικειμένου κυρίως), γενικώς άκουσα πολλά βρισίδια και χριστοπαναγιές από τους υπόλοιπους όσο το διάβαζαν, αλλά εμένα μου βγήκε σαν παραμυθάκι μέσα σε 3 μέρες, και χτες τα έδωσα όλα, του έγραψα και τις υποσημειώσεις :P :D

Και σε σένα καλή συνέχεια ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ιατρικό Δίκαιο. :D
Αρκετά στριμμένο και ιδιόρρυθμο σαν μάθημα (λόγω αντικειμένου κυρίως), γενικώς άκουσα πολλά βρισίδια και χριστοπαναγιές από τους υπόλοιπους όσο το διάβαζαν, αλλά εμένα μου βγήκε σαν παραμυθάκι μέσα σε 3 μέρες, και χτες τα έδωσα όλα, του έγραψα και τις υποσημειώσεις :P :D

Και σε σένα καλή συνέχεια ^^
Θενξ αλλά έχω τελειώσει :D
Ιατρικό Δίκαιο; Είναι επιλεγόμενο ή υποχρεοτικό; Με τι έχει να κάνει; Γιατί κι εμείς είχαμε ένα χαζό, ιατρική ηθική και δεοντολογία, που όλοι το διάβασαν σε 1 μέρα και πήγαμε να το γράψουμε την επόμενη. Και μου θύμισε το δικό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inna De

Νεοφερμένος

Η Τζιτζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Παλούκια (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εμεις που χασαμε το εξαμηνο εχουμε εξεταστικη και τον απριλιο...:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Θενξ αλλά έχω τελειώσει :D
Ιατρικό Δίκαιο; Είναι επιλεγόμενο ή υποχρεοτικό; Με τι έχει να κάνει; Γιατί κι εμείς είχαμε ένα χαζό, ιατρική ηθική και δεοντολογία, που όλοι το διάβασαν σε 1 μέρα και πήγαμε να το γράψουμε την επόμενη. Και μου θύμισε το δικό σου.

Υποχρεωτικό είναι. "Ιατρικό Δίκαιο και Βιοηθική" είναι ο πλήρης τίτλος, και ναι αν με ρωτάς εξακολουθώ να το θεωρώ το πιο εύκολο μάθημα του εξαμήνου, γι' αυτό πήγα και με την σιγουριά του 10. :P Ωστόσο όλη την εβδομάδα δεν σταμάτησα να ακούω σχόλια του στυλ "και πού να το διαβάσουμε αυτό", "σε λάθος σχολή μπήκαμε", "πού να θυμόμαστε τόσους νόμους", και μετά την εξέταση ΦΥΣΙΚΑ η κάθε ομάδα είχε τα δυσκολότερα θέματα.
Γενικώς είναι αναμενόμενες αντιδράσεις, αλλά δεν περίμενα να τις ακούσω από την πλειοψηφία και σε τέτοιο μάθημα που εμένα μου βγήκε σαν παραμυθάκι μέσα σε 2 μέρες και έκανα και επανάληψη, και που ο καθηγητής το μόνο που δεν μας είπε μπαίνοντας μέσα είναι "σας έβαλα εύκολα ρεμάλια, περάστε για να μην με παιδεύετε τον Σεπτέμβρη" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inna De

Νεοφερμένος

Η Τζιτζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Παλούκια (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
(Ασχετο)..ιατρικο δικαιο εχουμε κ μεις ως μαθημα επιλογης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Στις 6/2 τελειώσαμε εμεις. 2 μαθηματα βγηκαν μονο, και τα 2 τα περασα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
3/3 παμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Έχω γράψει 4 και μου μένουν άλλα 3 στις 17/2, 24/2 και 28/2.

Έχω περάσει σίγουρα τα 3 και με βαθμό, για το άλλο παίζεται γιατί έκανα μία μεγάλη βλακεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Έχω γράψει 4 και μου μένουν άλλα 3 στις 17/2, 24/2 και 28/2.

Έχω περάσει σίγουρα τα 3 και με βαθμό, για το άλλο παίζεται γιατί έκανα μία μεγάλη βλακεία.

Εγώ κι αν έχω κάνει μεγάλες βλακείες σ'όλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Ναιιιιι... Η καλύτερη μου εξεταστική ήταν αυτή μέχρι στιγμής :D
9/9 (6 κανονικά, 2 χρωστούμενα, 1 μεγαλύτερου εξαμήνου) με μέσο όρο 8 :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αύριο γράφω το 10ο και τελευταίο μάθημα για αυτό το εξάμηνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Αύριο γράφω το 10ο και τελευταίο μάθημα για αυτό το εξάμηνο!
10 Μαθηματα ρε θηριο?Το πας στα 3 χρονια το πτυχιο?μπραβο ! :D
Σου ευχομαι να τα εχεις περασει ολα Χρηστο,μονο και μονο για τον κοπο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
10 Μαθηματα ρε θηριο?Το πας στα 3 χρονια το πτυχιο?μπραβο ! :D
Σου ευχομαι να τα εχεις περασει ολα Χρηστο,μονο και μονο για τον κοπο σου

Ναι, ναι! 8 Νεα + 2 χρωστούμενα :P
Έχουμε περιορισμούς ρε συ, επομένως το νωρίτερο είναι στα 3,5 χρόνια! :P

Βάζω ρήτρες, δεν τα έχω περάσει όλα.
Προς το παρόν 4/10 ( 10 10 9 8.5 )

Ευχαριστώ πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top