Εξεταστική

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Χαιρομαι που ολοι μιλαμε την ιδια γλωσσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Για φυσιολογία, δεν ξέρω, δεν έχω κάνει ακόμα νευροφυσιολογία.
Δυστυχώς, εμάς δε μας ρωτούν μόνο τα καθαρά ιατρικά. Ερωτήσεις που έχουν πέσει κατά καιρούς είναι ποια ένζυμα από τη γλυκόλυση, τον κύκλο Krebs και την αναπνευστική αλυσίδα έχουν μη αιμικό σίδηρο ή ποιος ο ρόλος των κυτοχρωμάτων a, b, c1, c στην αναπνευστικη αλυσίδα. Κι εμείς μένουμε κάπως έτσι: :confused: Στα 10, οι καθαρά ιατρικές ερωτήσεις πιάνουν 2-2,5 και έτσι το μάθημα γίνεται δύσκολο χωρίς λόγο.
η αλήθεια είναι πως το μάθημα λέγεται βιοχημεία,οπότε αν δεν ρωτήσει αυτά..τότε είναι απλώς ένα εύκολο μάθημα
όταν όμως τα χρειάζεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Λοιπόν η γραμματεία μας ή δεν θα μας βγάζει τίποτα ή θα μας βγάζει σε μια μέρα 2 μαθήματα!Έχουμε και λέμε πριν 3 ώρες βγήκε η εισαγωγή στην ποίηση που ο αγαπημένος μου καθηγητής με έκοψε με 4 :mad: για δεύτερη φορά...πριν 15 λεπτά βγήκε η ισπανική γλώσσα 2 εκεί θεωρώ πως πήρα το αίμα μου πίσω με το 10αράκι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Λοιπόν η γραμματεία μας ή δεν θα μας βγάζει τίποτα ή θα μας βγάζει σε μια μέρα 2 μαθήματα!Έχουμε και λέμε πριν 3 ώρες βγήκε η εισαγωγή στην ποίηση που ο αγαπημένος μου καθηγητής με έκοψε με 4 :mad: για δεύτερη φορά...πριν 15 λεπτά βγήκε η ισπανική γλώσσα 2 εκεί θεωρώ πως πήρα το αίμα μου πίσω με το 10αράκι :D
και σε μας θυμήθηκε να βγάλει σήμερα τα μαθηματικά ;) μετά απο ένα μήνα περίπου που το γράψαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Και σε εμάς βγήκε ένα μάθημα που ήταν αυτά που δώσαμε τη τελευταία εβδομάδα. Αν συνεχίσουν με τέτοιους ρυθμούς... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Mη μιλάτε καθόλου...εμάς έχει βγει ένα μάθημα, και φυσικά ήταν ένα επιλογής που ζήτημα να το είχαμε δώσει 30 άτομα από όλα τα έτη..Τουλαχιστον πήρα 10αράκι. :P Αυτό το Δημόσιο Διεθνές 11 ΙΟΥΝΙΟΥ το δώσαμε, επιμένουν να μη το βγάζουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Mη μιλάτε καθόλου...εμάς έχει βγει ένα μάθημα, και φυσικά ήταν ένα επιλογής που ζήτημα να το είχαμε δώσει 30 άτομα από όλα τα έτη..Τουλαχιστον πήρα 10αράκι. :P Αυτό το Δημόσιο Διεθνές 11 ΙΟΥΝΙΟΥ το δώσαμε, επιμένουν να μη το βγάζουν...
Όταν χαράξει η Ελλάδα ΑΟΖ ίσως.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Σε εμας σε ενα μαθημα που το γραψαμε 12 Ιουνιου μας ειπε ο καθηγητης οτι θα το βγαλει αρχες Αυγουστου! Χαιρετισματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Σε εμας σε ενα μαθημα που το γραψαμε 12 Ιουνιου μας ειπε ο καθηγητης οτι θα το βγαλει αρχες Αυγουστου! Χαιρετισματα...
Το ότι σας λένε έστω και σε γενικές γραμμές το πότε θα αναρτήσουν τα αποτελέσματα, είναι μία θετική ένδειξη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Το ότι σας λένε έστω και σε γενικές γραμμές το πότε θα αναρτήσουν τα αποτελέσματα, είναι μία θετική ένδειξη.:P
Να του πουμε κι ευχαριστω δηλαδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Όταν χαράξει η Ελλάδα ΑΟΖ ίσως.:P
Ναι αλλά θέλω να ξέρω αν το πέρασα ή αν θα πρέπει να διακρίνω τον Αύγουστο στη θάλασσα που τελειώνει η αιγιαλίτιδα ζώνη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Να του πουμε κι ευχαριστω δηλαδη?
Δεν ανέφερα κάτι τέτοιο. Ξέρεις , όμως , πότε περίπου θα αναρτηθούν τα αποτελέσματα, έχεις δηλαδή μία γενική εικόνα και πότε θα περιμένεις. Το θεωρώ πιο έντιμο απο το να μην αναφέρουν καν πιθανή περίοδο ανακοίνωσης του αποτελέσματος. Και εγώ απο τις 10 Ιούνη άρχισα την εξεταστική και αναρτήθηκε μόνο το μάθημα που έδωσα στις 24.
Ναι αλλά θέλω να ξέρω αν το πέρασα ή αν θα πρέπει να διακρίνω τον Αύγουστο στη θάλασσα που τελειώνει η αιγιαλίτιδα ζώνη.:P
Θα το έχεις περάσει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Δεν ανέφερα κάτι τέτοιο. Ξέρεις , όμως , πότε περίπου θα αναρτηθούν τα αποτελέσματα, έχεις δηλαδή μία γενική εικόνα και πότε θα περιμένεις. Το θεωρώ πιο έντιμο απο το να μην αναφέρουν καν πιθανή περίοδο ανακοίνωσης του αποτελέσματος. Και εγώ απο τις 10 Ιούνη άρχισα την εξεταστική και αναρτήθηκε μόνο το μάθημα που έδωσα στις 24.
Just kidding baby, χαλαρωσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Τέλος τέλος τέλος!!!!
Γιουχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
Καλό καλοκαίριιιιιιιι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Ξεκίνησα να διαβάζω για τον Σεπτέμβρη! Καλή μας δύναμη :studying: :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Ξεκίνησα να διαβάζω για τον Σεπτέμβρη! Καλή μας δύναμη :studying: :vroum:

:hmm: 2 μηνες θα διαβαζεις ? Ποσες ωρες την μερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τέλος τέλος τέλος!!!!
Γιουχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
Καλό καλοκαίριιιιιιιι!!
Είχατε κάποιου είδους κατάλψη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
:hmm: 2 μηνες θα διαβαζεις ? Ποσες ωρες την μερα

Καταρχήν χρωστάω ένα μάθημα τον Σεπτέμβρη, το όποιο είναι αρχή παλούκι! :P Χημεία λέγεται! 1000+ ύλη! :P Το διαβάζω από τώρα για να μπορώ να έχω χρόνο για να επανάληψη..Αλλιώς την κάτσαμε την βαρκούλα :P

4 ώρες διαβάζω..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Καταρχήν χρωστάω ένα μάθημα τον Σεπτέμβρη, το όποιο είναι αρχή παλούκι! :P Χημεία λέγεται! 1000+ ύλη! :P Το διαβάζω από τώρα για να μπορώ να έχω χρόνο για να επανάληψη..Αλλιώς την κάτσαμε την βαρκούλα :P

4 ώρες διαβάζω..!
πες ότι κάνεις πλάκα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top