Εξεταστική

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
στις προτιμήσεις του θα έλεγα:P
Αυτό :P όπως και να έχει εξακολουθώ να ζηλεύω τον ενθουσιασμό του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Ε ναι λοιπόν! ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΣΜΟ 10!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

φώκια

Νεοφερμένος

Ο φώκια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
γεια σααααααααααααααας

τι εδω λεμε τον καημο μας οι φοιτητες;

οκ
εγω μολις τελειωσα ουφ
πολυ σκοτωμα αυτη η εξεταστικη

αναμενουμε βαθμους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Σε ποια σχολή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Προγραμματισμός C, 9αρι θα έπρεπε να είμαι χαρούμενος όμως φίλοι μου έγραψαν παραπάνω και δεν αισθάνομαι μεγάλη ικανοποίηση :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Προγραμματισμός C, 9αρι θα έπρεπε να είμαι χαρούμενος όμως φίλοι μου έγραψαν παραπάνω και δεν αισθάνομαι μεγάλη ικανοποίηση :/:

Ε τι να κάνουμε. Ο φίλοι σου θα πάνε MIT για μεταπτυχιακό, εσύ βολέψου με κανένα cambridge.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Προγραμματισμός C, 9αρι θα έπρεπε να είμαι χαρούμενος όμως φίλοι μου έγραψαν παραπάνω και δεν αισθάνομαι μεγάλη ικανοποίηση :/:

να μην είσαι ανταγωνιστικός δεν είναι καλό πράγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Εγώ δηλαδή που στη C πήρα 7 και δεν έβαλα ακόμα τις πλερέζες να ανησυχώ;; :P Ή να ανησυχώ που σύμφωνα με τον Trolletarian ούτε το Cambridge δεν φτάνω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Προγραμματισμός C, 9αρι θα έπρεπε να είμαι χαρούμενος όμως φίλοι μου έγραψαν παραπάνω και δεν αισθάνομαι μεγάλη ικανοποίηση :/:
Really τώρα ρε Γιάννη;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Εγώ δηλαδή που στη C πήρα 7 και δεν έβαλα ακόμα τις πλερέζες να ανησυχώ;; :P Ή να ανησυχώ που σύμφωνα με τον Trolletarian ούτε το Cambridge δεν φτάνω...:P

Εσύ μη μιλάς καθόλου γιατί σαν να είδα ένα 10 στον ηλεκτρομαγνητισμό πιο πριν. :P
wtf, πώς το έκανες αυτό? Σίγουρα είναι ηλεκτρομαγνητισμός ? μήπως είναι ηλεκτρισμός-μαγνητισμός (στατικός δλδ) ? Σε εμάς σε αυτό το μάθημα με τα ποσοστά αποτυχίας που έχει σε περνάνε και με 3μιση και έχουμε και ανοιχτά βιβλία στην εξέταση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Προγραμματισμός C, 9αρι θα έπρεπε να είμαι χαρούμενος όμως φίλοι μου έγραψαν παραπάνω και δεν αισθάνομαι μεγάλη ικανοποίηση :/:

Πρέπει δηλαδή να κοπούν οι φίλοι σου, για να χαρείς εσύ το 9άρι σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Εσύ μη μιλάς καθόλου γιατί σαν να είδα ένα 10 στον ηλεκτρομαγνητισμό πιο πριν. :P
wtf, πώς το έκανες αυτό? Σίγουρα είναι ηλεκτρομαγνητισμός ? μήπως είναι ηλεκτρισμός-μαγνητισμός (στατικός δλδ) ? Σε εμάς σε αυτό το μάθημα με τα ποσοστά αποτυχίας που έχει σε περνάνε και με 3μιση και έχουμε και ανοιχτά βιβλία στην εξέταση:P
Ηλεκτρομαγνητισμός λέγεται, μάθημα 2ου εξαμήνου, έως εξισώσεις Maxwell φτάνουμε αν σου λέει κάτι...τώρα εσείς τι εννοείτε δεν ξέρω.Στην εξέταση δεν έχουμε ανοιχτά βιβλία και απαραίτητη προϋπόθεση για να πάρεις το εργαστήριο είναι να περάσεις το μάθημα!:D Ναι και σε μας τα ποσοστά αποτυχίας είναι πολύ μεγάλα!!!Αλλά το διάβασα καλά, μου άρεσε και πολύ και ναι! 10! Ακόμα το χαίρομαι μωρέ, πειράζει;;; :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πρέπει δηλαδή να κοπούν οι φίλοι σου, για να χαρείς εσύ το 9άρι σου?

Είπα κάτι τέτοιο? Απλώς ήταν ίσως το μόνο μάθημα που τα πήγαινα κάπως καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Επιτέλους τέλος!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Γιατί τόσα πολλά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
'Αντε να' ρθει το αύριο να τελειώσω επιτέλους!
Έχει τρελή ζέστη και έχω διαβάσει τα ελάχιστα :p Eυτυχώς αυτά που λέει η βιοχημεία τα' χω δει τόσες φορές σ' άλλα μαθήματα (βλ. φυσιολογία, μοριακή καρδιολογία κλπ) που τα θυμάμαι και τα κατάλαβα και εύκολα!
'Εχω δώσει μοριακή καρδιολογία στις 24 Μαίου και ακόμη δεν έχουν βγει τα αποτελέσματα. :p
ΦΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
'Αντε να' ρθει το αύριο να τελειώσω επιτέλους!
Έχει τρελή ζέστη και έχω διαβάσει τα ελάχιστα :p Eυτυχώς αυτά που λέει η βιοχημεία τα' χω δει τόσες φορές σ' άλλα μαθήματα (βλ. φυσιολογία, μοριακή καρδιολογία κλπ) που τα θυμάμαι και τα κατάλαβα και εύκολα!
'Εχω δώσει μοριακή καρδιολογία στις 24 Μαίου και ακόμη δεν έχουν βγει τα αποτελέσματα. :p
ΦΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Kαι νομιζεις οτι τωρα σε πιστεψαμε....:P

είναι ΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΤΑ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Ηλεκτρομαγνητισμός λέγεται, μάθημα 2ου εξαμήνου, έως εξισώσεις Maxwell φτάνουμε αν σου λέει κάτι...τώρα εσείς τι εννοείτε δεν ξέρω.Στην εξέταση δεν έχουμε ανοιχτά βιβλία και απαραίτητη προϋπόθεση για να πάρεις το εργαστήριο είναι να περάσεις το μάθημα!:D Ναι και σε μας τα ποσοστά αποτυχίας είναι πολύ μεγάλα!!!Αλλά το διάβασα καλά, μου άρεσε και πολύ και ναι! 10! Ακόμα το χαίρομαι μωρέ, πειράζει;;; :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

και εμένα μου αρέσει πολύ ο ηλεκτρομαγνητισμός και τα σχετικά ηλεκτρο- :P. Συγκεκριμένα σκέφτομαι να κάνω και πτυχιακή πάνω στην ηλεκτροδυναμική (αν όχι, μάλλον για μηχανική hamilton θα πάω). Σε εμάς ο ηλεκτρομαγνητισμός είναι 6ου εξαμήνου, αλλά έχουμε και ένα άλλο μάθημα στο 4ο εξάμηνο που λέγεται ηλεκτρισμός-μαγνητισμός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top