Εξεταστική

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
Πήρα το πρώτο μου 10άρη :jumpy:
Πραγματικά δεν το πιστεύυυυυω :D

Μέχρι στιγμής 7/8 και περιμένουμε άλλα 5 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Εσυ και 10? Αδυνατω να το πιστεψω. Σε ποιο μαθημα? Αγγλικα μηπως? :P

Επισης, 13 μαθηματα εδωσες? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
Εσυ και 10? Αδυνατω να το πιστεψω. Σε ποιο μαθημα? Αγγλικα μηπως? :P

Επισης, 13 μαθηματα εδωσες? :eek:

Εφαρμοσμένα μαθηματικά πήρα 10 :)
Και ναι ..
5 εργαστήρια και 8 θεωρίες

* τώρα με πιστεύεις; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ε πεστο οτι του κατσες να καταλαβουμε και εμεις τι παιζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
Ε πεστο οτι του κατσες να καταλαβουμε και εμεις τι παιζει :P

είναι πολύ μεγάλος άρα ΝΟ

μήπως λες να διάβασα και να πέρασα; :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
3/6... μόλις βγήκε το αποτέλεσμα ζεστό ζεστό... ! :p :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Ναι!! Βγήκε επιτέλους το εργαστήριο :D 10άρι :D :D
Οfficial 4/5 για αυτή την εξεταστική :)

Σεπτέμβρη τώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
μωρέ μπράβο!!!
καλά πως το κάνετε αυτο και παίρνετε καλούς βαθμούς στα εργαστήρια ? Παίζει μόνο εγώ να εύχομαι να μην υπήρχαν καν.
θεωρητική φυσική :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
εχω ακουσει απο φιλους οτι ειναι βαρετα καπως τα εργαστηρια στο φυσικο ,ισχυει?? ρωταω γιατι μου φαινεται πολυ περιεργο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
εχω ακουσει απο φιλους οτι ειναι βαρετα καπως τα εργαστηρια στο φυσικο ,ισχυει?? ρωταω γιατι μου φαινεται πολυ περιεργο

ΕΙΝΑΙ ΑΘΛΙΑ. Πέρα του ότι δεν μαθαίνεις τίποτα θέλει πάρα πολύ δουλειά στο σπίτι. Για κάθε εργαστηριακή άσκηση θέλει να γράψεις εργαστηριακή αναφορά 15-20 σελίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
χααχαχ καταλαβα ξενερα σκετη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Όχι τα εργαστήρια δεν είναι καθόλου βαρετά..:) Ίσα ίσα είναι μια τελείως διαφορετική προσέγγιση την οποία δεν την είχαμε πότε βιώσει στο Λύκειο..

Και εγώ θεωρητική φυσική ή Αστρονομία θέλω να ακολουθήσω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
εχω ακουσει απο φιλους οτι ειναι βαρετα καπως τα εργαστηρια στο φυσικο ,ισχυει?? ρωταω γιατι μου φαινεται πολυ περιεργο
ΕΙΝΑΙ ΑΘΛΙΑ. Πέρα του ότι δεν μαθαίνεις τίποτα θέλει πάρα πολύ δουλειά στο σπίτι. Για κάθε εργαστηριακή άσκηση θέλει να γράψεις εργαστηριακή αναφορά 15-20 σελίδες.
Μάλλον μερικοί το έχουν δει εντελώς λάθος το θέμα. Στα εργαστήρια είναι η Φυσική. Εκεί καταλαβαίνεις ότι η Φυσική δεν είναι "άσκηση επί χάρτου", αλλά είναι η πραγματικότητα. Μαθαίνεις πολλά και από την προετοιμασία και από την εκτέλεση της άσκησης και από την αναφορά που γράφεις. Στα εργαστήρια ευχαριστιέσαι πραγματικά τη Φυσική, το διασκεδάζεις και αισθάνεσαι ότι δημιουργείς.
(Αυτή είναι η άποψή μου. Καθένας έχει το δικαίωμα να πιστεύει το αντίθετο. Δε βλέπω το λόγο να τον αντικρούσω).



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Bιοχημεία την παρασκευή, σκατούλες :P
Δύο μέρες μείνανε, eclass και άγιος ο θεός.
Ευτυχώς δεν είναι και κανά σοβαρό μάθημα οπότε μάλλον θα την ξεφορτωθώ όπως τη βιοχημεία Ι :P
Μετά καλοκαίριιιιιιιιιιιιιιι και μετά από λίγη ξεκούραση ξεκινάει διάβασμα...


ΠΑΘΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ - ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ


γιουυυυυυυυυυυυυυυυυυπππππππππππππππππιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :P

Τώρα αρχίζει το καλό!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Bιοχημεία την παρασκευή, σκατούλες :P
Δύο μέρες μείνανε, eclass και άγιος ο θεός.
Ευτυχώς δεν είναι και κανά σοβαρό μάθημα οπότε μάλλον θα την ξεφορτωθώ όπως τη βιοχημεία Ι :P
Μετά καλοκαίριιιιιιιιιιιιιιι και μετά από λίγη ξεκούραση ξεκινάει διάβασμα...


ΠΑΘΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ - ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ


γιουυυυυυυυυυυυυυυυυυπππππππππππππππππιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :P

Τώρα αρχίζει το καλό!!!!
Λίγο απο τον ενθουσιασμό σου για το καλοκαιρινό διάβασμα θα ήθελα παρακαλώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Όχι τα εργαστήρια δεν είναι καθόλου βαρετά..:) Ίσα ίσα είναι μια τελείως διαφορετική προσέγγιση την οποία δεν την είχαμε πότε βιώσει στο Λύκειο..

Και εγώ θεωρητική φυσική ή Αστρονομία θέλω να ακολουθήσω :)

καλά εντάξει γούστα είναι αυτά! Το μόνο εργαστήριο που μου άρεσε κάπως ήταν αυτό της ηλεκτρονικής (6ο εξάμηνο).
Η αστρονομία πάντως είναι αρκετά δύσκολη κατεύθυνση και οι καθηγητές είναι οι χειρότεροι( εντάξει, μετά από αυτούς στη στερεά:P), αλλά παίζει να έχει ενδιαφέρον. Προσωπικά προτιμώ τη μοντέρνα αστρονομία. Αντίθετα η θεωρητική έχει μπορώ να πω τους καλύτερους καθηγητές (Μελετλίδου, Μουστακίδης, Τσάγκας) και είναι και αρκετά εύκολο να βγάλεις καλό βαθμό (δεν είναι τσεκούρια δηλαδή και τα θέματα που βάζουν είναι νορμάλ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
καλά εντάξει γούστα είναι αυτά! Το μόνο εργαστήριο που μου άρεσε κάπως ήταν αυτό της ηλεκτρονικής (6ο εξάμηνο).
Η αστρονομία πάντως είναι αρκετά δύσκολη κατεύθυνση και οι καθηγητές είναι οι χειρότεροι( εντάξει, μετά από αυτούς στη στερεά:P), αλλά παίζει να έχει ενδιαφέρον. Προσωπικά προτιμώ τη μοντέρνα αστρονομία. Αντίθετα η θεωρητική έχει μπορώ να πω τους καλύτερους καθηγητές (Μελετλίδου, Μουστακίδης, Τσάγκας) και είναι και αρκετά εύκολο να βγάλεις καλό βαθμό (δεν είναι τσεκούρια δηλαδή και τα θέματα που βάζουν είναι νορμάλ).

Όταν φθάσω 6ο Εξάμηνο θα σου πω...:P Όσο για τις κατευθύνσεις, ε αφού είναι ο Βλάχος τι περιμένεις να είναι εύκολη..? Γενικά έναν τόσο ενδιαφέρον τομέα, με την συμπεριφορά τους τον κάνουν τόσο απρόσιτο στους φοιτητές...Σκέφτομαι να ακολουθήσω αστρονομία και σαν μαθήματα επιλογής να πάρω από την Θεωρητική! Εεε?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Λίγο απο τον ενθουσιασμό σου για το καλοκαιρινό διάβασμα θα ήθελα παρακαλώ :P
μην πας να κάνεις μια λάθος σύγκριση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top