Εξεταστική

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Παίζει να μην έχω δει πιο ηλίθιο πανό πάντως. :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Τελευταια μου βδομαδα πριν τις μεγαλες μου διακοπες ! 5 μερες μειναν και 4 μαθηματα να γραψουμε τσακα τσακα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Και στο Πα.Πει. κάτι σχολές γράφουν ακόμα...Υπομονή παιδιά.. :/:

και ενας φιλος μου γραφει μεχρι 12 ιουλιου λογω καταληψης:/:

οι περισσότερες σχολές έχουν ακόμα εξεταστική:P

Α εντάξει τώρα ησύχασα! Κουράγιο σε όλους όσους θα δούν το καλοκαίρι μετά τις 12 Ιουλίου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Α εντάξει τώρα ησύχασα! Κουράγιο σε όλους όσους θα δούν το καλοκαίρι μετά τις 12 Ιουλίου:P

έτσι για να σε παρηγορήσω,η αδερφη μου τελειωνει 1 Αυγουστου την εξεταστικη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
έτσι για να σε παρηγορήσω,η αδερφη μου τελειωνει 1 Αυγουστου την εξεταστικη:P

Πλάκα κάνεις!!!! Μπορώ να μάθω τι σπουδάζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Επιτέλους τελειώσαμε! Βγήκαν και αποτελέσματα για δύο μαθήματα κι έχω 2/6... Ευτυχία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Επιτέλους τελειώσαμε! Βγήκαν και αποτελέσματα για δύο μαθήματα κι έχω 2/6... Ευτυχία....

Αφού έχουν βγει μόνο σε δύο τα αποτελέσματα,θα λες ότι έχεις 2/2... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
...γιατι αλλιως ειναι τραγωδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Αφού έχουν βγει μόνο σε δύο τα αποτελέσματα,θα λες ότι έχεις 2/2... ;)

Αφού 6 μαθήματα έδωσα, δεν έδωσα 2 και τα πέρασα για να πω 2/2, στο σύνολο τα μετράω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Αφού 6 μαθήματα έδωσα, δεν έδωσα 2 και τα πέρασα για να πω 2/2, στο σύνολο τα μετράω.
Απλα μιλησε για να πει την εξυπναδα της , πες εσυ ενα ''Βεβαια.'' και ολα ειναι οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αφού 6 μαθήματα έδωσα, δεν έδωσα 2 και τα πέρασα για να πω 2/2, στο σύνολο τα μετράω.
Ναι αλλά είναι καλύτερο για την ψυχολογία σου :D
Απλα μιλησε για να πει την εξυπναδα της , πες εσυ ενα ''Βεβαια.'' και ολα ειναι οκ.
Έτσι ακριβώς,όπως τα λες είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Ναι αλλά είναι καλύτερο για την ψυχολογία σου :D

Δε το καταλαβαίνω αυτό με το ψυχολογικό, αλλά εντάξει. Από τη στιγμή που έστρωσα τον απ'αυτό μου και διάβασα, δεν έχω να φοβάμαι τίποτα. Αν κοπώ, θα κάτσω, θα ξαναδιαβάσω καλύτερα κάτι που ενδεχομένως δεν διάβασα τόσο καλά και θα κάνω επανάληψη σε αυτά που ήξερα πολύ καλά.
Τελικά, το πιο ψυχοφθόρο δεν είναι ούτε το διάβασμα, ούτε καν η εξεταστική, αλλά η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων που γίνεται όποτε να'ναι και κάθε βράδυ όταν πέφτει η σελίδα με τις βαθμολογίες, νομίζεις ότι ανεβάζουν κάτι, και μία ώρα μετά που έχει φτιαχτεί ή δεν έχουν ανεβάσει τίποτα ή έχουν ανεβάσει βαθμολογίες άλλου τμήματος ή άλλους έτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Και επίσης ακόμα ποιο ψυχοφθόρο είναι όταν έχεις δώσει ένα μάθημα πριν ένα μήνα και δεν έχεις νέα του και βλέπεις να βγαίνουν μαθήματα μεγαλύτερου έτους που τα έδωσαν βδομάδες μετά από εμάς :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Και επίσης ακόμα ποιο ψυχοφθόρο είναι όταν έχεις δώσει ένα μάθημα πριν ένα μήνα και δεν έχεις νέα του και βλέπεις να βγαίνουν μαθήματα μεγαλύτερου έτους που τα έδωσαν βδομάδες μετά από εμάς :cry_x:

Θα πρέπει να το κάνουνε όπως γινόταν τόσα χρόνια και στα σχολεία. Εντάξει, το ξέρω πως οι διδάσκοντες έχουνε και άλλα τμήματα και ότι το κάθε τμήμα δεν περιέχει 20-30 παιδιά όπως ήμασταν στο σχολείο για να ανακοινώσουν τα αποτελέσματα μία βδομάδα μετά, αλλά θα μπορούσαν π.χ να πούνε ότι θα ανακοινωθούν όλα τα μαθήματα 20 μέρες μετά το πέρας της εξεταστικής κι όχι να αγωνιούμε κάθε μέρα.
Το πιο σπαστικό όμως απ'όλα είναι ότι στα μαθήματα που είναι ανάπτυξη όπως ιστορία κτλ, λες "πάει στο καλό, έχουνε πολλά να δούνε", αλλά όταν όλο το διαγώνισμα είναι πολλαπλής και αυτό το μάθημα βγαίνει τελευταίο; Εκεί το καις ή δε το καις το σπίτι του; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Μα,το πρώτο μάθημα που ήταν η εξέταση στην ισπανική γλώσσα αν εξαιρέσεις την περίληψη που είχε όλο το άλλο ήταν πολλαπλής επιλογής και από μια πρόχειρη ματιά που έριξα η διδάσκουσα είχε άλλο ένα τμήμα......τι στο καλό;φανάρια την έπιασαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Μα,το πρώτο μάθημα που ήταν η εξέταση στην ισπανική γλώσσα αν εξαιρέσεις την περίληψη που είχε όλο το άλλο ήταν πολλαπλής επιλογής και από μια πρόχειρη ματιά που έριξα η διδάσκουσα είχε άλλο ένα τμήμα......τι στο καλό;φανάρια την έπιασαν;
καλά σε μέχρι να τα βγάλουν θα πάει Σεπτέμβρης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
ΕΠΙΤέΛΟΥΣ ΤέΛΟΣ ! ! ! Δεν ξέρω γιατί αυτή η εξεταστική με κούρασε τόσο. Μου φάνηκε και μεγάλη χρονικά, αλλά και πιεστική. (Ομολογώ ότι έριξα κάμποσα ξενύχτια διαβάζοντας). Τέλος καλό (ελπίζω), όλα καλά. (Η νεκροψία θα δείξει).

Τώρα είναι καιρός για ΔΙΑΚΟΠέΣ. Αύριο οι ετοιμασίες και την Τετάρτη morning-morning θα δω τον Πειραιά να φεύγει.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
ΕΠΙΤέΛΟΥΣ ΤέΛΟΣ ! ! ! Δεν ξέρω γιατί αυτή η εξεταστική με κούρασε τόσο. Μου φάνηκε και μεγάλη χρονικά, αλλά και πιεστική. (Ομολογώ ότι έριξα κάμποσα ξενύχτια διαβάζοντας). Τέλος καλό (ελπίζω), όλα καλά. (Η νεκροψία θα δείξει).

Τώρα είναι καιρός για ΔΙΑΚΟΠέΣ. Αύριο οι ετοιμασίες και την Τετάρτη morning-morning θα δω τον Πειραιά να φεύγει.


Καλό καλοκαίρι λοιπόον :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top