Εξεταστική

Gina54

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Έχεις απολύτα δίκαιο σε αυτά που λες αλλά υπάρχει μία μεγάλη διαφορά , όταν αντιγράφεις σε ένα μάθημα το κάνεις συνηδειτά και γνωρίζεις ότι και να το περάσεις δε ξέρεις τον χρηστό σου δε σου φταίει το πανεπηστήμιο που αντιγράφεις , αντιγραφές υπάρχουν και στο εξωτερικό τη θες να σου κάνουν σωματικό έλεγχο πρίν δώσεις :P ? Εγώ ήμουν τυχερός επειδή παρακολουθούσα όλα τα μαθήματα της σχολής και πλέον παίρνω πτυχίο στα 4 χρόνια και νιώθω σαν είδος προς εξαφάνιση αυτή την στιγμή :P . Όσο για την δουλειά θα σου πω το εξής που μας λένε οι καθηγητές , εάν εισαί κακός στη δουλειά σου και δεν έχεισ μέσο την έβαψες , εάν είσαι κακός αλλά με μέσο θα πας μπροστά μέχρι ένα σημείο , εάν είσαι καλός χωρίς μέσο θα ματώσεις αλλά κάτι θα κάνεις και εάν έχεις μέσο και είσαι καλός νομίζω ξέρεις την συνέχεια . Δεν φταίει η Ελλάδα για αυτή την κατάσταση παντού έτσι είναι δυστυχώς ..

Δεν είπα ότι στο εξωτερικό είναι διαφορετικά.Παντού τα ίδια είναι εχεις απόλυτο δίκιο!Κι επίσης συμφωνώ απόλυτα και με αυτά που λες απλά εξέφρασα ένα γενικότερο παράπονο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelcross

Νεοφερμένος

Ο angelcross αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δεν είπα ότι στο εξωτερικό είναι διαφορετικά.Παντού τα ίδια είναι εχεις απόλυτο δίκιο!Κι επίσης συμφωνώ απόλυτα και με αυτά που λες απλά εξέφρασα ένα γενικότερο παράπονο.:D
Και καλάς κάνεις και εκφράζεις αυτό σου το παράπονο :D γτ νομίζω ότι όλοι μας το ίδιο έχουμε και έπισεις έχουμε την κρυφή ελπίδα ότι κάτι θα αλλάξει κάποτε :D .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ούτε φωνή ούτε ακρόαση ακόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Ελπίζω 6/8 !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
η μαλακια με τις δυσκολες σχολες ειναι οτι θες να κατεβεις να δωσεις μαθημα για να δεις τη συμφοιτητρια που σου αρεσει αλλα το μαθημα ειναι τοσο αγγουρι που βαριεσαι να δωσεις λευκη κολλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τι θα πει ότι βαριέσαι να δώσεις λευκή κόλλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πιο ηλίθια γυναίκα δεν υπάρχει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εξεταστική......ΤΕΛΟΣ!!!!
Άντε καλά μας αποτελέσματα παίδες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
περασα και αλλο μαθημα με 5 αλλα δεν πειραζει και περιμενω αλλο 1 και για σεπτεμβρη εχω 4 αντε και καλη εξεταστικη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Περίμενα 8 και μου ήρθε 6 :P Γιατί ακύρωσαν ένα θέμα...Και βέβαια έτρεξαν και τα έδωσαν στην γραμματεία για να μην το κόψουμε..!
Πφφ, ένταξει πήρα και 9 αλλά αναρωτιέμαι στο εργαστήριο τι έγινε?? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Περίμενα 8 και μου ήρθε 6 :P Γιατί ακύρωσαν ένα θέμα...Και βέβαια έτρεξαν και τα έδωσαν στην γραμματεία για να μην το κόψουμε..!
Πφφ, ένταξει πήρα και 9 αλλά αναρωτιέμαι στο εργαστήριο τι έγινε?? :worry:

Αν εννοείς το εργαστήριο πυρηνικής σήμερα που πήγα βγήκαν ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ όλες οι βαθμολογίες.
.
.
.
.
.
πέρασα ηλεκτρομαγνητισμό με τη πρώτη!!!
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Αν εννοείς το εργαστήριο πυρηνικής σήμερα που πήγα βγήκαν ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ όλες οι βαθμολογίες.
.
.
.
.
.
πέρασα ηλεκτρομαγνητισμό με τη πρώτη!!!
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Άντε μπράβο!! :clapup: Πφφφ, εγώ πειράζει που αγχώνομαι με αυτό το μάθημα??? :P
Όχι στο γενικό εργαστήριο αναφέρομαι...Μήπως πήρε το μάτι σου τίποτα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Άντε μπράβο!! :clapup: Πφφφ, εγώ πειράζει που αγχώνομαι με αυτό το μάθημα??? :P
Όχι στο γενικό εργαστήριο αναφέρομαι...Μήπως πήρε το μάτι σου τίποτα??

Α πρώτο έτος είσαι ? Είδα 22 και νόμιζα ότι ήσουν μεγαλύτερη. Στο υπόγειο τα βγάζουν τα αποτελέσματα. Μπορείς άμα βιάζεσαι να πας να ρωτήσεις και τον καθηγητή σου. Μερικοί αργούν πολύ να τα αναρτήσουν ενώ τα έχουν ήδη διορθωμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Α πρώτο έτος είσαι ? Είδα 22 και νόμιζα ότι ήσουν μεγαλύτερη. Στο υπόγειο τα βγάζουν τα αποτελέσματα. Μπορείς άμα βιάζεσαι να πας να ρωτήσεις και τον καθηγητή σου. Μερικοί αργούν πολύ να τα αναρτήσουν ενώ τα έχουν ήδη διορθωμένα.

Μεγάλη ιστορία για το πως και γιατί ξεκίνησα τώρα..Έστειλα ε-μαιλ για το πότε βγαίνουν, μου είπε τέλη Ιουνίου..Έχω φύγει από Θεσ/νικη και ακόμη τίποτα... :/
Αχ, θα με σκάσει....! Και είναι και περίεργος αυτός, ανησυχώ να του ξαναστείλω γιατί είναι ικανός να με βάλει 5 μόνο και μόνο γιατί τον ενόχλησα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Παίζει η δική μου η σχολή να είναι η μοναδική που γράφει εξεταστική Ιούλιο μήνα και δεν παλεύεται με τίποτα. Με βλέπω να χρωστάω τα πάντα τον Σεπτέμβρη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παίζει η δική μου η σχολή να είναι η μοναδική που γράφει εξεταστική Ιούλιο μήνα και δεν παλεύεται με τίποτα. Με βλέπω να χρωστάω τα πάντα τον Σεπτέμβρη:(
οι περισσότερες σχολές έχουν ακόμα εξεταστική:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Παίζει η δική μου η σχολή να είναι η μοναδική που γράφει εξεταστική Ιούλιο μήνα και δεν παλεύεται με τίποτα. Με βλέπω να χρωστάω τα πάντα τον Σεπτέμβρη:(

και ενας φιλος μου γραφει μεχρι 12 ιουλιου λογω καταληψης:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Και στο Πα.Πει. κάτι σχολές γράφουν ακόμα...Υπομονή παιδιά.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Παίζει να μην έχω δει πιο ηλίθιο πανό πάντως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top