Εξεταστική

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το έχω πάθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το μετάνιωσα που είχα πάει :P Ένιωθα άβολα που απλά κοίταζα πέρα δώθε και έφυγα στο μισάωρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelcross

Νεοφερμένος

Ο angelcross αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά παιδιά να πηγαίνετε πάντα για την εξεταστική ακόμα και αδιάβαστοι , έχω περάσει τα καλύτερα μαθήματα αδιάβαστος , κοινός τουρίστας :P . Μάλιστα έχω περάσει και μάθημα που χρωστάει η μισή και κατι παραπάνω σχολή έτσι . ( μιλάμε για κωλοφαρδία τώρα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gina54

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Παιδιά παιδιά να πηγαίνετε πάντα για την εξεταστική ακόμα και αδιάβαστοι , έχω περάσει τα καλύτερα μαθήματα αδιάβαστος , κοινός τουρίστας :P . Μάλιστα έχω περάσει και μάθημα που χρωστάει η μισή και κατι παραπάνω σχολή έτσι . ( μιλάμε για κωλοφαρδία τώρα :P )

Αυτό θα πει ότι τα οι φοιτητές κρίνονται με αξιοκρατικά κριτήρια!Δεν κατηγορώ εσένα προσωπικά για κανένα λόγο,ο καθένας μπορεί να το έχει πάθει, απλά ήταν ένας υπενιγμός για το σύστημα αξιολόγησης στα πανεπιστήμια, στην Ελλαδα και όχι μόνο, που μόνο δίκαιο και αξιοκρατικό δεν το λες.Φοιτητές αδιάβαστοι περνάνε από τύχη ή επειδή αντέγραψαν ή έκαναν σκονάκι και διαβασμένοι κόβονται από καμιά βλακεία :/:.Το καλό είναι ότι ο καλός θα φανεί αργότερα στη δουλεια του...(αν και επειδη ούτε στο χώρο εργασίας υπάρχει αξιοκρατία και δικαιοσύνη-και πουθενα σ'αυτή τη ζωή- μπορεί καλλιστα κάποιος απαιδευτος αλλά με μέσο να αναλάβει ένα καλό πόστο.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
To πρωτο παλουκι εφυγε( Γυναικολογια) και αναμενουμε τα υπολοιπα..Δινω αλλα τρια μεσα στη βδομαδα και αλλα τρια την επομενη..Με κατι υλες που δεν υπαρχουν..Συνεχιζουμε με Γενικη Νοσολογια λοιπον τη Τεταρτη, με 200 μονο ερωτησεις ,για υλη..;)
ποιο βιβλίο γυναικολογια ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr. No

Δραστήριο μέλος

Ο Dr. No αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Gina πρώτα μαθαίνουμε λίγη ορθογραφία και μετά κατακρίνουμε την τριτοβάθμια εκπαίδευση. Αλλά πλέον το λύκειο το τελειώνει ο κάθε Κατίδης, στους υπόλοιπους θα κολλήσουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
εχω περασει 4 μαθηματα στο β εξαμηνο και περιμενω αλλα 2 ειμαι πολυ χαρουμενη:clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Και τώρα...αααααααααα:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelcross

Νεοφερμένος

Ο angelcross αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Αυτό θα πει ότι τα οι φοιτητές κρίνονται με αξιοκρατικά κριτήρια!Δεν κατηγορώ εσένα προσωπικά για κανένα λόγο,ο καθένας μπορεί να το έχει πάθει, απλά ήταν ένας υπενιγμός για το σύστημα αξιολόγησης στα πανεπιστήμια, στην Ελλαδα και όχι μόνο, που μόνο δίκαιο και αξιοκρατικό δεν το λες.Φοιτητές αδιάβαστοι περνάνε από τύχη ή επειδή αντέγραψαν ή έκαναν σκονάκι και διαβασμένοι κόβονται από καμιά βλακεία :/:.Το καλό είναι ότι ο καλός θα φανεί αργότερα στη δουλεια του...(αν και επειδη ούτε στο χώρο εργασίας υπάρχει αξιοκρατία και δικαιοσύνη-και πουθενα σ'αυτή τη ζωή- μπορεί καλλιστα κάποιος απαιδευτος αλλά με μέσο να αναλάβει ένα καλό πόστο.)
Έχεις απολύτα δίκαιο σε αυτά που λες αλλά υπάρχει μία μεγάλη διαφορά , όταν αντιγράφεις σε ένα μάθημα το κάνεις συνηδειτά και γνωρίζεις ότι και να το περάσεις δε ξέρεις τον χρηστό σου δε σου φταίει το πανεπηστήμιο που αντιγράφεις , αντιγραφές υπάρχουν και στο εξωτερικό τη θες να σου κάνουν σωματικό έλεγχο πρίν δώσεις :P ? Εγώ ήμουν τυχερός επειδή παρακολουθούσα όλα τα μαθήματα της σχολής και πλέον παίρνω πτυχίο στα 4 χρόνια και νιώθω σαν είδος προς εξαφάνιση αυτή την στιγμή :P . Όσο για την δουλειά θα σου πω το εξής που μας λένε οι καθηγητές , εάν εισαί κακός στη δουλειά σου και δεν έχεισ μέσο την έβαψες , εάν είσαι κακός αλλά με μέσο θα πας μπροστά μέχρι ένα σημείο , εάν είσαι καλός χωρίς μέσο θα ματώσεις αλλά κάτι θα κάνεις και εάν έχεις μέσο και είσαι καλός νομίζω ξέρεις την συνέχεια . Δεν φταίει η Ελλάδα για αυτή την κατάσταση παντού έτσι είναι δυστυχώς ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
@angelcross: Σε ποιο τμημα εισαι;;

Παντως θα συμφωνησω πως ειναι μαλακια να μην κατεβεις στην εξεταστικη. Εστω και να μην υπαρχει καμια πιθανοτητα να περασεις το μαθημα, παιρνεις μιας καλη ιδεα για τα θεματα και το στυλ των ερωτησεων που βαζει ο καθηγητης;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelcross

Νεοφερμένος

Ο angelcross αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
@angelcross: Σε ποιο τμημα εισαι;;

Παντως θα συμφωνησω πως ειναι μαλακια να μην κατεβεις στην εξεταστικη. Εστω και να μην υπαρχει καμια πιθανοτητα να περασεις το μαθημα, παιρνεις μιας καλη ιδεα για τα θεματα και το στυλ των ερωτησεων που βαζει ο καθηγητης;).
Κάτσε να το πω και με ωραίο τρόπο κιόλας Λογιστική ή μάλλον πλέον Λογιστική και Χρηματοοικονομική σύμφωνα με το νέο μηχανογραφικό του Α.τ.ε.ι Πειραιά :D . Συμφωνώ σε αυτό που λές για τον καθηγητή βέβαια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.

angelcross

Νεοφερμένος

Ο angelcross αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
A στερητικό κι έτσι; :P
Μπορείς να το ερμηνεύσεις και ως άγιο γτ τον σταυρό σου τον κάνεις πολλές φορές εκεί μέσα :P χαχαχα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
A στερητικό κι έτσι; :P
Παλαιό:
T.E.I. = Τώρα Είμαστε Ίσοι
Α.Ε.Ι. = Αρχίδια Είμαστε Ίσοι


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hürrem Sultan

Νεοφερμένος

Η Hürrem Sultan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
ποιο βιβλίο γυναικολογια ;

To μαυρο τεραστιο βιβλιο του Ιατρακη(2012)...

Αυτό και αν είναι παλούκι.


Καπως ετσι ειναι και το βιβλιο γυναικολογιας... Μαυρο και μονο 930 σελιδες...:P
Βεβαια που να δεις και το βιβλιο της νοσολογιας.Netter και 1700 σελιδες...Εκ των οποιων η υλη ειναι 300 ερωτησεις,οι οποιες για να πιαστουν ολοκληρωμενες,πρεπει να ειναι μια μικρη περιληψη..Και μας ειπε κιολας,οτι μπορει να βαλει και ασχετα απο αυτα που εχει πει,μεσα στην αιθουσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
To μαυρο τεραστιο βιβλιο του Ιατρακη(2012)...



Καπως ετσι ειναι και το βιβλιο γυναικολογιας... Μαυρο και μονο 930 σελιδες...:P

Εμάς δίνουνε του Αντσακλή έχει πιο λίγες σελίδες αλλά εγώ δε το πήρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Εμάς δίνουνε του Αντσακλή έχει πιο λίγες σελίδες αλλά εγώ δε το πήρα

Εγω πηρα αυτο, γιατι ειδα οτι ο καθηγητης,αυτο ειχε στις παραδοσεις..Τελικα υλη,ηταν στην αρχη 15 κεφαλαια απο αυτο,μετα εγιναν 18 και τελικα το ενα θεμα που εβαλε,ηταν εκτος υλης... :/
Νοσολογια-παθολογια,ποιο εχετε; Εμεις εχουμε του Netter.. Και 300 ερωτησεις,υλη...:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εγω πηρα αυτο, γιατι ειδα οτι ο καθηγητης,αυτο ειχε στις παραδοσεις..Τελικα υλη,ηταν στην αρχη 15 κεφαλαια απο αυτο,μετα εγιναν 18 και τελικα το ενα θεμα που εβαλε,ηταν εκτος υλης... :/
Νοσολογια-παθολογια,ποιο εχετε; Εμεις εχουμε του Netter.. Και 300 ερωτησεις,υλη...:p
Eμας μας βάζουν ερωτήσεις από το ΔΟΑΤΑΠ οπότε δε χρειάστηκε να διαβάσουμε καθόλου βιβλίο απλά να παπαγαλίσουμε τις ερωτήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top