Εξεταστική

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως δεν ισχύει, τουλάχιστον όχι για την δική μου σχολή. Εκτός από το γεγονός πως δεν έχουμε σε κανένα εξάμηνο μόνο 5 μαθήματα, έχουμε 7 το λιγότερο νομίζω,σίγουρα δεν υπάρχει περίπτωση κάποιος να δίνει 2 και να είναι πιο δυσκολα από αυτά που έχουμε.

ειχα δει κατι θεματακια στο ηκλασ το δικο σας για γραμμικη κ αναλυση ενα που ειχαν πεσει σε εξετασεις ενταξει βατα φαινονταν πανω κατω . εννοειται τωρα οτι δεν το γενικευω αυτο για ολα τα μαθηματα απλα σκεψου σε δυο τρια να γινεται ερχομαστε στα ισα . γιατι εφτα ρε φιλε κ ολα παλουκια δεν παλευεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ειχα δει κατι θεματακια στο ηκλασ το δικο σας για γραμμικη κ αναλυση ενα που ειχαν πεσει σε εξετασεις ενταξει βατα φαινονταν πανω κατω . εννοειται τωρα οτι δεν το γενικευω αυτο για ολα τα μαθηματα απλα σκεψου σε δυο τρια να γινεται ερχομαστε στα ισα . γιατι εφτα ρε φιλε κ ολα παλουκια δεν παλευεται

Βεβαίως, εξαρτάται. Σίγουρα, μερικά μαθήματα είναι πολύ πιο δύσκολα από άλλα. Εγώ τώρα στο πρώτο έτος δεν έχω δει κάποιο μάθημα πολύ παλούκι, τα περισσότερα που δεν πέρασα απλώς δεν τα διάβασα όσο έπρεπε. Λένε ότι το πρώτο έτος (και λίγο το δεύτερο) είναι πολύ πιο εύκολο από τα επόμενα και έχω τρομάξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
σε εμας παλι λενε οτι το δευτερο κ το τριτο ειναι τελειως αγγουρια :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Εμενα μαρεσει που στην σχολη μου εχουμε 7 μαθηματα καθε εξαμηνο. Δεν ξερω για τις αλλες επιστημες οποτε δεν θα μιλησω, αλλα θα πω για την δικια μου οτι ειναι καλο να κανουμε πολλους κλαδους της Πληροφορικης. Ειναι παρα πολλοι οποτε οσο περισσοτεροι τοσο το καλυτερο. Και επειδη ειναι πολλα τα μαθηματα δεν μπαινουμε σε πολλες λεπτομερειες τα βλεπουμε λιγο επιφανειακα που αυτος νομιζω ειναι και ο σκοπος ενος προπτυχιακου τμηματος. Να παρεις πολλες βασικες γνωσεις απο ολους τους κλαδους του αντικειμενος σου και αν θες εξειδικευση μετα στο μεταπτυχιακο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Καλοκαίρι σε όλους και καλή συνέχεια σε αυτούς που συνεχίζουν...
Υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες για 14/14 του 1ου ετους και 0 για Σεπτέμβρη...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Τουλάχιστον έφυγε η ιστορία....Άντε να έρθει η Δευτέρα να δώσω Θέατρο και ποίηση μετά!!!Αλλά να έρθει γρήγορα,δεν θέλω να περιμένει για πολύ το καλοκαίρι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως δεν ισχύει, τουλάχιστον όχι για την δική μου σχολή. Εκτός από το γεγονός πως δεν έχουμε σε κανένα εξάμηνο μόνο 5 μαθήματα, έχουμε 7 το λιγότερο νομίζω,σίγουρα δεν υπάρχει περίπτωση κάποιος να δίνει 2 και να είναι πιο δυσκολα από αυτά που έχουμε.

Ελπίζω να μην μιλάς μόνο για την δική σου την σχολή, διότι βλέπω κοτρώνες να έρχονται :sly::|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Λιιιγες μερες ακομαααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Άντε να περάσουν οι μέρες... Το επόμενο μάθημα είναι ολίγον τι παλούκι (Συνταγματικό δίκαιο), αλλά δε μασάμε, σκέφτομαστε καλοκαίρι! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Είπα τουλάχιστον για την δική μου σχολή, είναι ξεκάθαρο νομίζω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.

Acronym56

Νεοφερμένος

Ο Acronym56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Μεχρι την παρασκευη! Αντε να περασουν οι μερες!

Unpaleytable.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Θα βγει κανα μάθημα επιτέλους;Ήμαρτον πια......:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Θα βγει κανα μάθημα επιτέλους;Ήμαρτον πια......:mad:

Προσωπικά περιμένω να βγει εργαστήριο, το οποίο δόθηκε στις 30/5 και ακόμη δεν βγήκε τίποτα...!Τι μου λες τώρα..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SW-Estel

Νεοφερμένος

Η SW-Estel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
10 μαθήματα σχεδόν σε κάθε εξεταστική δεν παλεύονται!! Ευτυχώς τέλος για φέτος!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
To πρωτο παλουκι εφυγε( Γυναικολογια) και αναμενουμε τα υπολοιπα..Δινω αλλα τρια μεσα στη βδομαδα και αλλα τρια την επομενη..Με κατι υλες που δεν υπαρχουν..Συνεχιζουμε με Γενικη Νοσολογια λοιπον τη Τεταρτη, με 200 μονο ερωτησεις ,για υλη..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
To πρωτο παλουκι εφυγε( Γυναικολογια)

Αυτό και αν είναι παλούκι.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Βγήκε το πρώτο μάθημα!!!Εισαγωγή στην αρχαία ελληνική φιλοσοφία 8 :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Αυτος ειμαι εγω αυριο .iam so fucked
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top